Menu
Město Jirkov
jirkov

Podněty od občanů 2022

Zobrazeno 1-30 ze 67
odpovězeno

Kastrace toulavých koček

Datum: 6. 12. 2022

Dobrý den, chci se zeptat zda má Jirkov povinnost postarat se o toulavé kočky….veterina, kastrace atd. Odchytla jsem na sídlišti Vinařice II kočku, která by potřebovala pomoc. Se sousedkou jsme jí dávaly krmení a vodu, pak si jí vzala domu ale vše jí označkovala takže si jí trvale nechat nemůže...

odpovězeno

Prosba o pomoc

Datum: 9. 11. 2022

Dobrý večer prosím vás o pomoc jsem matka 2 dětmi nemám kde bydlet som zufala prosím vás poraďte mi co bych potřebovala.Dekuji

odpovězeno

Kontejnerové stání ul. Obránců míru

Datum: 8. 11. 2022

Dobrý den, uvažuje město o zkulturnění kontejnerového stání v křižovatce ul. Obránců míru a Prokopa Diviše ? Kontejnery jsou zde neustále rozházené jako hračky v dětském pokojíku. Jelikož kontejnerů neustále přibývá ,už se pomalu stěhují na sousední trávník a přístup k nim je přímo ze silnice...

odpovězeno

Kontejnerové stání ul. Červenohrádecká

Datum: 8. 11. 2022

Kontejnerové stání Červenohrádecká 1542-1543 obsahuje 6 kontejnerů. Protože plocha je se sklonem, stává se velmi často, že kontejnery se sesunou k sobě a zejména ty pro papír, které jsou dole, nejdou řádně otevřít. Navrhuji instalovat příčné prahy po dvou kontejnerech.

odpovězeno

Frézování

Datum: 8. 11. 2022

Dobrý den , prosím kdo má na starosti frázování vozovky na Červenohradecké? Děkuji

odpovězeno

Prořezávka akátů

Datum: 2. 11. 2022

Dobrý den,ve dnech 17.-19.10.2022 byla v ulici Ervenicka (strana směr CV) umístěna znacka zákaz zastavení, kvůli prořezávání akátů.Na tomto se pracovalo pouze 17.10. v dopoledních hodinách.Ostatni dny už ne, ač to počasí dovolí a ridici celkem ukázněně nechali tuto stranu uvolněnou.Zajima mě...

odpovězeno

Pohyb psů po městě

Datum: 2. 11. 2022

Dobrý den , prosím mám prosbu , ve vyhlášce města Jirkova jsem se dočetla v čl. 4 pravidla pro pohyb psů v určitých lokalitách vodítko ale mě zajímá ,, v ostatních lokalitách dle uvážení vodítko nebo náhubek ,, ale v ostatních lokalitách jsou všichni bez vodítka ale hlavně bez náhubku ! ...

odpovězeno

Parkování na zeleni

Datum: 2. 11. 2022

Parkování Kia Dobrý den, již několik měsíců sleduji v ulici K. Marxe, jak beztrestně parkuje v zatáčce s koly na veřejné zeleni a ještě na žluté čáře vůz KIA SPZ xxx. Byl jsem několikrát svědkem, kdy přijel vůz a na spodním parkovišti bylo volno, přesto paní řidička zaparkovala v zatáčce...

odpovězeno

Kontrola stromů za garážemi

Datum: 2. 11. 2022

Dobrý den, Prosím o kontrolu a zároveň o ořezání / pokácení uschlých stromů za garážemi. Ulice: Osvobození (stromy se nacházejí mezi domem, kde se nachází místo Zásilkovny a garážemi). Pro lepší vizualizaci přikládám mapu + fotky. Předem děkuji za odpověď a kladné vyřízení mého podnětu. S podzravem

odpovězeno

Telefonní číslo na polikliniku

Datum: 2. 11. 2022

Dobry den . Telefoni cislo ktere udavate na Dr. Rihovou nefunguje. Zkousel jsem nekolikrat..

odpovězeno

Azylový dům

Datum: 2. 11. 2022

Dobrý večer prosím vás chci se zeptat na azylový dům prosím vás potřebují okamžitou pomoc jsem na ulici já přítel a mame malou holčičku má 4 roky můžete se mi ozvat děkuji

odpovězeno

Výtluk ve vozovce

Datum: 2. 11. 2022

Výtluk ve vozovce, který se nachází v ul. Červenohrádecká u křižovatky s ulicí Jizerská a vedle mého pronajatého parkovacího místa č. 1, mi zde brání v parkování. Tím, že když se naplní dešťovou vodou tak tato voda spolu s kamínky mi je házena projíždějícími vozidly na vozidlo. Proto zde již asi...

odpovězeno

MHD

Datum: 2. 11. 2022

Dobrý den, dnes jsem čekala na jistý spoj z Jirkov Na Borku, který měl přijet v 7:37, jistý spoj ale nedorazil. V 7:33 jsem již čekala na jisté zastávce, ale autobusu jsem se nedočkala. Jako studentka co do školy jezdí denně tímto spojem bych chtěla znát nějaké vysvětlení.Děkuji

odpovězeno

Studentská 1242

Datum: 1. 11. 2022

Dobrý den.Chtěla jsem se zeptat,zda město bude něco dělat s domem ve Studentské ulici 1242? Dům je uvnitř v katastrofálním stavu.A ta Armáda spásy z boku,taky nebyl dobrý nápad.Byl tu klid, už není.

odpovězeno

Zeleň v ul. Hornická

Datum: 17. 10. 2022

Dobrý den, celý rok se dívám na zeleň v ulici Hornická 1471-1464, která by nejspíš potřebovala nějakou péči. Po loňské zimě a tíhou sněhu se mnoho stromů zlomilo, uhynulo, některé se pro změnu rozrostly atd. Je to hezká ulice s podle mého zanedbanou zelení. Při údržbě trávníků během roku ...

