Menu
Město Jirkov
jirkov

Podněty od občanů 2024

odpovězeno

Ul. Budovatelů

Datum: 19. 6. 2024

DOTAZ: "Dobrý den, v rámci stavebních prací v ulici Budovatelů došlo k vyfrézovani silnice od školy podél domova důchodců a na samotnou křižovatku. Již je tomu cca 14 dní a žádné další práce zde neprobíhají. My co tuto komunikaci využíváme několikrát denně jsem touto situaci dost znepříjemněni...

odpovězeno

Údržba zeleně

Datum: 19. 6. 2024

DOTAZ: "Dobrý den, chtěl bych upozornit na nedokonalou údržbu zeleně viz příloha. Údržba zeleně není jen o tom aby někdo jezdil na traktůrku. Pro dokonalost je potřeba se zapojit fyzicky například křovinořezem. Lze tento požadavek u zprostředkovatele nárokovat nebo budeme dělat něco ...

odpovězeno

Sklad materiálu

Datum: 17. 6. 2024

DOTAZ: "Dobrý den,
v příloze zasílám sklad materiálu na veřejném prostoru, je to v souladu s projektovou dokumentací. Dochází zde k znehodnocení stávajícího prostoru a vizuálně to rovněž není oku lahodné. Zhotovitel by si měl zajistit sklad jde bude mít materiál tlradne uložen. Je vhodné sjednat .

odpovězeno

Nelegální skládka

Datum: 13. 5. 2024

DOTAZ: "Dobrý den, chtěla jsem upozornit na zřejmě nelegální skládku odpadů, pneumatik podél parovodu Za Pilou Jirkov. V příloze posílám fotografie. Děkuji. S pozdravem"

odpovězeno

Uvolněné dopravní značení

Datum: 7. 5. 2024

DOTAZ: V ulici K. Marxe (parkoviště) je uvolněné dopravní značení zákaz stání je to ta značka hned vedle boxu Zásilkovny (dá se sní otáčet) posledně si sní hráli děti. A podle ředitele městské policie je to tu špatně značeno proto nemohou odtahovat vozidla která tu parkují bez platné parkovací karty

odpovězeno

Obnova parkovacích pruhů

Datum: 7. 5. 2024

DOTAZ: Označení parkovacích pruhů 13.5.bude na ul. K. Marxe čištění vozovky. Žádám o rekonstrukci značení placených parkovacích míst. Jsou již vybledlá, nečitelná, smazaná. Doporučuji v den uzávěrky, z důvodu čištění komunikace. Děkuji.

odpovězeno

Územní plán

Datum: 6. 5. 2024

DOTAZ: Územní plán. 1. do jakého data bylo možné dávat podměty do územního plánu když se dělal skoro 10 let 2.kdy budete dělat nový územní plán. děkuji

odpovězeno

Popraskaný asfalt

Datum: 30. 4. 2024

DOTAZ: Dobrý den, píši ohledně popraskaného asfaltu před naším vchodem v ul. Pod Přivaděčem 1302 Jirkov, kde došlo k deformaci asfaltového povrchu . Příčinou je zřejmě to, že nám před vchodem jezdí těžké popelářské vozy, které si neustále zkracují cestu k dalším popelnicím. Řidiči těchto vozů ...

odpovězeno

Čištění vpustí

Datum: 19. 4. 2024

DOTAZ: Dobrý den, dnes tj. 15.4.2024 probíhalo blokové čištění ulice Bezručova, nevím kdo prováděl čištění, ale zapomněl na vyčištění kanalizačních vpustí které je součástí blokoveho čistění. Ze tři vpustí kterých jsem si vsimnul byla jedna zanesena a jedna úplně ucpána ...

