Sledujte nás

   logo facebook logo instagram logo twitter logo youtube

Aplikace pro komunikaci

mobilní rozhlas

Transparentní účty

Sbírkové účty jsou vedeny jako transparentní účty. V  případě přispění finančních prostředků na tento účel je zobrazeno jméno přispěvatele, číslo jeho účtu a zaslaná finanční částka.

Zasláním prostředků na sbírkový účet vyjadřujete svůj souhlas se zveřejněním Vašeho jména a dalších údajů, včetně výše zaslané finanční částky:

Město Jirkov - sbírka pro Milana Tótha

informace ke sbírce

 


Městský ústav sociálních služeb Jirkov, příspěvková organizace

informace ke sbírce

 


Kalendář akcí

kalendář akcí

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

Přehled výběrových a zadávacích řízení vyhlášených městem Jirkov:

www.tenderarena.cz/jirkov


Výsledky veřejných zakázek malého rozsahu:

Město/praktické informace/výsledky

Dotace poskytované městem Jirkov

Dotační programy jsou vyhlašovány vždy aktuálně na každý rok:

DOTAČNÍ PROGRAMY 2020

Ochrana osobních údajů

Fond malých projektů

15 LET PARTNERSTVÍ MĚSTA JIRKOVA A BRAND-ERBISDORFU

ADVENTNÍ ČAS S NAŠIMI SOUSEDY 2016

logo

Univerzální překladač

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 3
DNES: 107
TÝDEN: 3789
CELKEM: 1919456

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

 

Podněty od občanů + řešení

Formulář je určen pro konstruktivní podněty k řešení, popř. náměty do budoucna, které mohou řešit a vyřešit pracovníci Městského úřadu, popř. organizace města (překážející kontejner, černá skládka, chybějící zábradlí, rozbité koše … další věci kolem sebe, na které chcete upozornit radnici).

Pro ostatní žádosti, stížnosti a jiné připomínky apod. použijte, prosím, oficiální cestu pro splnění zákonných náležitostí.

Vysvětlivky:

anoPodnět je v kompetenci MěÚ, je konstruktivní, mohl být řešen.

 

 

pracuje se na řešení  Podnět je v řešení, pracuje se na něm.

 

 

Ne Tento formulář není určen pro podněty tohoto typu.

 

 




 

Zprávy

první
ze 12
další poslední

#

Porucha veřejného osvětlení

Dobrý den, obracím se na Vás s prosbou, jelikož nevím kam jinam bych se měla obrátit. Je to asi týden, co přestaly svítit lampy v ulici Na Skalce, od od domu č. 1374, až po domy č. 1367. V ulici je pak strašná tma a jelikož lidé z této ulice chodí brzy ráno do práce a pozdě večer z práce, tak je to velice nepříjemné, když si člověk nevidí na špičku nosu. Prosím, zda by bylo možné lampy zase zprovoznit. Děkuji za vyřízení. celý text

ostatní | 16. 1. 2019 | Autor: Ilona Doksanská
#

Jirkovské noviny

Dobrý den. Chci se zeptat jak hodláte řešit roznos Jirkovských novin. Loni jsem to řešila vícekrát a letos to vypadá, že Osada se stala asi vyloučenou lokalitou, kam se bojí někdo vkročit. Noviny si schovávám od začátku . Jsem rozezlena. celý text

ostatní | 16. 1. 2019 | Autor: Ilona Doksanská
#

Opravy komunikací, chodníků, parkování - Nové Ervěnice

Dobrý den, bydlím v ulici Karla Popelky a měla bych pár dotazů. Ptám se, zda-li v blízké době plánujete opravit silnici v ulici Dr. Vrbenského, ta je jediná příjezdová do naší ulice a je v hrozném stavu. A taktéž chodník z ulice Karla Popelky do ulice Karla Čapka(podél garáží, směrem k zadnímu vchodu kulturního domu).Ráno tam chodím a je to samý výmol a žádné světlo. A poslední dotaz se týká parkovacích míst, taktéž v ulici Karla Popelky, bohužel se nedá kde parkovat, aut přibývá a dokonce tu pár měsíců stojí odstavené,nabourané, neznámé auto a blokuje tak místo nám, pojízdným. Tak se ptám, zda-li plánujete vybudovat více parkovacích míst? Vím, že parkování je zde veřejné, ale pokud tu stojí nepojízdné auto tak dlouho, mělo by se to nejpíš řešit. Děkuji za odpověď. Pěkný den přeji. celý text

ostatní | 16. 1. 2019 | Autor: Ilona Doksanská
#

Odklízení sněhu Na Borku

Dobrý den,rád bych věděl proč si technické služby zkracují cestu při sypani či odstr.sněhu přes trávník....na Borku 1612.Vse zničí a bláto se dostane na chodník...a od lidí do baráku.Osobně jsem je včera upozornil, no a odpověď ??? Já ne... celý text

ostatní | 16. 1. 2019 | Autor: Ilona Doksanská
#

Louže na přechodu v Ervěnické ulici

V loňském roce, okolo 12.března jsem upozorňovala na obrovské louže přímo na přechodu v ul. Ervěnická. Nedá se při dešti ani vstoupit na přechod, aby vás auto neohodilo a nepromáčel si člověk boty. Tehdy přímo na této stránce mi bylo přislíbeno, že se konkrétně tento problém bude v nejbližší době řešit. Louže jsou z obou stran přechodu. Uplynul téměř rok a louže jsou čím dál větší a hlubší.Opětovně zasílám fotodokumentaci z loňského roku. Budu se těšit na nápravu,lidé přechod obcházejí, jinak to téměř nejde. celý text

