Sledujte nás

   logo facebook logo instagram logo twitter logo youtube

Aplikace pro komunikaci

mobilní rozhlas

Transparentní účty

Sbírkové účty jsou vedeny jako transparentní účty. V  případě přispění finančních prostředků na tento účel je zobrazeno jméno přispěvatele, číslo jeho účtu a zaslaná finanční částka.

Zasláním prostředků na sbírkový účet vyjadřujete svůj souhlas se zveřejněním Vašeho jména a dalších údajů, včetně výše zaslané finanční částky:

Město Jirkov - sbírka pro Milana Tótha

informace ke sbírce

 


Městský ústav sociálních služeb Jirkov, příspěvková organizace

informace ke sbírce

 


Kalendář akcí

kalendář akcí

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

Přehled výběrových a zadávacích řízení vyhlášených městem Jirkov:

www.tenderarena.cz/jirkov


Výsledky veřejných zakázek malého rozsahu:

Město/praktické informace/výsledky

Dotace poskytované městem Jirkov

Dotační programy jsou vyhlašovány vždy aktuálně na každý rok:

DOTAČNÍ PROGRAMY 2020

Ochrana osobních údajů

Fond malých projektů

15 LET PARTNERSTVÍ MĚSTA JIRKOVA A BRAND-ERBISDORFU

ADVENTNÍ ČAS S NAŠIMI SOUSEDY 2016

logo

Univerzální překladač

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 10
DNES: 81
TÝDEN: 5446
CELKEM: 1912826

Obsah

Bezručova ulice

Typ: ostatní
odpovězenoDobrý den, mám problém s provedenou rekonstrukcí komunikace v ulici Bezručova v Jirkově, kde po dokončení rekonstrukci plynových přípojek byla novy vyasfaltována i příjezdová komunikace, kdy však u domu čp. 361 zůstává po dešti kaluž, kdy se nedá komunikace používat a nelze procházek k domu ani do Olejomlýnského, kdy se dá pouze projít po malém kousku vedle plotu, který je však rozbahněný, neslouží k chůzi a vysypání štěrkem nepomohlo. Dále bych chtěl upozornit na napojení sjezdu u přechodu přes ulici Dvořákova ve stejném místě, které je úplně mimo střed chodníku, což je dle mého názoru špatně. Děkuji za odpověď.

 

10. 1. 2020

Komunikace z kopce od MŠ v Bezručově ulici a do Olejomlýnského parku jsou vyspádovány proti sobě, také zeleň v proluce mezi Dvořákovou ulicí a zahrádkami je výš než oblouk  komunikace. Situaci řešíme s dodavatelem akce na opravu plynovodu. Další oprava komunikace, i když by se upravila její výška, však  posune kaluž  jen o kus dál. Bude nutné zde vybudovat odvodnění.  Situaci budeme řešit co nejdříve.

Jana Endischová, OMMaÚI

 

15. 1. 2020

Ohledně zmíněného sjezdu, resp. propojovacího chodníku, bych chtěla zmínit skutečnost, že při opravě chodníku bylo nutné chodník umístit tak, aby podélný spád chodníku byl co nejmenší, což se povedlo. Pokud by byl chodník umístěn v ose přechodu, nebyl by dodržen bezpečný podélný spád a dále v zimním období by hrozilo nebezpečí úrazů.

Není důležité, zda je propojovací chodník v ose přechodu, dva kroky navíc přece nikomu neublížily. Šířku chodníku považujeme za dostatečnou. Takto, jak je provedeno, je správně.

Martina Cermanová, OMMaÚI


Vytvořeno: 3. 1. 2020
Poslední aktualizace: 15. 1. 2020 11:36
Autor: Ilona Doksanská