Menu
Město Jirkov
jirkov

Výjezd z parkoviště v ul. Smetanovy sady

Výjezd z parkoviště v ul. Smetanovy sady

Dobrý den . Při rekonstrukci v Dvořákové ulice nyní ve výjezdu z parkoviště u parku Smetanovy sady je udělaný obrubník .Znamená to ,že když budu chtít vyjet z parkoviště směrem na Ervěnice ,budu muset jet kolem polikliniky , nebo se otáčet na druhé křižovatce , nebo jsou tam obrubníky jen dočasně ,aby auta nyní tudy nejezdily ? Děkuji za odpověď.

30.11.2017

Ve věci Vašeho dotazu, týkající se stavby Rekonstrukce ul. Dvořákovy Vám sdělujeme, že silniční obrubníky, které jsou v současné době osazeny podél komunikace jsou v definitivní poloze. Rekonstrukce samotné komunikace se neprovádí v rozsahu stávající komunikace, tj. o šířce
vozovky cca 14m, ale nová vozovka se zužuje tak, jako je v ul. Studentská na šířku 7m. Z toho vyplývá, že z parkoviště u parku bude možno vyjíždět jak směrem k poliklinice, tak i do Nových Ervěnic.
Podél vozovky bude vybudována nová cyklostezka, kterou od vozovky bude oddělovat zelený pás veřejné zeleně a dále bude proveden nový chodník ze zámkové dlažby, odvodnění zpevněných ploch a
nové veřejné osvětlení.
Pokud byste chtěli nahlédnout do projektové dokumentace, je možno po předchozí domluvě na odboru majetku města - útvar investic (M. Cermanová - 474 616 444).

Martina Cermanová, OMMaÚI

Datum vložení: 27. 11. 2017 0:00
Datum poslední aktualizace: 27. 11. 2017 0:00
Autor: Ilona Doksanská