Sledujte nás

   logo facebook logo instagram logo twitter logo youtube

Aplikace pro komunikaci

mobilní rozhlas

Transparentní účty

Sbírkové účty jsou vedeny jako transparentní účty. V  případě přispění finančních prostředků na tento účel je zobrazeno jméno přispěvatele, číslo jeho účtu a zaslaná finanční částka.

Zasláním prostředků na sbírkový účet vyjadřujete svůj souhlas se zveřejněním Vašeho jména a dalších údajů, včetně výše zaslané finanční částky:

Město Jirkov - sbírka pro Milana Tótha

informace ke sbírce

 


Městský ústav sociálních služeb Jirkov, příspěvková organizace

informace ke sbírce

 


Kalendář akcí

kalendář akcí

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

Přehled výběrových a zadávacích řízení vyhlášených městem Jirkov:

www.tenderarena.cz/jirkov


Výsledky veřejných zakázek malého rozsahu:

Město/praktické informace/výsledky

Dotace poskytované městem Jirkov

Dotační programy jsou vyhlašovány vždy aktuálně na každý rok:

DOTAČNÍ PROGRAMY 2020

Ochrana osobních údajů

Fond malých projektů

15 LET PARTNERSTVÍ MĚSTA JIRKOVA A BRAND-ERBISDORFU

ADVENTNÍ ČAS S NAŠIMI SOUSEDY 2016

logo

Univerzální překladač

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 6
DNES: 90
TÝDEN: 7237
CELKEM: 1970451

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

 

Podněty od občanů + řešení

Formulář je určen pro konstruktivní podněty k řešení, popř. náměty do budoucna, které mohou řešit a vyřešit pracovníci Městského úřadu, popř. organizace města (překážející kontejner, černá skládka, chybějící zábradlí, rozbité koše … další věci kolem sebe, na které chcete upozornit radnici).

Pro ostatní žádosti, stížnosti a jiné připomínky apod. použijte, prosím, oficiální cestu pro splnění zákonných náležitostí.

Vysvětlivky:

anoPodnět je v kompetenci MěÚ, je konstruktivní, mohl být řešen.

 

 

pracuje se na řešení  Podnět je v řešení, pracuje se na něm.

 

 

Ne Tento formulář není určen pro podněty tohoto typu.

 

 




 

Zprávy

první předchozí
ze 6
poslední

odpovězeno

Ulomený vikýř na budově

Červený hrádek, už několik týdnů koukám na ulomemy vikýř na budově, která je u rybníka Červený hrádek. Nevím kdo to má na starost. celý text

ostatní | 23. 9. 2020 | Autor: Ilona Doksanská

Dovolené lékařů na poliklinice

Dovolená na poliklinice Proč někteří lékaři zveřejní,že mají dovolenou a někteří ne.Šlo by s tím něco udělat.K některému doktorovi se ani nedovoláte,tak nevíte má dovolenou,nebo nebere telefon.Když byla obsluha na ústředně,tak ta vám aspoň řekla jestli dotyčný lékař má dovolenou.Někteří lékaři navíc mají pouze mobilní telefon. celý text

ostatní | 10. 9. 2020 | Autor: Ilona Doksanská
odpovězeno

Kde hlásit papouška žako

Dobrý den mám dotaz. Pořídili jsme si papouška" žako šedý"a paní chovatelka nám řekla,že se musí přihlasit na úřadě obor životní prostředí. Chtěla bych se zeptat jestli se to dělá někde v Jirkově a co je k tomu zapotřebí. Za odpověď děkuji celý text

ostatní | 10. 9. 2020 | Autor: Ilona Doksanská

Nevyhovující podmínky pro pejska

Dobrý den. Jsem velká milovnice zvířat, hlavně psů. Chci Vás upozornit za nevyhovující podmínky pro pejska Gucciho, který je za rehabilitačním střediskem u World Investu. Celý pozemek je zarostlý bodláčím, takže pes je obalený bodláky. Kdyby nebylo hodných lidí, asi by už dávno umřel žízní a možná i hladem. V současné době tam má sice dva kýble s vodou, ale ta je tam i několik týdnů až není poživatelná ani pro zvíře. Do granulí mu napršelo, takže v horkých letních dnech mu to začalo v kyblíku kvasit. Lidi mu tam nosí třeba zbytky od obědů a čistou vodu, ale panu majiteli je pejsek zřejmě úplně lhostejný. Copak je pan *** nepostižitelný? Pejsek je vděčný za každou návštěvu cizích lidí, protože už nemá žádný výhled do okolí, jelikož je to vše zarostlé metrovou trávou a kopřivami. Myslím, že v útulku by mu bylo stokrát lépe a určitě by si ho někdo vzal k domku. Je to zlatíčko všech lidí, co za ním chodí. Vím, že máte mnoho jiných starostí na řešení, ale zkuste prosím zajistit Guccimu lepší život. Děkuji celý text

