Menu
Město Jirkov
jirkov

Kultura ve městě

odpovězeno

Dobrý den,chci Vam napsat k té kultuře v Jirkově. Byla jsem úplně vytoceny kdyz tady otevrete info centrum chlubite se kde se da kdyz to otvirate a ono to soboty neděle kdy se jezdi navstevy je zavreno .prijela mi navsteva chteli to videt ale bohuzek jirkov so ne nefunguje a nebyli jsme jediný lidi to zkouselo hodne deti si chteli stahnout tu hru proste jirkov nefunguje ve vsedni dny!!! Kdo tam jde? Nebo to je jen pro skoly a školky? A dal prosím vás změňte tu výzdobu steomku ta už je tam stejna a uboha kolik let delaji se tady ruzne veci ale zrejme nikdo nemyslí na to aby to mělo smysl hlavne ze nabizite velnes na hradku .. trapne

 

31. 12. 2020

Infocentrum společně s expozicí města a muzeem hasičství je otevřeno o víkendech pouze v sezoně od 1. května do konce září. Všechny informace jsou dostupné na stránkách města Jirkova popřípadě stránkách KVIZU. O změně provozní doby budeme pravděpodobně jednat začátkem nového roku.

Ondřej Jáchym, KVIZ Jirkov, p.o.

 

K podnětu pro změnu výzdoby stromku - rádi uvítáme Váš návrh na změnu, ale letos i poprvé byla jinak umístěna světýlka na stromu a tím se i změnil celkový vzhled osvíceného stromu.

Ilona Doksanská, OKÚ

vánoční strom 2019  vánoční strom 2020

Datum vložení: 16. 12. 2020 20:25
Datum poslední aktualizace: 10. 1. 2021 21:23
Autor: Ilona Doksanská