Menu
Město Jirkov
jirkov

Podněty od občanů 2023

odpovězeno

Praktický lékař

Datum: 1. 2. 2023

Dobry den hledam pro svoji mamku praktickeho lekare a chtela bych se touto cestou zeptat zda pani doktorka prijima nove pacinety dekuji

odpovězeno

Platba za odpad

Datum: 1. 2. 2023

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat před dvěma dny nám přišla složenka na zaplacení odpadu v Jirkově. Chtěla bych se zeptat za jaký je to rok, protože už minimálně dva roky tam nebydlime z důvodu prodeje bytu. A momentálně platíme odpady ve Slaném kde jsme si pořídili jiný byt. Děkuji za brzkou odpověd

odpovězeno

Parkování pro invalidy II.

Datum: 1. 2. 2023

Parkování pro invalidy II. Dobrý den, z odpovědi vyplývá, že někdo ze zdravých spoluobčanů záviděl ZTP vyhrazená parkovací místa nejblíže ke vchodu polikliniky. Úřad okamžitě reagoval, podnikl kontrolu a údajně zjistil, že invalidé nesplňují kvótu svých zdravotních problémů, pro návštěvu ...

odpovězeno

Oprava kanálu

Datum: 1. 2. 2023

Dobrý den, chtěla bych požádat o opravu kanálu na křižovatce Koněvova a J. B. Foerstera. Tento kanál je uvolněný, v jednom rohu se propadá a když po něm přejede auto, ozve se hlasitá rána, což je hlavně v noci velmi nepříjemné. Předem děkuji za kladné vyřízení.

odpovězeno

Tříděný odpad

Datum: 18. 1. 2023

Dobrý večer. Můžete prosím , oficiálně, říci, kam se odváží tříděný papír, plast, sklo, a to konkrétně ?

odpovězeno

Připomínka k jízdnímu řádu DÚK

Datum: 17. 1. 2023

Dobrý večer. Chtěla by jsem jen říci, že po té co došlo k změně v jizdním řádu linky 522565 106 směru Jirkov autobusové nadraží-Comutov autobusové nádraží. Máme s přáteli s kterými jsme dosud dojížděli spojem 565 v čase 6:40, problém se spoji do Chomutova, odjíždíme totiž ...

odpovězeno

Parkování pro invalidy

Datum: 11. 1. 2023

Zřízení nového parkoviště u polikliniky byl chvályhodný čin. Ovšem zrušení dvou krajních míst, nejbližším ke vstupu do polikliniky, které byla vyhrazená invalidům, je nepochopitelné. Další vyhrazená místa jsou až na opačné straně budovy, cca 100 m od vchodu. Je možné tento omyl napravit?

odpovězeno

Kontejnerové stání

Datum: 10. 1. 2023

Dobrý den, uvažuje město o zkulturnění kontejnerového stání v křižovatce ul. Obránců míru a Prokopa Diviše ? Kontejnery jsou zde neustále rozházené jako hračky v dětském pokojíku. Jelikož kontejnerů neustále přibývá ,už se pomalu stěhují na sousední trávník a přístup k nim je přímo ze silnice ...

odpovězeno

Odpadky pod Tescem

Datum: 10. 1. 2023

Dobrý den, chci se zeptat zda by bylo možné aby město nechalo vysbírat odpadky za plotem který lemuje cestu od Tesca směrem dolů do Jirkova. Myslím, že to je areál bývalého pivovaru. Je tam už roky neuklizený nepořádek a každý kdo jde okolo se na to musí dívat....

odpovězeno

SoS doprava

Datum: 6. 1. 2023

Prosím můžete mi napsat číslo kde bych si mohla objednat auto pro seniory