Sledujte nás

   logo facebook logo instagram logo twitter logo youtube

Aplikace pro komunikaci

mobilní rozhlas

Transparentní účty

Sbírkové účty jsou vedeny jako transparentní účty. V  případě přispění finančních prostředků na tento účel je zobrazeno jméno přispěvatele, číslo jeho účtu a zaslaná finanční částka.

Zasláním prostředků na sbírkový účet vyjadřujete svůj souhlas se zveřejněním Vašeho jména a dalších údajů, včetně výše zaslané finanční částky:

Město Jirkov - sbírka pro Milana Tótha

informace ke sbírce

 


Městský ústav sociálních služeb Jirkov, příspěvková organizace

informace ke sbírce

 


Kalendář akcí

kalendář akcí

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

Přehled výběrových a zadávacích řízení vyhlášených městem Jirkov:

www.tenderarena.cz/jirkov


Výsledky veřejných zakázek malého rozsahu:

Město/praktické informace/výsledky

Dotace poskytované městem Jirkov

Dotační programy jsou vyhlašovány vždy aktuálně na každý rok:

DOTAČNÍ PROGRAMY 2020

Ochrana osobních údajů

Fond malých projektů

15 LET PARTNERSTVÍ MĚSTA JIRKOVA A BRAND-ERBISDORFU

ADVENTNÍ ČAS S NAŠIMI SOUSEDY 2016

logo

Univerzální překladač

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 7
DNES: 124
TÝDEN: 3806
CELKEM: 1919473

Obsah

Parkování ve městě

Typ: ostatní
odpovězenoChtel bych se zeptat jak mesto hodla vyresit problem s parkovanim, tak treba v 19.00 hod jsem nenasel jedine volne misto k zaparkovani v ulici Na Borku, Obchvat od Borku k Mladeznicky plnej, Mladeznicka plna, parkoviste pod duchodakem uplne plne, zvazoval jsem auto odstavit v nejakem zakazu stani, ale bohuzel ani v techto mistech nebylo volno. Nechci odpoved reditele MP, ale vedeni mesta, to je vase starost, v tomto smeru nic nepodnikate, jenom reci a nic z toho. Nekupujte verejna ohniste, maringotky, nestavete zimni stadion na namesti, nereste chytre kadiboudy v parku bude to jen zazemi pro fetaky stavte parkoviste. Zlatej pan Stejnar a jeho vlada, soucasna vlada mesta to dle meho nazoru jaksi nezvlada.

 

17. 2. 2020

Parkovací místa na sídlištích byla v minulosti budována dle tehdy platných norem, bohužel s naprosto nedostatečnými parkovacími plochami v poměru k dnešním potřebám obyvatel. Ačkoliv byla vybudována další parkovací stání všude kde se dalo, stále je poměr bytů a vybudovaných parkovacích míst naprosto nevyrovnaný.  Řešením katastrofální situace s parkovacími místy  se  vedení města zabývá, avšak na sídlištích ani v jejich bezprostředním okolí již v podstatě nejsou žádné pozemky v majetku města vhodné k vybudování parkovišť a proto je nutné najít jiný způsob řešení toho problému. Je rozpracován Plán udržitelné městské mobility měst Chomutova a Jirkova, na základě kterého by měly být stanoveny postupy při řešení tohoto problému. Tento dokument je dostupný na webu města a zahrnuje zejména návrh na výstavbu parkovacích domů a zřizování odstavných ploch mimo zatížená sídlistě. Výstavba parkovacích domů a odstavných ploch jsou časově i finančně náročné akce a proto obyvatelům nemůžeme nabídnout rychlé a jednoduché řešení, které požadujete.

Jana Endischová, OMMaÚI


Vytvořeno: 3. 1. 2020
Poslední aktualizace: 17. 2. 2020 13:46
Autor: Ilona Doksanská