Sledujte nás

   logo facebook logo instagram  logo youtube

Mobilní rozhlas

mobilní rozhlas

Zveme Vás:

5. 8. - Ani za milion

plakát Ani za milion... a další akce:

Kalendář akcí

kalendář akcí

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

Přehled výběrových a zadávacích řízení vyhlášených městem Jirkov:

www.tenderarena.cz/jirkov


Výsledky veřejných zakázek malého rozsahu:

Město/praktické informace/výsledky

Dotace poskytované městem Jirkov

Dotační programy jsou vyhlašovány vždy aktuálně na každý rok:

DOTAČNÍ PROGRAMY 2021

Transparentní účty

Sbírkové účty jsou vedeny jako transparentní účty. V  případě přispění finančních prostředků na tento účel je zobrazeno jméno přispěvatele, číslo jeho účtu a zaslaná finanční částka.

Zasláním prostředků na sbírkový účet vyjadřujete svůj souhlas se zveřejněním Vašeho jména a dalších údajů, včetně výše zaslané finanční částky:


Městský ústav sociálních služeb Jirkov, příspěvková organizace

informace ke sbírce


Ochrana osobních údajů

Fond malých projektů

15 LET PARTNERSTVÍ MĚSTA JIRKOVA A BRAND-ERBISDORFU

ADVENTNÍ ČAS S NAŠIMI SOUSEDY 2016

logo

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 10
DNES: 1106
TÝDEN: 2341
CELKEM: 2289418

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Zprávy

první předchozí
ze 5
poslední

Kontejnery na bioodpad

dobrý den, bydlíme v ulici Obránců Míru a stále řešíme přeplněné kontejnery na bioodpad. Sotva se odveze, večer je plný a lidé objíždějí okolí a hledají volný kontejner. Na číslo Krušno.služeb se nedá dovolat,nikdo ho nebere.Není možnost častějšího vyvážení? Zdravím celý text

ostatní | 28. 7. 2021 | Autor: Ilona Doksanská

Jehličnany v ulici Pionýrů

Jo, a ještě:jehličnany vysázené v ulici Pionýrů reznou, to znamená, že schnou.Škoda. Chce to spíše listnáče. celý text

ostatní | 28. 7. 2021 | Autor: Ilona Doksanská

Záhony před vchodem panelových domů

Dobrý večer. jen se ptám: v ulici Pionýrů si zakládáme alespoň pár záhonů, abychom měli hezký pohled,u vchodů.Je to práce opravdu těžká a drahá. Ale na několika místech už to vypadá. Já konkrétně před vchodem 1702 z obou stran, a lidem se líbí. Většině. Vadí to úřadu? nebo můžeme zvelebovat... celý text

ostatní | 28. 7. 2021 | Autor: Ilona Doksanská

Velkoobjemový kontejner u 4. ZŠ

Dobrý den, kdy bude prosím velkoobjemový kontejner u 4. ZŠ? Čekám na něj už hodně dlouho, cca od jara. Máme dost věcí na vyhození a nemůžeme se s tím tahat přes půl sídliště. Když je napsaná ul. Krušnohorská, je kontejner u EBJ, když je psaná K. Marxe, je kontejner také u EBJ…pouze o pár metrů níž. celý text

ostatní | 28. 7. 2021 | Autor: Ilona Doksanská
odpovězeno

Plakáty v IC

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat proč nebyl na infocentrum plakát o konané pohádce v synagoze? Ne každý pořád sleduje webové stránky města. Děkuji za odpověď celý text

ostatní | 25. 7. 2021 | Autor: Ilona Doksanská
odpovězeno

Zastřešování zastávek MHD

Kdy se začne se zastřešováním zastávek?-4.12.2020 zde bylo info:v rozpočtu města na 2021 jsou přístřešky pro zastávky MHD. celý text

ostatní | 25. 7. 2021 | Autor: Ilona Doksanská
odpovězeno

Kompostéry

Dobrý den, bylo by možné si objednat komposter nebo kontejner na bioodpad, sekáme trávu okolo domu a nevíme kam s ní. Pálení mi připadá neekologické a zbytečné. Děkuji moc celý text

ostatní | 19. 7. 2021 | Autor: Ilona Doksanská

Sekání trávy

Dobrý den v sobotu 03.07.2021 jste v okoli Studentska 1263 nechali Onzou sekat v dopoledních hodinách od 7-12 trávu. Dnes 08.07.2021 tu opet od 7 sekají. Já sem po noční směně a nemohu spát. Kdo to má na starosti je skoro jak idiot. Sekačky nemáte elektrické. Vracíte se na místo práce ... celý text

