Sledujte nás

   logo facebook logo instagram logo twitter logo youtube

Aplikace pro komunikaci

mobilní rozhlas

Transparentní účty

Sbírkové účty jsou vedeny jako transparentní účty. V  případě přispění finančních prostředků na tento účel je zobrazeno jméno přispěvatele, číslo jeho účtu a zaslaná finanční částka.

Zasláním prostředků na sbírkový účet vyjadřujete svůj souhlas se zveřejněním Vašeho jména a dalších údajů, včetně výše zaslané finanční částky:

Město Jirkov - sbírka pro Milana Tótha

informace ke sbírce

 


Městský ústav sociálních služeb Jirkov, příspěvková organizace

informace ke sbírce

 


Kalendář akcí

kalendář akcí

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

Přehled výběrových a zadávacích řízení vyhlášených městem Jirkov:

www.tenderarena.cz/jirkov


Výsledky veřejných zakázek malého rozsahu:

Město/praktické informace/výsledky

Dotace poskytované městem Jirkov

Dotační programy jsou vyhlašovány vždy aktuálně na každý rok:

DOTAČNÍ PROGRAMY 2020

Ochrana osobních údajů

Fond malých projektů

15 LET PARTNERSTVÍ MĚSTA JIRKOVA A BRAND-ERBISDORFU

ADVENTNÍ ČAS S NAŠIMI SOUSEDY 2016

logo

Univerzální překladač

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 6
DNES: 95
TÝDEN: 3777
CELKEM: 1919444

Obsah

Vznikající problém

Typ: ostatní
odpovězenoDobrý den, rád bych upozornil na vznikající problém v oblasti Nového Březence. Jak asi už víte, v bývalé budově Telecomu (naproti bytům sociálně slabých) vznikl prostor, který využívá nějaká nadace na rozdávání jídla pro sociálně slabé občany. V tomto zásadní problém nevidím. Problém je v tom, že po návratu těchto lidí cca 16-17 hodina zvoní na zvonky přilehlýh rodinných domků a přebíhají silnici, kde auta musí zastavovat a troubit, aby je neporazily. Jedná se především o "malé" děti, bohužel bližší popis nemohu uvádět, abych nebyl považován za člověka, který má něco oproti menšinám. Domnívám se, že toto má na starost město Chomutov. Jelikož nejsem jeho obyvatel a dotýká se to obyvatel města Jirkova, tak proto oslovuji Vás, aby jste daný problém začali řešit než se stane neštěstí.

 

9. 12. 2019

Vyjádření zástupce Oblastní charity Most k danému podnětu:

Vyjádření se k stížnostilogo pdf

Ilona Doksanská, OKÚ

 

22. 12. 2019

Vznikající problém dobrý den, před časem jsem napsal dotaz jak chcete (město Jirkov jehož jsem obyvatelem) řešit vznikající problém v Novém Březenci. Odpověď byla, že jste uveřejnili vyjádření Oblastní charity most. Já se ptal, jak to bude řešit město Jirkov a né co napíše p.Drapák. Nic méně problém se stále opakuje. Z oblastní charity chodí děti a stále zvoní na zvonky a omezují provoz na silnici.

 

15. 1. 2020

K problematice se vyjádřil vedoucí nízkoprahového zařízení pro děti a mládež, které sídlí na katastrálním území města Chomutova. Do zařízení dochází i jirkovské děti. Jak v dopise uvedl, není v silách pracovníků přebírat zodpovědnost za chování nezletilých po opuštění zařízení. Stejně tak, jako např. u škol a školských zařízení. O situaci byla informována Městská policie Jirkov. Pokud máte zájem se o problematice pobavit osobně, neváhejte mne kontaktovat a můžeme se setkat, popř. můžeme společně navštívit výše uvedené zařízení.

Mgr. Karel Bernt, vedoucí OSVaŠ


Příloha

Vytvořeno: 5. 12. 2019
Poslední aktualizace: 15. 1. 2020 09:03
Autor: Ilona Doksanská