ostatní | 16. 1. 2019 | Autor: Ilona Doksanská
#

Zrušené hřiště

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, proč bylo zrušeno hřiště mezi panelovými domy ulic SNP a Na Borku? Co s tím prostranstvím hodláte dělat? Děkuji. celý text

ostatní | 10. 1. 2019 | Autor: Ilona Doksanská
#

Rekonstrukce chodníku v ul. Koněvova

Dobrý den, opět se na Vás po změně vedení města obracíme s dotazem, kdy proběhne rekonstrukce chodníku v ulici Koněvova. V této ulici je chodník pouze na jedné straně a navíc JE VE VELMI ŠPATNÉM STAVU, hrozí nebezpečí úrazu – lidé chodí raději po silnici, než by šli po naprosto nevyhovujícím chodníku (přejít na druhou stranu ulice nemá cenu, tam není chodník žádný). 30. 8. 2018 nám bylo na Vašich stránkách sděleno že: „Asfaltový chodník v ulici Koněvova v úseku od Jablůčkovy ulice ke křižovatce s ulicí U Dubu je natolik poškozen, že není možné provést jen lokální opravy, je nutná jeho kompletní rekonstrukce. Bohužel, na opravu tohoto rozsahu již není dostatek finančních prostředků a proto jsme nuceni tuto akci odložit. V tomto okamžiku nemůžeme specifikovat možný termín provedení opravy.“ Tato ulice je velice frekventovaná, zajišťující hlavní přístup na OSADU (děti do školy, lidé s vozíčky na polikliniku a další). Na celé OSADĚ jsou jinak chodníky zrekonstruované a většinou vedou po obou stranách ulice. Ptáme se tedy opět, kdy se dočkáme rekonstrukce jediného a „natolik poškozeného“ chodníku v této ulici? Děkujeme za odpověď. Obyvatelé Koněvovy ulice celý text

ostatní | 7. 1. 2019 | Autor: Ilona Doksanská
#

Kontejnery v Ervěnické ulici

Dobrý den, bylo by možné vyvézt kontejner na papír a uklidit i prostranství okolo kontejnerového stání. Neustále jsou kontejnery otevřené (nyní je i víko rozbité) a stojí i mimo vyhrazené místo u našeho domu, tím se nepořádek rozšiřuje po okolí. Lidé to roztahají a vítr to rozfoukává. Prosím o nápravu. Děkuji. celý text

ostatní | 7. 1. 2019 | Autor: Ilona Doksanská
#

Poděkování

Chtěl bych tímto velice pochválit celou městskou policii za kontroly neukázněných pejskařů na přivaděči, jen tak dále. celý text

ostatní | 4. 1. 2019 | Autor: Ilona Doksanská
#

Rekonstrukce ul. Dvořákova

Rekonstrukce Dvořákovi ulice. Každý den nadávám a říkám si, že zavolám na město, tak proč tomu městu aspoň nenapsat? Jezdím po této silnici Xkrát denně ???? vyhýbám se dalším a dalším dírám, jak si to samozřejmě sedá, nikdo není schopný to aspoň zasypávat nemluvě o tom tu silnici dodělat. Počasí není tak zlé, aby se s touto silnicí nedalo něco dělat ???? O autu ani nemluvím, kdo Mi bude platit opravu, to auto trpí, nemám ofrouda, aby Jirkov mohl rozbourat vše o se dá a nechat to ladem !! Fakt k vzteku, jde jen o peníze, čím déle to budou dělat, tím to pořád sype ???? To Naše město už je k vzteku, přemýšlí na tom městě někdo? Nebo může být někdo aspoň lidský a stavět se k tomu trochu zodpovědně? Hrozně Mě to vytáčí. Kdy mohu čekat, že to bude opravené? Až Mi upadne kolo a budu žádat náhradu? Díky za lepší Jirkov :-/ celý text

ostatní | 4. 1. 2019 | Autor: Ilona Doksanská
#

ul. Dvořákova

Dobrý den, přikládám foto z 24. prosince (odpolední hodiny), kdy aktuálnímu stavu nepředházely nějaké vydatné deště nebo plošné tání. Bylo jen po běžném nočním dešti. Jedná se o budoucí přechod silnice Dvořákova mezi volejbalovým hřištěm a Olejomlýnským parkem. Není tam žádný odtok ani kanalizace, což myslím, že je na právě rekonstruované silnici a v místě přechodu a "ďolíku" chyba. Když jsem procházel kolem, zrovna projel autobus MHD a asi si dovedete představit, jak jsem vypadal. Stejně tak paní co procházela po druhé straně. :) celý text

ostatní | 3. 1. 2019 | Autor: Ilona Doksanská
#

Jirkovské noviny na webu

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, proč nejsou na web. stránkách Jirkovské noviny z prosince 2018, případně, kdy tam budou Děkuji za odpověď celý text

ostatní | 3. 1. 2019 | Autor: Ilona Doksanská
#

Placení odpadů

Dobrý den mám dotaz moje dcera má trvalý pobyt na městském úřadě musí platit odpady ? celý text

ostatní | 3. 1. 2019 | Autor: Ilona Doksanská
první
ze 12
další poslední