Sledujte nás

   logo facebook logo instagram logo twitter logo youtube

Aplikace pro komunikaci

mobilní rozhlas

Transparentní účty

Sbírkové účty jsou vedeny jako transparentní účty. V  případě přispění finančních prostředků na tento účel je zobrazeno jméno přispěvatele, číslo jeho účtu a zaslaná finanční částka.

Zasláním prostředků na sbírkový účet vyjadřujete svůj souhlas se zveřejněním Vašeho jména a dalších údajů, včetně výše zaslané finanční částky:

Město Jirkov - sbírka pro Milana Tótha

informace ke sbírce

 


Městský ústav sociálních služeb Jirkov, příspěvková organizace

informace ke sbírce

 


Kalendář akcí

kalendář akcí

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

Přehled výběrových a zadávacích řízení vyhlášených městem Jirkov:

www.tenderarena.cz/jirkov


Výsledky veřejných zakázek malého rozsahu:

Město/praktické informace/výsledky

Dotace poskytované městem Jirkov

Dotační programy jsou vyhlašovány vždy aktuálně na každý rok:

DOTAČNÍ PROGRAMY 2020

Ochrana osobních údajů

Fond malých projektů

15 LET PARTNERSTVÍ MĚSTA JIRKOVA A BRAND-ERBISDORFU

ADVENTNÍ ČAS S NAŠIMI SOUSEDY 2016

logo

Univerzální překladač

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 12
DNES: 84
TÝDEN: 3766
CELKEM: 1919433

Obsah

Parkování v ul. Palacká

Typ: ostatní
odpovězenoDobrý den, byl jsem na sezení se zastupitelstvem, jež jste dělali začátkem školního roku, vznesl jsem poznámku ohledně parkování v ulici Palacká, kde je povoleno stání pouze na jedné straně,z důvodu, že zde projíždí MHD,a jejich řidiči musí kličkovat mezi zaparkovanými automobily na této ulici, proto byl udělán tento záměr, že budou stát auta pouze na jedné straně, bohužel jsem podotkl, že toto řešení, nebylo zrovna dost dobré, protože zde ústí více ulic jako je ulice Bezručova, Horova, Vančurova,Wolkerova a Nerudova, navíc , zde byly na této straně namalovány žluté čáry, na nichž se podle vyhlášky o silničním provoze nesmí stát, takže kapacita, této strany je o další metry kratší, navíc pokud když se vyjíždí z výše jmenovaných ulic , tak přesto není v dostatečné míře vidět zda jede auto, či nikoliv a řidič musí jak se říká vystrč čumák pomalu do poloviny vozovky. Na druhé straně, kde ústí pouze ulice Bezručova(slepá ulice) se nesmí stát. Bylo mi řečeno na tomto jednání řečeno, že se s tím budete zabývat, že dáte znova vývěsku ohledně této ulice, tj.ulice Palacká. a bohužel zatím nic,čas plyne a je jen otázkou kdy tam dojde k dopravní nehodě. Děkuji

 

12. 12. 2019

Výše uvedenou problematiku jsme projednávali s pracovníkem DI Policie ČR, Městské policie a Magistrátu Chomutov. Prověřením stavu na místě bylo potvrzeno, že protilehlá strana ulice umožní více míst k parkování. Vzhledem ke skutečnosti, že není vyloučeno, že po výměně stran s povoleným parkováním se zase budou ozývat odpůrci stání na druhé straně vozovky, bude v  průběhu ledna proveden průzkum mínění obyvatel Palackého ulice na toto téma. Podle výsledku bude definitivně rozhodnuto o umístění zákazu zastavení.

Jana Endischová, OMMaÚI


Vytvořeno: 5. 12. 2019
Poslední aktualizace: 12. 12. 2019 10:28
Autor: Ilona Doksanská