odpovězeno

Nefunkční VO

Datum: 28. 3. 2024

DOTAZ: Dobrý večer, bydlím Jirkově Červenohrádeka 1223. Již čtyři dny zde nesvítí dvě lampy veřejného osvětlení, je to velice nepříjemné prosím o opravu. Děkuji

odpovězeno

Problematika parkování

Datum: 22. 3. 2024

DOTAZ: Dobrý den, vybudovali jste nové odstavné parkoviště, pod domovem pro seniory na ulicí Mládežnický. Bohužel k lokalitě kde se parkoviště nachází, je docela málo využíváno. Za to výjezd z ulice Karla Marxe pod viaduktem na obchvat je čím dál tím více obstavena parkujícími auty,...

odpovězeno

Porucha VO

Datum: 20. 3. 2024

DOTAZ: parkoviště Mládežnická a SNP nesvítí cca 1/3 veřejného osvětlení (4. 3. 2024)

odpovězeno

Výjezd z ulice Mládežnická

Datum: 20. 3. 2024

DOTAZ: Dobrý den, obracím se na Vás se žádostí o instalaci zrcadla na výjezd z Mládežnické ulice. Už dříve byl výjezd v ranních hodinách problematický, protože pořádně nebylo vidět na komunikaci. Ve výhledu bránily automobily zaparkované podél silnice. Od dnešního dne se provoz ještě výrazně ...

odpovězeno

ulice Pionýrů

Datum: 23. 2. 2024

DOTAZ: Závada v ulici Pionýrů: Velice úzká silnice , bez zálivů pro auta, velice potřebných např.:při stěhování,. popeláři,...hloupá dopravní značka -stačilo by omezit rychlost na 20km/h . Místa pro popelnice zvětšit a upravit, jsou rozbité obrubníky, a lidem, co se snaží udržet alespoň nějaké

odpovězeno

Nefunkční veřejné osvětlení

Datum: 20. 2. 2024

DOTAZ: Dobrý den, již delší dobu nesvítí lampa v Zaječické ulici, která je hned u garáží naproti kontejnerům na tříděný odpad. Nesvítí úmyslně. Pokud ano, proč? Pokud je na lampě nějaká závada, může být co nejrychleji opravena?

odpovězeno

Stav autobusové zastávky

Datum: 19. 2. 2024

DOTAZ: Dobrý den, obracím se na Vás, jakožto na vlastníka pozemku, ohledně technického stavu autobusové zastávky v ulici Červenohrádecká (ve směru do Chomutova). Jedna část zastřešení zastávky má vypadanou jednu řadu šroubů a silně se pod náporem větru ohýbá. Panuje obava z utržení střechy

odpovězeno

Obnova dopravního značení

Datum: 5. 2. 2024

DOTAZ: Dobrý den, obracím se na Vás ve věci obnovy dopravního značení pod zastávkou MHD Jiráskova. Přechod pod zastávkou MHD Jiráskova je už značně opotřebovaný. Je možné obnovit dopravní značení? Děkuji.

odpovězeno

3 podněty

Datum: 24. 1. 2024

DOTAZ: Dobrý den, mám 3 podněty/dotazy: 1) parkovací karty - všiml jsem si, že po sídlištích rostou značky (zatím zakryté) jak houby po dešti. Promiňtě mi tu upřímnost, ale opravdu se nikdo není schopný zamyslet nad tím, jak to tu pak vypadá? Rozpadlé silnice, chodníky a 159 značek ...

odpovězeno

Hruškový sad

Datum: 15. 1. 2024

DOTAZ: Dobrý den, chodím se psem na vycházky k obnovenému hruškovému sadu u hřbitova na Zaječické ulici. Některé stromy nejsou v dobré kondici. Děkuji.

odpovězeno

Schodiště v ulici Krušnohorská

Datum: 11. 1. 2024

DOTAZ: Dobrý den,mám dotaz kdy se udělá schodiště v ulici Krušnohorská 1649-1651na parkoviště.Při stavbě sídliště se na to nějak zapomnělo.A také kudy se bude chodit na nové parkoviště?Snad né po silnici.Děkuji za odpověd.S pozdravem