ostatní | 10. 9. 2020 | Autor: Ilona Doksanská
odpovězeno

Parkování v křižovatce

Dobrý den, díky rekonstrukci ulic SNP a Mládežnická řidiči parkují tak, že porušují u křižovatky obchvatovky a ulice Na Kopečku § 27 Zákona 361/2000 Sb. o silničním provozu (1) Řidič nesmí zastavit a stát d) na křižovatce a ve vzdálenosti kratší než 5 m před hranicí křižovatky a 5 m za ní Tento nešvar je však městskou policií v Jirkově tolerována to na celém území města Jirkova. Kdy začne Městská policie tento přestupek řešit například odtažením vozidla? To se bude čekat, až se stane dopravní nehoda, protože přes takto zaparkovaná vozidla není vidět? celý text

ostatní | 10. 9. 2020 | Autor: Ilona Doksanská

Olejomlýnský park

Dobrý den. Právě jsem si prohlížel fotky olejomlýnského parku. Chybí mi tam ale fotky, jak jsou udržovány rádoby okrasné keře kolem cesty okolo olejomlýnského rybníku,neudržované a plné plevelů. Nad cestou je plno suchých větví, které samovolně padají a na štěstí se nikomu nic nestalo. Cesta u pergoly se zúžila porostem a je tam jen úzká pěšina. Park je vyzitkou města a měl by být stále udržován celý text

ostatní | 10. 9. 2020 | Autor: Ilona Doksanská
odpovězeno

Kácení stromů

Dobrý den, jen se ptám proč se poráží zdravé stromy a to v sobotu kdy je většina z Nás ráda že má volný víkend. Stromů a zeleně tu už moc není a než doroste takový strom tak to máte 20až 30 let. Jde o místo nad Studentskou u psího cvičáku. Kdo rozhoduje o kácení stromů? Jde to někde najít pro INFO? Děkuji celý text

ostatní | 10. 9. 2020 | Autor: Ilona Doksanská
odpovězeno

Parkování na chodníku

Dobrý den před domem na chodniku c.p. 1527 ulice Červenohrádecká neustále parkují vozidla i celý den.Neni to parkoviště prosím o občasnou kontrolu díky. celý text

ostatní | 10. 9. 2020 | Autor: Ilona Doksanská
odpovězeno

Webkamery

Jste snad už jediné město které nemá a na náměstí svoji webkameru!! Ptám se proč a proč nefungují ty dvě webkamery které máte synagoga a dům???? celý text

ostatní | 28. 8. 2020 | Autor: Ilona Doksanská
odpovězeno

Chodníky v ul. Křižíkova

Dobrý den. V současné době probíhá v Křižíkově ulici rekonstrukce kanalizace. Protože je v této ulici problém s parkováním (jako ostatně v celém městě), myslím, že by stálo za to při této příležitosti zrušit chodníky před novými domy, kterých je 3x5 a před každým domem jsou 2-3 úseky různých druhů chodníků různých výšek, takže se po nich stejně nedá chodit. Jejich zrušením by se ulice rozšířila. Stejně tak je to vyřešeno v ulici M. Majerové a části ul. Budovatelů od křižovatky s ul. P. Diviše dozadu k rozhledně. Je zde chodník na jedné straně a bílá čára na silnici. Protože se bude po dokončení rekonstrukce kanalizace dělat nový povrch silnice, je zde jedinečná příležitost dát tuto ulici po 30letech konečně do pořádku.Přinese to užitek a konec neshod v celé ulici. Přiďte se podívat. Děkuji. celý text

