Menu
Město Jirkov
jirkov

Informace odboru kancelář úřadu MěÚ

Zobrazeno 1-30 ze 80
ilustrační foto

Nabídka pracovního místa na úřadě

Datum: 17. 6. 2022

Nepřehlédněte výběrové řízení na městském úřadě. "Referent/referentka majetkové správy - úředník" na dobu určitou po dobu nemoci, následně za mateřskou a rodičovskou je pozice, na níž v současné době hledáme budoucího kolegu či kolegyni. Pracovní náplň, požadavky i nabízené benefity:

ilustrační foto

Nabídka pracovního místa na úřadě

Datum: 2. 6. 2022

Nepřehlédněte výběrové řízení na městském úřadě. "Referent/referentka majetkové správy - úředník" na dobu neurčitou je pozice, na níž v současné době hledáme budoucího kolegu či kolegyni. Pracovní náplň, požadavky i nabízené benefity:

znak města

Zasedání Zastupitelstva města Jirkova

Datum: 18. 4. 2022

Ve středu 20. dubna zasedá od 15 hodin Zastupitelstvo města Jirkova. Jednání se uskuteční v zasedací místnosti městského úřadu a je dle zákona veřejné. Navržený program a podkladové materiály včetně zvukového záznamu z jednání předchozích:

znak města

Zasedání Zastupitelstva města Jirkova

Datum: 15. 2. 2022

Ve středu 16. února od 15 hodin zasedá Zastupitelstvo města Jirkova. Jednání se uskuteční v zasedací místnosti městského úřadu a je dle zákona veřejné. Navržený program a podkladové materiály včetně zvukového záznamu z jednání předchozích:

ilustrační foto

Nabídka pracovních míst na úřadě

Datum: 9. 2. 2022

Nepřehlédněte výběrová řízení na městském úřadě. 3 příležitosti: referent nebo referentka matriky, stavebního úřadu a účetní - tvorba rozpočtu. 3 pozice, na níž v současné době hledáme budoucího kolegu či kolegyni. Pracovní náplň, požadavky i nabízené benefity:

ilustrační foto

Nabídka pracovního místa na úřadě

Datum: 17. 1. 2022

Nepřehlédněte výběrové řízení na městském úřadě. Referent/referentka evidence obyvatel, občanské průkazy - úředník" na dobu neurčitou je pozice, na níž v současné době hledáme budoucího kolegu či kolegyni. Pracovní náplň, požadavky i nabízené benefity:

ilustrační foto

Nabídka pracovního místa na městském úřadě

Datum: 22. 12. 2021

Nepřehlédněte výběrové řízení na městském úřadě. Referent/referentka - "tvorba rozpočtu, účetní - úředník" na dobu určitou je pozice, na níž v současné době hledáme budoucího kolegu či kolegyni. Pracovní náplň, požadavky i nabízené benefity:

ilustrační foto

Nabídka pracovního místa na městském úřadě

Datum: 3. 11. 2021

Nepřehlédněte výběrové řízení na městském úřadě. Referent agendy přestupků na dobu určitou je pozice, na níž v současné době hledáme budoucího kolegu či kolegyni. Pracovní náplň, požadavky i nabízené benefity:

logo MŠ

Solidarita zaměstnanců MŠ Jirkov s MŠ Hrušky

Datum: 7. 7. 2021

Přírodní katastrofa na jižní Moravě všechny velmi zasáhla. Jako projev solidarity se svými kolegyněmi z mateřinky v postižené obci proběhla mezi zaměstnanci jirkovské MŠ sbírka na pomoc při obnově mateřské školy v Hruškách...

zápis ZUŠ pro školní rok 2021/2022

Zápis do ZUŠ již tento týden

Datum: 7. 6. 2021

Od 7. do 11. 6. 2021, vždy od 13 do 16,30 máte možnost zapsat své dítko do Základní umělecké školy na školní rok 2021/2022. Vybrat si můžete z nabídky hudebního, tanečního, výtvarného nebo literárně dramatického oboru...

ilustrační foto

Nabídka pracovních míst na městském úřadě

Datum: 22. 5. 2021

Nepřehlédněte výběrová řízení na městském úřadě. Kronikář města a zajištění agendy daně z přidané hodnoty jsou pozice, na něž v současné době hledáme budoucí kolegy. Pracovní náplň, požadavky i nabízené benefity:

pozor

Důležité upozornění

Datum: 20. 5. 2021

Město Jirkov žádá na základě informací Policie ČR o obezřetnost, opatrnost a zvýšenou pozornost ze strany veřejnosti a zákonných zástupců dětí navštěvujících mateřské a základní školy v souvislosti s anonymní výhrůžkou o připravovaném útoku bez bližšího určení...

