Sledujte nás

   logo facebook logo instagram logo twitter logo youtube

Aplikace pro komunikaci

mobilní rozhlas

Transparentní účty

Sbírkové účty jsou vedeny jako transparentní účty. V  případě přispění finančních prostředků na tento účel je zobrazeno jméno přispěvatele, číslo jeho účtu a zaslaná finanční částka.

Zasláním prostředků na sbírkový účet vyjadřujete svůj souhlas se zveřejněním Vašeho jména a dalších údajů, včetně výše zaslané finanční částky:

Město Jirkov - sbírka pro Milana Tótha

informace ke sbírce

 


Městský ústav sociálních služeb Jirkov, příspěvková organizace

informace ke sbírce

 


Kalendář akcí

kalendář akcí

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

Přehled výběrových a zadávacích řízení vyhlášených městem Jirkov:

www.tenderarena.cz/jirkov


Výsledky veřejných zakázek malého rozsahu:

Město/praktické informace/výsledky

Dotace poskytované městem Jirkov

Dotační programy jsou vyhlašovány vždy aktuálně na každý rok:

DOTAČNÍ PROGRAMY 2020

Ochrana osobních údajů

Fond malých projektů

15 LET PARTNERSTVÍ MĚSTA JIRKOVA A BRAND-ERBISDORFU

ADVENTNÍ ČAS S NAŠIMI SOUSEDY 2016

logo

Univerzální překladač

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 9
DNES: 792
TÝDEN: 6972
CELKEM: 1922639

Obsah

Bojujeme proti koronaviru

Typ: ostatní
dezinfekce zastávekMěsto Jirkov zajistilo od 18. 3. provádění preventivního postřiku dezinfekcí, a to především v okolí autobusových zastávek, u kontejnerových stání a v podchodech. Dále je v rámci prevence zajištěno i mytí autobusových zastávek.

V rámci preventivního opatření v boji proti koronaviru zajistil Ústecký kraj ozónové čištění vozů veřejné dopravy i záchranné služby a policie. Ozónové generátory jsou k dispozici od 16. března 2020. Dostala je Dopravní společnost Ústeckého kraje, Zdravotnická záchranná služba Ústeckého kraje i Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje.

Dopravní podnik měst Chomutova a Jirkova a. s. v souvislosti se šířením koronaviru přijal také řadu preventivních opatření:


 

 

"Při mytí a čištění interiéru všech vozidel provádíme mytí stropů, umakartů, skel, sedaček, podlah a finálně aplikujeme na madla, držadla a odbavovací zařízení certifikovanou dezinfekci. Tuto aplikaci provádíme dlouhodobě – nejen nyní.

S příchodem koronaviru jsme zvýšili četnost mytí madel a držadel zmíněnou dezinfekcí. Pro vyšší účinek prevence DPCHJ pořídil generátor ozónu*: po umytí interiéru vozu je v něm po dobu 1 hodiny puštěn generátor ozónu, který čistí vzduch ve vozidle, odstraňuje bakterie, viry, likviduje zápach potu, cigaret, ze zvířat a plísně aj.

Dopravní podnik postupuje v souladu s doporučením Krajské hygienické stanice a Státního zdravotního ústavu a je v kontaktu s ostatními dopravními podniky v ČR."

 

 


Vytvořeno: 19. 3. 2020
Poslední aktualizace: 19. 3. 2020 10:06
Autor: Ilona Doksanská