odpovězeno

Lékař

Datum: 7. 10. 2022

Mám dotaz, bydlím v Jirkově od roku 1985 dr.Šmejkalova odešla a já nemám lékaře nikde mě nechtějí zaregistrovat je mi 66 let a lékaře občas potřebuji

odpovězeno

Na Borku

Datum: 6. 10. 2022

Dobrý den, ráda bych věděla jak město řeší neustálé porušování městských vyhlášek, jako je například popíjení alkoholických nápojů na veřejnosti, či volně pobíhající psi v obytných zónách. Za příklad dám ulici Borek, konkrétně před vchodem 1604. Přímo před tímto vchodem mezi sportovními, možná ...

odpovězeno

Lavička v ul. Červenohradecká

Datum: 6. 10. 2022

Dobrý den, jménem obyvatel vchodu Červenohrádecká 1543 vás žádám o odstranění lavičky umístěné mezi domem a rodinnými domy. Převážně se na ní schází pubertální mládež a hlasitým hovorem případně hudbou třeba i v brzkých ranních hodinách obtěžují spící obyvatele. V současné době je lavička ...

odpovězeno

Díra ve vozovce

Datum: 6. 10. 2022

Dobrý den. U křižovatky ul. Červenohrádecká a Jezerská je díra ve vozovce.

odpovězeno

Příspěvek na péči

Datum: 5. 10. 2022

Dobrý den, prosím mám dotaz, kde se dá vyřídit příspěvek na péči? Děkuji za odpověď.

odpovězeno

Knihy do knihobudky

Datum: 4. 10. 2022

Dobrý den, mám takový dotaz, ohledně knihbudky. Chtěla bych se zeptat, jestli je možné tak nějaké knihy dát? Mám po prarodičích spoustu knih a byla by škoda je vyhodit, tak se chci zeptat, jestli by byla možnost je dát právě do této budky? Předem Vám děkuji

odpovězeno

Urologie

Datum: 4. 10. 2022

Dobrý den, prosím vás, bere urologie bez objednání, nebo musím se objednat?

odpovězeno

Překračování rychlosti v ul. Palackého

Datum: 4. 10. 2022

Dobrý den, chtěl bych touto cestou upozornit na časté překračování povolené rychlosti v Palackého ulici. Informativní měření bohužel nezafungovalo. Prosím o tvrdší kroky, které povedou k vyřešení nežádoucího počínání bezohledných řidičů. Ohrožují tím nejen nás a naše děti, ale i návštěvníky ...

odpovězeno

Kruhový objezd u Tesca

Datum: 20. 9. 2022

Dobrý den,jako občan města Jirkova žijící ve Smetanovy sadech naproti Tescu chci vysvětlení PROC A JAK JE MOZNE ZE MESTO SCHVALILO STAVENI "KRUHACE" NA SILNICI PRED VJEZDEM K TESCU!Bydlím tady několik let a NIKDY nebyl problém při vjezdu do Tesca ať už kamiony či osobními vozy -není zde...

odpovězeno

Zeleň v okolí DDM

Datum: 20. 9. 2022

Dobrý den Bydlím naproti Paraplíčku. Jak jistě víte, v naší oblasti nepršelo několik měsíců (těch pár kapek se fakt nedá označit za déšť). Podle toho to taky, ta "zeleň", vypadá. Plocha před Paraplíčkem (uvnitř areálu) silně připomíná kazašskou step. A to opravdu nepřeháním. Žádná tráva ...

odpovězeno

Zrcadlo z ul. SNP

Datum: 16. 9. 2022

Dobrý den, je možné dát k výjezdu z ul. SNP zrcadlo? Je tam nižší viditelnost než na výjezdech z ul. Na Borku (kde zrcadlo dokonce je) a z ul. Mládežnická. Vždy když odsud odjíždím se jen modlím, aby od Vinařic zrovna nejel nějaký blázen, ještě k tomu třeba přes max. povolenou rychlost, protože ...

odpovězeno

Jirkov

Datum: 13. 9. 2022

Vážené město Jirkov. Než se začnu ptát, ráda bych se Vám představila. Jmenuji se xxx a je 14 let. V Jirkově žiji bezmála 11 let a život zde, je občas bezva, ale někdy bych se s chutí vrátila na vesnici, kde jsem žila dříve. Především mě velice zajímá co mají znamenat všechny ty haly

odpovězeno

Táborák

Datum: 17. 8. 2022

Vážení, zúčastnila jsem se akce Táborák dne 24.7.2022. Mám dojem, že jste vše zařizovali Vy. Těšila jsem se, že hudba bude příhodná táboráku. Asi jsem nebyla sama, kdo byl zklamaný. K táboráku přeci patří známé trampské, country písně, aby si lidé mohli zazpívat. Z repertoáru skupiny 4. cenová ...

odpovězeno

Kruhový objezd

Datum: 17. 8. 2022

To si o5 někdo pro svého známého protlačil další z mnoha nepotřebných a zbytečných kruhových objezdů/nyní u Tesco/ v Jirkově - jak jinak lze vnímat stavbu kruhových objezdů v místech ,která nejsou riziková ??????

odpovězeno

Nevyvezený tříděný odpad

Datum: 17. 8. 2022

Dobrý den,zajímá mě,proč se nevyváží tříděný odpad z ul.Smetanovy sady 1548-1549.Kontejnery na plasty jsou plné,kolem nepořádek.Tato situace trvá již 14 dní.

Zobrazeno 1-30 ze 67