upozornění

Nová opatření od 1. 3. 2021

Datum: 28. 2. 2021

Na svém jednání 26. 2. 2021 přijala vláda balíček krizových opatření. Jaká jsou a co nás od 1. 3. 2021 čeká si můžete pročíst na stránkách vlády - viz níže. Přinášíme několik otázek a odpovědí včetně vzorů při omezení pohybu mezi okresy:

ilustrační foto

Od 1. 3. 2021 vstup nejen na úřad POUZE s respirátorem nebo chirurgickou rouškou

Datum: 28. 2. 2021

Od 1. března 2021 platí povinnost při vstupu do úřadu mít minimálně chirurgickou roušku či respirátor.
Toto opatření platí do odvolání. Žádáme občany o dodržování tohoto nařízení. Přestože je úřad pro veřejnost otevřen, preferujte prosím elektronický kontakt, pro získání informací:

ilustrační foto

Úřad se vrací ke klasickým úředním hodinám

Datum: 15. 2. 2021

Provoz jirkovského městského úřadu se na základě usnesení vlády vrací od pondělí 15. února 2021 ke klasickým úředním hodinám a standardní době, kdy je úřad otevřen pro veřejnost. Vzhledem k přetrvávající pandemické situaci je ale při návštěvě úřadu stále nutné dodržovat preventivní opatření, tj. mít ochranu dýchacích cest, při vstupu do budovy provést dezinfekci rukou a dodržovat rozestupy minimálně dva metry. Nadále žádáme občany, aby zvážili osobní návštěvu a preferovali elektronický kontakt:

online přepis logo

Městský úřad zpřístupnil novou službu nejen pro osoby se sluchovým postižením

Datum: 18. 12. 2020

Městský úřad Jirkov spustil 12. prosince 2020 službu, která usnadní telefonickou komunikaci osobám s postižením sluchu, nedoslýchavým, seniorům a případně cizincům, kteří preferují psanou formu projevu. Tato služba je občanům poskytována zcela zdarma.

GGP

Studie "GGP - Současná česká rodina"

Datum: 15. 12. 2020

Vybrané domácnosti v obcích České republiky jsou zařazeny do mezinárodního výzkumu, který se týká současné české rodiny. Cílem projektu je lépe porozumět, co se v posledních letech změnilo, co si lidé o rodině myslí a co plánují. Výzkum je zaměřen na věkovou skupinu 18 - 69 let.

V následujících týdnech se budou po městě pohybovat pracovníci agentury sc&c. Budou řádně vybaveni tazatelskými průkazy. Tento projekt je součástí mezinárodního výzkumného programu Generations and Gender Programme (GGP). GGP je cenným zdrojem dat pro sociální vědy, ekonomy, epidemiology, medicínský výzkum a další oblasti, které se bez dat neobejdou.

Více informací v příloze a na webu projektu:

práce na silnici

Upozornění pro řidiče

Datum: 3. 12. 2020

Z důvodu opravy živičného povrchu komunikace na silnici III/25119 mezi městem Jirkov a obcí Zaječice je stanovena od 8. do 11. 12. 2020 přechodná úprava provozu na této komunikaci. S tím souvisí i opatření na lince 568 Dopravy Ústeckého kraje, kdy může dojít ke zpoždění linky, protože objízdná trase je delší. Více informaci:

informace

Rozšíření provozní doby odběrového místa v nemocnici v Chomutově

Datum: 27. 10. 2020

Krajská zdravotní, a. s. (KZ) rozšířila provoz odběrových center pro testování na přítomnost nákazy způsobující onemocnění COVID-19 ve všech pěti nemocnicích. V souladu s protiepidemickými pokyny pandemického štábu společnosti největší poskytovatel zdravotní péče v Ústeckém kraji zareagoval na požadavky Ministerstva zdravotnictví ČR na zvýšení počtu provedených odběrů pro test na nákazu virem SARS-CoV-2.

upozornění

Zasedání krizového štábu města Chomutova

Datum: 27. 10. 2020

V pondělí zasedal Krizový štáb města Chomutov, aby koordinoval informace a případné kroky spojené s epidemiologickou krizí v Chomutově a blízkém okolí.

V okrese Chomutov bylo k 26. 10. 2020 za posledních 24 hodin celkem 145 nově pozitivně testovaných pacientů, což je nejvyšší denní nárůst v celém Ústeckém kraji. V chomutovské nemocnici je aktuálně hospitalizováno 97 pacientů, dalších 10 na jednotce intenzivní péče. Momentálně je místní nemocnice druhou nejvytíženější nemocnicí v kraji. Pro boj s Covid-19 nákazou byla vyčleněna už čtyři oddělení. V chomutovské nemocnici dochází k reorganizací zdravotní péče a jednotlivých výkonů, přesto zůstává veškerá akutní péče zachována v plném rozsahu.

ilustrační foto - opatření

Opatření platná od středy 28. 10. 2020

Datum: 27. 10. 2020

Vláda ČR zpřísnila opatření v souvislosti s nepříznivou epidemiologickou situací. Od půlnoci z úterý na středu zakázala volný pohyb na veřejnosti od 21.00 do 4.59. Během dne jsou i nadále povolené vycházky v přírodě a v parcích, pobyt na chatách a chalupách, a to v maximálním počtu dvou osob s výjimkou členů domácnosti a spolupracovníků. Stejný počet osob platí i při nakupování. Nově je například zakázán maloobchodní prodej v neděli, ve všední dny a soboty pak mezi 20.00 a 5.00., dále prodej na tržištích nebo v mobilních provozovnách. Nadále platí i stávající opatření jako omezená úřední doba na dva dny v týdnu po pěti hodinách či omezení turistiky v Česku. Ubytovat se v ubytovacích zařízeních mohou jen lidé na služební cestě, ubytovávat turisty není možné...

