Menu
Město Jirkov
jirkov

Přistavování kontejnerů

Přistavování kontejnerů

Dobrý den, píšu Vám již podruhé ohledně přistavování kontejnerů na velkoobjemový odpad a už jsem vážně hodně rozčilená ! Ptám se, proč může Chomutov přistavovat kontejnery na 14 míst pravidelně každý měsíc !!! a Jirkov např. na K.Marxe 1x za rok...nepřijde Vám to trochu málo??? Pak se nedivte že občané dělají nepořádek kolem popelnic ! Na Fb píší občané komentáře že jste odpad.hosp. prodali jakési soukr. firmě a teď za odpad musí město draze platit a šetří aby zbylo na odměny pro své zaměstnance.:-( My máme v mezipatře na K.Marxe už pátý měsíc odloženou sedací soupravu a starou kuch.linku a nemáme jak to odvézt do sb.dvora,každý nemá dodávku. Takže to tam bude dokud se u 4.ZŠ neobjeví kontejner i když se to už sousedům nelíbí.

21.12.2017

Tento formulář je určen pro konstruktivní podněty k řešení, popř. náměty do budoucna, které mohou řešit a vyřešit pracovníci Městského úřadu.

Pro ostatní žádosti použijte, prosím, oficiální cestu pro splnění zákonných náležitostí, popř. oslovte zastupitele města: samosprava-mesta/zastupitelstvo/jmenny-seznam/.

Ilona Doksanská, OVSVV

 

Pozn.: zivotni-prostredi-/zivotni-prostredi-clanky-informace/?ftshow=1733#msg1733

Datum vložení: 8. 12. 2017 0:00
Datum poslední aktualizace: 8. 12. 2017 0:00
Autor: Ilona Doksanská