ostatní | 28. 8. 2020 | Autor: Ilona Doksanská

Informace o čištění chodníků

Krásný den, Prosím obracím se na Vás s dotazem a předem děkuji za kladné vyřízení. Potřebuji informaci zda v období od 4.10.2019 až 18.12.2019 se čistili chodníky v ulici Jirkov Pionýru 1706 ul.Generala Svobody .Moc Vám děkuji celý text

ostatní | 28. 8. 2020 | Autor: Ilona Doksanská

Ulomená větev v ul. Studentská

Dobrý den. Dnes se při silném větru zvětší části ulomila silnější větev u domu Studentská 1255. Prosím o její odstranění, aby se dětem, které si zde hrají, nic nestalo. Děkuji. celý text

ostatní | 28. 8. 2020 | Autor: Ilona Doksanská

Ceny v Autocampu

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat kdo a za co určuje ceny v areálu Autocamp Červený Hrádek. Děkuji za odpověď a přeji hezký den celý text

ostatní | 28. 8. 2020 | Autor: Ilona Doksanská
odpovězeno

Dotazy k rekonstrukci v ul. Křižíkova

Dobrý den. Mám pár otázek k rekonstrukci kanalizace v ul Křižíkova. Dostali jsme písemně informaci, že bude chodník průchozí, ale bohužel se nám často stane, že na chodníku je hromada písku či sutě, nebo tam stojí bagr, a nelze ulicí projít. Dále se chci zeptat, zda nás v souvislosti s rekonstrukcí čekají odstávky vody a hlavně zda nás bude někdo včas informovat. Např. dnes (25.8.) jsme neoficiální cestou (od souseda) dostali informaci, že budeme následující den celé dopoledne bez vody. A poslední neméně důležitá otázka směřuje na popeláře. Opět jsme nedostali info, zda máme popelářum např. odnosit popelnice na kraj ulice v den svážení. Popeláři se již dostanou jen do půlky ulice a ne každý obyvatel ulice je doma, aby mohl zareagovat na troubení popelářů, že už jsou v ulici. I pro popeláře to musí být nepříjemné, hlavně zdržení pro ně. Děkuji předem za reakci na mé dotazy. celý text

ostatní | 28. 8. 2020 | Autor: Ilona Doksanská

Umístění kontejnerů v době rekonstrukce

Dobrý den, měl bych dotaz k pracem v ulici Mládežnická. V projektové dokumentaci je určitě zpracováno jak a kde budou po dobu prací umístěné kontejnery na komunální odpad. Aktuálně jsou odtažené do prostřed travnaté plochy, a tam je technické služby určitě vyvážet nebudou. Můžete prosím zajistit jejich umístění dle projektové dokumentace. Děkuji celý text

ostatní | 28. 8. 2020 | Autor: Ilona Doksanská

Parkovací místa po rekonstrukci

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli po rekonstrukci ul. SNP a Mládežnická budou na všech parkovacích místech sklopky a jestli bude nějaká možnost si zažádat o parkovací místo např. formou PDF žádosti nebo bude nutný osobní kontakt. celý text

ostatní | 28. 8. 2020 | Autor: Ilona Doksanská

Informování o akcích

Dobrý den. Je sobota a z Kludského vily se ozývají libé tóny. Pro info kouknu na stránky města Jirkova kde se dočtu - vlastně nic nedočtu. Výborná mobilní aplikace také nic nesděluje. Mrzí mne, že nás nové vedení města "fčas" neinformuje. Vlastně díky, hraje se jen pro nás okolo bydlící a musí říct - dost dobrý.. celý text