ostatní | 19. 7. 2021 | Autor: Ilona Doksanská

Odstranění laviček

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zdali by se dala odstranit lavička na Karla Marxe 1683(u plotu). Z důvodu scházení pochybných lidí, ruší noční klid a dělají tam bordel. Bojíme se i o naše děti. Jinde lavičky nejsou a proto se nikde jinde nescházejí,jen u nás. Už jsem volala i městskou policii ... celý text

ostatní | 19. 7. 2021 | Autor: Ilona Doksanská
odpovězeno

Práce v SNP

Dobrý den. Na SNP již několikátý měsíc bordel a prach všude, který se už ani nedá umýt z oken. Výjezd z parkoviště mi poškodil auto. Hluk z řezání betonu, pípání náklaďáků při couvání, houkání a z druhé strany často řvou křovinořezy. A to vše i v sobotu a nyní o státních svátcích, ... celý text

ostatní | 19. 7. 2021 | Autor: Ilona Doksanská
odpovězeno

Sekání trávy o víkendu

Dobrý den, na sídlišti Na Borku, SNP, Mládežnická je poslední dobou bydlení jenom radost. Chápu Práce přes týden kvůli revitalizaci, člověk už za tu dobu holt strpí i v sobotu v 7 ráno bagry, sbíječky a řezání do betonu. Ale proč teda proboha musí v sobotu z druhé strany hučet tisíc sekaček... celý text

ostatní | 8. 7. 2021 | Autor: Ilona Doksanská
odpovězeno

Suché smrky

Dobrý den.V krušnohorské ulici,jsou 2suche smrky .Proč tam jsou ,když byla obnova zeleně a velké kácení,v této ulici.Dekuji celý text

ostatní | 8. 7. 2021 | Autor: Ilona Doksanská
odpovězeno

Nový druh ptactva?

Dobrý den, nevím jestli je to ve Vaší kompetenci, nicméně: Na Horníku se před cca 10ti dny objevil nový druh ptáka - kolem 21:00, kdy ostatní ptactvo pomalu utichá, začne tenhle vřískat - a vříská až do cca půlnoci, zatímco lítá v kruhu nad paneláky v ulici Vinařická 1293/1294. .. celý text

ostatní | 8. 7. 2021 | Autor: Ilona Doksanská
odpovězeno

Ničení odpadkových košů

Odpadkové koše na převaděči. Dobrý den, niž několikrát jsem se všiml ráno při víkendové procházce, že lide vracející s hospod devastují odpadkové koše na převaděči. Vždy se jedná o páteční nebo sobotní noc. Proto žádám MP aby se na to zaměřila a použila kamerový systém... celý text

ostatní | 8. 7. 2021 | Autor: Ilona Doksanská
odpovězeno

MP Jirkov

MP Jirkov. Dobrý den, rád si pročítám náměty od občanů a následné odpovědi. Skoro každý podnět, který je určen k MP Jirkov má stejnou odpověď a to, že máme volat MP a oni problém vyřeší. Přitom se tu opakují stejné problémy. Špatně parkování ve stejných ulicí atd... celý text

ostatní | 8. 7. 2021 | Autor: Ilona Doksanská

On-line přenos ZM

Proč není veřejné zasedání on-line přenášeno na internetu. Byl to jeden bod z předvolebních slibů. V městském divadle je přístup k internetu, který je dostačující. Město Jirkov má stránky jak na YouTube.com tak má FB kde se umožňuje on-line přenosy. celý text

ostatní | 8. 7. 2021 | Autor: Ilona Doksanská
odpovězeno

Hluk na sídlišti

Dobrý den, mohla by prosím městská policie občas projet ulicí pod EBJ na sídlišti Vinařická, je zde restaurační zařízení, kde každý den je do noci neskutečný hluk, ještě o půlnoci řev ..jak asi se máme vyspat do práce? celý text

ostatní | 8. 7. 2021 | Autor: Ilona Doksanská
odpovězeno

Parkování pro návštěvy

Dobrý den, chci se zeptat pojedu na 4 dny do Jirkova a zajimá mě jestli můžu parkovat na Krušnohorské. Jestli je to nějak zpoplatněné a jak se to řeší když to jsou 4 dny.Zase bych tam nechtěla nechat majlant za parkování. Tak jestli máte nějaké parkování i pro lidi co takhle přijedou na návštěvu. celý text

ostatní | 8. 7. 2021 | Autor: Ilona Doksanská
odpovězeno

Úklid po seči

Dobrý den, dne 23.6.2021 byla provedena seč (ještě nedokončená)travnatých (kopřivových) ploch u panelového domu K. Marxe 1676-1681. Myslím, že firma, která pro město práci vykonává by neměla po sobě zanechat nepořádek (na cizím pozemku), který je zanášen do domu ... celý text

