Sledujte nás

   logo facebook logo instagram logo twitter logo youtube

Aplikace pro komunikaci

mobilní rozhlas

Transparentní účty

Sbírkové účty jsou vedeny jako transparentní účty. V  případě přispění finančních prostředků na tento účel je zobrazeno jméno přispěvatele, číslo jeho účtu a zaslaná finanční částka.

Zasláním prostředků na sbírkový účet vyjadřujete svůj souhlas se zveřejněním Vašeho jména a dalších údajů, včetně výše zaslané finanční částky:

Město Jirkov - sbírka pro Milana Tótha

informace ke sbírce

 


Městský ústav sociálních služeb Jirkov, příspěvková organizace

informace ke sbírce

 


Kalendář akcí

kalendář akcí

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

Přehled výběrových a zadávacích řízení vyhlášených městem Jirkov:

www.tenderarena.cz/jirkov


Výsledky veřejných zakázek malého rozsahu:

Město/praktické informace/výsledky

Dotace poskytované městem Jirkov

Dotační programy jsou vyhlašovány vždy aktuálně na každý rok:

DOTAČNÍ PROGRAMY 2020

Ochrana osobních údajů

Fond malých projektů

15 LET PARTNERSTVÍ MĚSTA JIRKOVA A BRAND-ERBISDORFU

ADVENTNÍ ČAS S NAŠIMI SOUSEDY 2016

logo

Univerzální překladač

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 7
DNES: 94
TÝDEN: 5459
CELKEM: 1912839

Obsah

Osvětlení parkoviště

Typ: ostatní
odpovězenoŽádáme tímto město , aby parkoviště u Smetanových sadů (malé parkoviště naproti zubní lékařce )lépe osvětlilo a pokud možno zavedlo i kamerový systém.Jsou tu i sběrné kontejnery , které lákají nenechavce . Všude jinde mají tyto kontejnery u obchodních zón. Je tu tma a jezdí sem spoustu cizích lidí, kteří tu nebydlí, odhazují i odpadky . Svým jednáním se stává ,že poškodí zaparkovaná auta lidí ,kteří bydlí v této lokalitě .Nelze pachatele dostihnout. Dnes 14.12. tu jedno cizí auto začalo hořet . Před tím v odpoledních hodinách bylo toto vozidlo kontrolováno Policii ČR.

 

15. 1. 2020

Uvedené parkoviště je osvětleno v souladu s platnými normami, rozšíření osvětlení v současné době nebudeme realizovat. Kontejnery na elektroodpad nebo textil nejsou jen u obchodních řetězců a vaše stanoviště není jediné kam lidé zajíždějí. Kontejnery jsou umisťovány  na parkovištích právě proto, aby bylo možné bezpečně odložit odpad do kontejnerů.  Parkoviště je veřejná komunikace, kde bohužel, může docházet i k poškození vozidla nebo krádežím. Nepořádek u kontejnerů obvykle dělají nepřizpůsobiví občané, kteří se snaží z kontejnerů vytáhnout předměty, které by mohli zužitkovat a vše co se jim nehodí, rozhází po okolí.

Jana Endischová, OMMaÚI


Vytvořeno: 21. 12. 2019
Poslední aktualizace: 15. 1. 2020 11:37
Autor: Ilona Doksanská