Sledujte nás

   logo facebook logo instagram logo twitter logo youtube

Mobilní rozhlas

mobilní rozhlas

Transparentní účty

Sbírkové účty jsou vedeny jako transparentní účty. V  případě přispění finančních prostředků na tento účel je zobrazeno jméno přispěvatele, číslo jeho účtu a zaslaná finanční částka.

Zasláním prostředků na sbírkový účet vyjadřujete svůj souhlas se zveřejněním Vašeho jména a dalších údajů, včetně výše zaslané finanční částky:

Město Jirkov - Srdcem pro Jirkov

Informace ke sbírce

 


Město Jirkov - sbírka pro Milana Tótha

informace ke sbírce

 


Městský ústav sociálních služeb Jirkov, příspěvková organizace

informace ke sbírce

 


Kalendář akcí

kalendář akcí

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

Přehled výběrových a zadávacích řízení vyhlášených městem Jirkov:

www.tenderarena.cz/jirkov


Výsledky veřejných zakázek malého rozsahu:

Město/praktické informace/výsledky

Dotace poskytované městem Jirkov

Dotační programy jsou vyhlašovány vždy aktuálně na každý rok:

DOTAČNÍ PROGRAMY 2021

Ochrana osobních údajů

Fond malých projektů

15 LET PARTNERSTVÍ MĚSTA JIRKOVA A BRAND-ERBISDORFU

ADVENTNÍ ČAS S NAŠIMI SOUSEDY 2016

logo

Univerzální překladač

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 8
DNES: 120
TÝDEN: 7600
CELKEM: 2136890

Obsah

Zprávy

Volby do zastupitelstev krajů 2020


17. srpna 2020
Jmenování zapisovatelek do okrskové volební komise

na základě zákona č. 130/2000 Sb., § 17 odst. 6 zákona o volbách do zastupitelstev krajů,  a o změně a doplnění některých dalších zákonů, jmenuji zapisovatelky do okrskových volebních komisí pro volby do zastupitelstev krajů, které se konají ve dnech 2. a 3. října 2020.

 

okrsek číslo sídlo

zapisovatelka

1. Základní umělecká škola, Chomutovská čp. 267 Ing. Vančurová Zlata
2. Základní škola, Budovatelů čp. 1563 Jelínková Jiřina
3. Základní škola, Budovatelů čp. 1563 Ing. Kášová Lenka
4. Mateřská škola "Kaštánek", Smetanovy sady čp. 1558 Ing. Batrinová Lenka
5. Základní škola, Studentská čp. 1427 Doksanská Ilona
6. Mateřská škola "Čtyřlístek", Studentská čp. 1318 Ing. Kratochvílová Eliška
7. Základní škola, Nerudova čp. 1151 Průšová Monika
8. Základní škola, Nerudova čp. 1151 Cermanová Olga
9. Březenec čp. 36 (budova MS Muflon Jirkov) Bc. Mgr. Sekáčová Jaroslava, DiS.
10. Mateřská škola "Mašinka", Na Borku čp. 1644 Bc. Houdková Markéta
11. Městské gymnázium a Základní škola Jirkov, Krušnohorská čp. 1675 Mgr. Reicheltová Eva
12. Městské gymnázium a Základní škola Jirkov, Krušnohorská čp. 1675 Formánková Jitka
13. Mateřská škola "Mašinka", Na Borku čp. 1644 Tiezová Lenka

 

 


Jmlogo pdfenování zapisovatelek do okreskových volebních komisí