CELKEM: 1919466

Parkoviště v ul. K. Marxe

odpovězenoK.Marxe:Když jste nám zdražili parkovné,tak bych chtěl parkovat na vozovce a né laguně,po menších deštích si musím vzít gumáky,viz. foto ,pouze se vymlouváte.Určitě se zde nikdo na odvedenou práci nebyl ani podívat.

parkoviště v ul. K. Marxe

12. 12. 2019

V ulici K. Marxe bylo požadováno odstranění příčného poklesu vozovky proti schodišti, cílem bylo především zajistit bezpečný vstup chodců na vozovku bez postříkání projíždějícími auty.  K opravě nebyla zadána další přilehlá parkovací místa.  Značky na silnici, které označují místo opravy,  nedělal nikdo z pracovníků města, ale  dodavatelská firma. Proč označili větší rozsah opravy než jaká byla skutečně požadována nám není známo. Oprava byla provedena v zadaném rozsahu a takto také převzata. Převzít provedenou práci jsme byli po dokončení a pak ještě několikrát na základě Vašeho upozornění. Parkoviště v ulici K. Marxe je provozem různě  zvlněné a prohnuté, v prohlubních se tvoří kaluže. Každou dílčí opravou povrchu komunikace dojde jen k posunu louže o kus dál. Na opravu celého parkoviště a srovnání nerovností však není dostatek prostředků. K řešení problému s Vaším konkrétním parkovacím místem  se vrátíme v jarních měsících a pokusíme se je pokud možno vyrovnat, v současné době již není vhodné provádět opravy komunikací.

Pokud máte výhrady k cenám za parkovací místa, obraťte se na společnost Onza a. s., která je správcem parkovacích míst.

Jana Endischová, OMMaÚI

Vytvořeno: 9. 12. 2019