Přehled VŠECH aktuálních nařízení včetně výjimek naleznete na stránkách:

plakát

AKTUÁLNÍ OMEZENÍ PŘEHLEDNĚ

Datum: 23. 10. 2020

Přinášíme vám přehledný seznam aktuálních omezení přijatých v souvislosti s výskytem a nákazy COVID-19.

kronika

Informace

Datum: 22. 10. 2020

Vzhledem k současné epidemiologické situaci bude kronikárna do odvolání uzavřena.

ilustrační fotografie

Výzva občanům

Datum: 14. 10. 2020

Vážení spoluobčané,

epidemiologická situace v našem státě je den ode dne horší. Nepříznivý vývoj se nevyhnul ani Městskému úřadu Jirkov. I přes dodržování nařízených preventivních a zvýšených hygienických opatření se již téměř jedna čtvrtina zaměstnanců s nemocí buď potýká či je v karanténě. Tato nemoc se nevyhnula ani starostce města Darině Kováčové. Někteří zaměstnanci vyřizují nezbytné úřední záležitosti z domova. I přesto, že by nemuseli. Ostatní zaměstnanci se snaží v maximální míře své kolegy zastoupit. Chod našeho města nikomu není lhostejný.

ilustrační foto

Opatření platná od středy 14. října 2020

Datum: 13. 10. 2020

Vláda ČR zpřísnila opatření v souvislosti s nepříznivou epidemiologickou situací. Od středy 14. října 2020 do 1. listopadu 2020 je zrušena výuka ve všech základních školách. To se týká i všech jirkovských škol včetně Základní umělecké školy a Domu dětí Paraplíčko. Zavřené budou i družiny, školní jídelny, kluby i zájmové kroužky na školách. Mateřských školek se toto opatření prozatím netýká. V souvislosti s uvedeným se od 14. října zavádí pro žáky základní školy dálková výuka, která je ze zákona povinná.

Dále se od středy zavírají všechny restaurace, kluby a bary. Bude možné prodávat jídlo s sebou z výdejních okének. Zakázána je konzumace alkoholu na veřejných prostranstvích a shromažďování více jak 6 osob.

Povinné již od dnešního dne je nošení roušek na zastávkách veřejné hromadné dopravy.

Přehled všech platných opatření vládních i vydaných ministerstvem zdravotnictví naleznete:

zámek Červený Hrádek

Důležité upozornění - omezení provozu

Datum: 9. 10. 2020

Vzhledem k novým nařízením vlády a v souvislosti s aktuálními opatřeními proti šíření nákazy koronavirem bude od dnešního dne omezen provoz Zámecké restaurace pouze do 20:00 hodin.

cedule úřad říjen

Chod Městského úřadu v Jirkově od 12. do 25. října 2020

Datum: 9. 10. 2020

Na základě Usnesení Vlády ČR ze dne 8.10.2020 č. 994 o přijetí krizového opatření – organizace pracovišť a provozní doby orgánů veřejné omezení rozsahu úředních hodin orgánů na dva dny v týdnu v rozsahu pěti hodin v daném dni bude Městský úřad v Jirkově otevřen pro veřejnost v pondělí od 8:00 do 11:00 a od 12:00 do 14:00 hodin a ve středu od 12:00 do 17:00 hodin:

ilustrační fotografie

UPOZORNĚNÍ!!!

Datum: 7. 10. 2020

Z technických důvodů jsou uzavřeny kanceláře odboru majetku města.

ilustrační obrázek

Nouzový stav a přijatá krizová opatření

Datum: 5. 10. 2020

Na dobu 30 dnů počínaje dnem 5. října 2020 vyhlásila vláda ČR nouzový stav. S tím souvisí i její usnesení k přijetí krizového opatření zatím po dobu 14 dnů, a to od 5. 10. do 18. 10. 2020. Dosavadní vydaná a platná ochranná a mimořádná opatření Ministerstva zdravotnictví nejsou tímto dotčena. Všechny informace včetně obsahu zmiňovaných opatření naleznete na stránkách:

Info z kronikárny

Info z kronikárny

Datum: 5. 10. 2020

Ve čtvrtek 8. října bude kronikárna
města Jirkova z technických důvodů uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Zobrazeno 1-30 ze 80