Sledujte nás

   logo facebook logo instagram logo twitter logo youtube

Aplikace pro komunikaci

mobilní rozhlas

Transparentní účty

Sbírkové účty jsou vedeny jako transparentní účty. V  případě přispění finančních prostředků na tento účel je zobrazeno jméno přispěvatele, číslo jeho účtu a zaslaná finanční částka.

Zasláním prostředků na sbírkový účet vyjadřujete svůj souhlas se zveřejněním Vašeho jména a dalších údajů, včetně výše zaslané finanční částky:

Město Jirkov - sbírka pro Milana Tótha

informace ke sbírce

 


Městský ústav sociálních služeb Jirkov, příspěvková organizace

informace ke sbírce

 


Kalendář akcí

kalendář akcí

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

Přehled výběrových a zadávacích řízení vyhlášených městem Jirkov:

www.tenderarena.cz/jirkov


Výsledky veřejných zakázek malého rozsahu:

Město/praktické informace/výsledky

Dotace poskytované městem Jirkov

Dotační programy jsou vyhlašovány vždy aktuálně na každý rok:

DOTAČNÍ PROGRAMY 2020

Ochrana osobních údajů

Fond malých projektů

15 LET PARTNERSTVÍ MĚSTA JIRKOVA A BRAND-ERBISDORFU

ADVENTNÍ ČAS S NAŠIMI SOUSEDY 2016

logo

Univerzální překladač

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 2
DNES: 116
TÝDEN: 3798
CELKEM: 1919465

Obsah

Vývoz odpadů

Typ: ostatní
odpovězenoDobrý den, rád bych se zeptal, z jakého důvodu byl snížen počet svozů komunálního odpadu? Konkrétně je už poněkolikáté vynechán páteční svoz - již v sobotu kontejnery přetékají a kolem se povaluje takové množství odkadu, že by naplnil další minimáln 2 kontejnery. Mám na mysli konkrétně místa: 5. Května, U Sauny, Tkalcovská, Alešova (tady je opravdu chuťovka ta klec u vietnamské večerky..ta je celá JEDEN VELKÝ KONTEJNER - PRAVIDELNĚ - je to normální? To se to jen mlčky odváží a ten prasinec tam mohou vytářet dál?). Dále jsem se chtěl zeptat, zda je možn navýšit (pokud to nebylo tiše sníženo) počet svozů separovaného odpadu - papír. Ten previdelně druhou polovinu týdne není pomalu kam hodit, papíry se povalují kolem, ve větru pak po celém Jirkově. V ulici U Sauny se nějakému *** povedlo vylít zelenou barvu na zem u popelnic - je možé, že by to po asi 40 dnech mohly technické služby vyčistit? Je mi jasné, že se při pravidelných svozech odpadu asi 1.5 m2 flek křiklavě zelené barvy na černé silnici snadno přehlédne... Omlouvám se, ale je to neskutečný a odporný hnus. Navenek se jako město prezentujeme, jak se tu o to staráme (rekonstrukce, trhy, akce, zvelebování parků, kytičky, defibrilátory, maringotky, předražené ohniště a grilloviště), ale na sídlišti žijeme jak u prasat někde v Chánově nebo v zemi třetího světa. S poslední věc, chtěl bych vědět, jestli vám přijde zcela normální, že veřejné "grilloviště" v hodotě přes 300 000,- začně po necelém týdnu ve venkovním prostředí rezivět? S pozdravem

 

15. 1. 2020

Počet svozů komunálního odpadu nebyl snížen a ani se s jeho snížením nepočítá. Nádoby na sídlištích jsou stále vyváženy dle schváleného harmonogramu a to 3 x 7 dní. Páteční svoz odpadů vynechán nebyl. Nepořádek v "kleci u vietnamské večerky" je řešen pracovníky Městské policie a také jsou na základě přetrvávajícího nepořádku pravidelně prováděny kontroly provozoven v okolí. Odpad se tedy mlčky neodváží, situace se řeší. Navýšení počtu svozů separovaného odpadu není z provozních důvodů možné. Během prvního čtvrtletí bude stejně jako v předchozím roce docházet k navyšování počtů nádob na separovaný i směsný odpad dle aktuální potřeby. Situace ohledně griloviště je také v řešení. Litinové rošty nejsou ošetřeny žádnou barvou nebo jinou chemikálií, která by se posléze dostávala do porkmů. Rošt by stačilo před grilováním otřít nebo opálit. Přesto jsme gril vyreklamovali u dodavatelské firmy, která zajistí nápravu.

Ing. Kamila Plzáková, OMMaÚI

 

30. 1. 2020

Reakce na Vývoz odpadů ze dne 21.12.19 Tak to je parádní. Situace s klecí se sice řeší ale už 3 roky je vše stejné a není vidět žádná změna. Gratuluji a tleskám. A ještě jednou parádní. Zase ty vaše lži. Kontejnery se v pátek vyváží a tím to hasne. Kdybych vám dodal video z celého dne, kde jasně vidět, že to nikdo nevyvezl, tak vy stejně napíšete, že to bylo vyvezeno a že je vše podle harmonogramu a podobné výmluvy, které považujete za odpověď. Asi to vážně nemá cenu, prostě Jirkov, jaké město, taková radnice.


Vytvořeno: 21. 12. 2019
Poslední aktualizace: 30. 1. 2020 06:41
Autor: Ilona Doksanská