ostatní | 28. 8. 2020 | Autor: Ilona Doksanská
odpovězeno

Nepořádek v ulicích

Dobrý den, asi není pro nikoho novinkou, že nepořádek v ulicích Jirkova je docela nemalý problém. Před několika dny jsem byl svědkem kdy paní, co sbírá odpadky na sídlišti, upozornila skupinu dětí, co právě dojídali nějaké brambůrky (takového bordelu je po okolí dennodenně nastláno), aby to pak nezapomněli hodit do koše, který je 10 metrů od nich. Řekla to opravdu normálně/slušně - žádné komandování, nadávání, vyhrožování atp. Nicméně dostalo se jí odpovědi, ať se stará o sebe, že to hodí kam chce a ŽE JE OD TOHO PLACENÁ, ABY TU TEN BORDEL SBÍRALA, pozor, z JEJICH DANÍ. To na paní (60) pokřikovali s prominutím parchanti (9-12). Nebo že "Dyk moja teta uklízí na Krušnohorskí, tak já si tady můžu házet co chci.." Chápu, z domova nemají ani to nejmenší vychování, ale kam to bude pokračovat, kolik lidí to bude muset uklízet, aby se tu dalo žít? Nedá se s tím něco dělat -> Pokutovat? Na strážníky na sídlišiti narazíte málokdy - chápu, je jich málo a mají práce jinde až až, ale...co s tím? Druhá věc je vyhrávání hudby. Dá se s tím něco dělat? Když poslouchaj z telefonu, budiž, když z těch otravných repráků nebo koloběžek, budiž, ale toto léto se rozmohly repro o velikosti batohu, za které by se nemusela stydět ani produkce akcí konaných na náměstí...nic proti, ať si poslouchají, ale ten randál nemá s poslechem hudby nic společného - předhánějí se o to komu to hraje hlasitěji, o to, kolik lidí na ně začně z oken hulákat a o to, kdo pouští vulgárnější písničky - poraďte mi, jak mám 3 leté dceři pak vysvětlit, že si nemá broukat text, kde je samý zmr**, p*č*, k**do atp.? Díky, xxx. (ul. 5. Května)
celý text

ostatní | 28. 8. 2020 | Autor: Ilona Doksanská

Nepořádek pod okny

Dobrý den, bydlím v domě na sídlišti a pod okny se neustále objevují posmrkané papírové kapesníky, použité tampony, ruličky od toaletního papíru, pravděpodobně je to stále ze stejného bytu, je možné to nějak řešit, dřív chodila úklidová služba, sbírala odpadky, teď už jsme je tu dlouho neviděli. Předem děkuji za odpověď. celý text

ostatní | 21. 8. 2020 | Autor: Ilona Doksanská
odpovězeno

Revitalizace parku

Nyní jsem si přečetla o revitalizaci parku Smetanové sady. Těch dětských hříšť nevyužitých dětmi a rodiči je v Jirkově dost. Rodiče jsou pohodlní dojít pár kroků s dětmi na tyto hřiště. Např park u Knihovny není využívaný .Chodím tam často okolo a žádné děti tam nevidím . Tento park Smetanovy sady by mohl sloužit klidové části města . Škoda ,že není referendum o tom , co opravdu lidé potřebují. Obzvlášť je pěkná část parku ,ten kopec s krásnými převyslími břízami ,která je nyní využívána jen bezdomovci a opilci. Policie ČR přijede jen na zavolání . Zrovna dnes v noci si tam udělali mladí mejdan s hudbou ,Jen co jedny hlídka Policie Jirkova vyprovodila , přišly další opilci řvali do rána. Snad ostatní lidé mají nárok si odpočinout po těžkém pracovním dni. Ty co dělají hluk pak přes den vyspávají a Ti druzí nevyspalí musí brzo ráno vstát a jít pracovat. V Jirkové je nové Hoby centrum , kde je velice šikovný krajinář . Uprostřed svého areálu má nádhernou přírodní oázu . Stálo by za úvahu přizvat k návrhům studie revatilazace majitele zahradního centra ***. Také by bylo dobré cestičky vytvořit podle toho ,jak si je lidé vytvořili . Přeji hodně dobrých rozhodnutí celý text

ostatní | 21. 8. 2020 | Autor: Ilona Doksanská
odpovězeno

Nepořádek v okolí vodárny

Dobrý den, chci pouze upozornit na velký nepořádek v okolí vodárny, pohazene lahve od alkoholu, bramburek atd. Když půjdete po levé straně do lesa opětovně dva kutlochy po bezdomvcich, jeden je hned vidět a druhý po stejné trase kus dál, už kvůli zvěři prosím odklidit. Moc děkuji. celý text

ostatní | 21. 8. 2020 | Autor: Ilona Doksanská

Náměstí

Dobrý den. Město mělo jedinečnou příležitost, alespoň z části vrátit náměstí jeho ztracenou tvář. Místo jedné hrůzy-bývalé budovy KB-vybuduje hrůzu novou. Každý rozumný hospodář ví, že než přestavovat starý dům, je lepší postavit dům nový, odpadnou tzv. vícenáklady, za které se dá ukrýt ledasco. Ptám se tedy, proč město nenechalo podle dobových fotografií vyprojektovat a postavit alespoň část levého křídla náměstí? I když odpověď je v mém konstruktívním podnětu, stejně jsem zvědavý na odpověď. Děkuji a přeji hezké a pokojné dny. celý text