ostatní | 8. 7. 2021 | Autor: Ilona Doksanská
odpovězeno

Pokácení uschlých stromů

Zdravím,chtěla bych požádat o pokácení dvou vzrostlých uschlých stromů za domem1021 ve Vrbenské ulici.O odstranění prosím už třetím rokem.Někdo čeká na zázrak ale tři roky jsou neživé... celý text

ostatní | 8. 7. 2021 | Autor: Ilona Doksanská

Zeleň Mládežnická ulice

Dobrý den-proč se letos ještě nesekala tráva a nezastřihly keře v Mládežnické ulici,jak mám uklidit po svém psovi,když psa středního vzrůstu v té trávě ani nevidím. celý text

ostatní | 8. 7. 2021 | Autor: Ilona Doksanská
odpovězeno

Zeleň ulice Pionýrů

Dobrý den. Pěkně vám děkujeme!!! Vysekáním keřů pod ul. Pionýrů nám jde do bytů kouř z aut!! Opravdu skvělé!!! Kdo to vymysle??? A co ten jediný stromek u popelnic ul. Pionýrů?? Jste opravdu géniové!!!! celý text

ostatní | 8. 7. 2021 | Autor: Ilona Doksanská

Zeleň ve městě

Dobrý den. Chtěl jsem se zeptat, jestli město hodlá nějak řešit situaci, kolem stále se množícího divokého ječmene (? nejaký druh obilniny) který se ve stále větším množství vyskytuje v podstatě už všude. Ještě před pár lety zde byla jen obyčekná tráva a pampelišky, ale teď? ... celý text

ostatní | 8. 7. 2021 | Autor: Ilona Doksanská
odpovězeno

Neposečená tráva a jiné

Pod Kolibou je opět neposečená tráva!!!! Vykácené keře, které chránili před výfukovými plyny, jse ničím nenahradili!!!! Pořád musí auta parkovat na trávníku a ničit obrubníky - jedná se i o údržby zeleně!!! Udělejte v ul. Pionýrů zálivy!!!!! Pořád děláte jen náměstí!!!!!! celý text

ostatní | 20. 6. 2021 | Autor: Ilona Doksanská
odpovězeno

Třídění odpadu

Dobrý den, měl jsem pocit, že třídit odpady má smysl. Ovšem již několikrát jsem byl svědkem, že popeláři přijeli pro komunální odpad z popelnic u rodinných domů a cestou na skládku vzali rovnou popelnici na BIO odpad z té samé ulice. Děkuji za vysvětlení. celý text

ostatní | 20. 6. 2021 | Autor: Ilona Doksanská
odpovězeno

Hluk ze sauny

Již po několikáté se večer do brzkých ranních hodin pouští hudba velmi hlasitě v sauně, je slyšet až do bytu v pátém patře, jako bych byla přímo na místě. Žádám o nápravu myslím že sauna není diskotéka, hluk ruší a je velmi nepříjemný. celý text

ostatní | 20. 6. 2021 | Autor: Ilona Doksanská
odpovězeno

Zrušení penzionu

Tak jsem si znovu precetla volebni program ,,starost o seniory,to myslite to jaj jste zrusili penzion na Cervenohradecke a nechali stare lidi na pospas? Myslim,ze tito stare lidi by jsme meli mit v ucte a stari jim ulehcit a ne je nechat napospas zaslouzi si to za celozivotni praci,to radeji... celý text

ostatní | 14. 6. 2021 | Autor: Ilona Doksanská
odpovězeno

Parkoviště ul. Krušnohorská

Dobrý den. Dnes už máme 10.6. a na tankodromu, kterému se říká parkoviště v ulici Krušnohorská se stále nezáplatuje. To se čeká až díry zapadnou opět sněhem a nebo až se sejde více faktur k proplacení za opravy podvozků aut?! celý text

ostatní | 14. 6. 2021 | Autor: Ilona Doksanská
odpovězeno

Oprava workout hřiště

Dobrý den, Rád bych se zeptal jestli je možné opravit chybějící kruhy na workout hřišti na bývalém červeném hřišti. A rád bych se optal s prosbou, jestli by bylo možné na hřiště dovést od TS pneumatiku od traktoru,nebo nějakou větší pneumatiku na přebalování cvičení. Děkuji za spolupráci ... celý text

ostatní | 14. 6. 2021 | Autor: Ilona Doksanská
odpovězeno

Přestupek

Dobrý den, v lednu jsem podávalv Ostravě trestní oznámení xxx na xxx trvalým bydlištěm v xxx v Jirkově. Poloicie v Ostravě na ulici Bohumínská věc postoupili do správního řízení na Váš úřad. Bohužel do dnešního dne mi nebyly vráceny finanční prostředky o které jsem přišel a ani žádné vyrozumění... celý text

ostatní | 14. 6. 2021 | Autor: Ilona Doksanská
první předchozí
ze 5
poslední