ostatní | 21. 8. 2020 | Autor: Ilona Doksanská
odpovězeno

Nepořádek v Jiráskově ulici

Dobrý den, chtěla bych upozornit, že v Jiráskově ulici před vstupem do lesa k Červenému Hrádku jsou vysypané odpadky. S pozdravem celý text

ostatní | 10. 8. 2020 | Autor: Ilona Doksanská
odpovězeno

Nepořádek ze stavby

Dobrý den,je hezké,že opravovali parkoviště ve Studentské ul,ale firma která to opravila zapomněla odvézt svůj nepořádek.Beton,který jim zbyl naházeli do trávy.Kdopak to uklidí??? celý text

ostatní | 9. 8. 2020 | Autor: Ilona Doksanská
odpovězeno

Svoz TDO

Dobrý den, dne 5.8.2020 neproběhl svoz TDO (popelnice) v ulici Marie Majerové, pravděpodobně se vůz nedostal do této ulice z důvodu její částečné uzavírky. Je naplánována nějaká alternativa, nebo se popelnice nebudou do ukončení rekonstrukce v této ulici vyvážet? Děkuji za odpověď a případné řešení této situace. S pozdravem celý text

ostatní | 9. 8. 2020 | Autor: Ilona Doksanská
odpovězeno

Parkování na zastávce

Parkování na zastávce Dobrý den, rád bych upozornil na auta parkující na zastávce MHD(Nový Březenec). Již několikrát jsem se všiml, že na této zastávce parkují auta. Přitom stačí popojet cca 5m kde je místa dost. celý text

ostatní | 9. 8. 2020 | Autor: Ilona Doksanská
odpověď

Rekonstrukce SNP a Mládežnická II.

Dobrý den, jako občan města Jirkova jsem velice rozhněván. Ulice SNP a Mládežnická, rekonstrukce parkoviště. Tolik let se slibuje, že se to tu bude vypadat jako na Borku. Ano, to je dobře. Ale takto? Letos se rekonstrukce provádět neměla. Nechali si zaplatit a v pondělí 27.7.2020 nám přijde sms, že od pátku nesmíme stát na sklopce, protože je budou sundavat z důvodu rekonstrukce, která začne v pondělí 3.8.20. Nejsou tam všichni už trochu na hlavu?? Kde budeme parkovat? Jak to bude dlouho trvat? Jako na Borku? Nezlobte se na mě, ale všichni ve vedení města by měli začít přemýšlet a nebo jít raději prodávat do Kauflandu rohlíky. A jen všichni doufáme, že se vrátí sklopky a místa jak byly. celý text

ostatní | 9. 8. 2020 | Autor: Ilona Doksanská

Nebezpečený strom

Dobry den chci upozornit na velice nebezpecny strom za domem 1298 smerem ze zastavky na studentske k penny chodi tam tudy spousta lidi strom je suchy nakloneny na chodnik a je velky dekuji celý text

ostatní | 9. 8. 2020 | Autor: Ilona Doksanská
odpovězeno

Rekonstrukce parkoviště SNP, Mládežnická

Rekonstrukce parkoviště SNP, Mládeždnická Dobrý den, Měl bych dotaz ohledně rekonstrukce parkoviště SNP, Mláděžnická, jestli zůstane zachován počet placených míst se sklopnou zábranou, nebo jestli bude ponížen. Dále jestli budou zveřejněný detaily ohledně rekonstrukce(od kdy, do kdy bude trvat první etapa..druhá etapa atd...) děkuji za odpověd celý text

ostatní | 9. 8. 2020 | Autor: Ilona Doksanská
odpovězeno

Odstavené vozidlo

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kam mám nahlásit k prověření odstavené vozidlo. Již několik měsíců stojí na parkovišti v ul. Krátká (parkoviště nad bunkrem) vozidlo SPZ ***, evidentně s ním nikdo nejezdí a zabírá tak zbytečně parkovací místo. Děkuji celý text

ostatní | 9. 8. 2020 | Autor: Ilona Doksanská
první předchozí
ze 6
poslední