Kalendář akcí

kalendář akcí

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

Přehled výběrových a zadávacích řízení vyhlášených městem Jirkov:

www.tenderarena.cz/jirkov


Výsledky veřejných zakázek malého rozsahu:

Město/praktické informace/výsledky

Dotace z rozpočtu města

Fond malých projektů

15 LET PARTNERSTVÍ MĚSTA JIRKOVA A BRAND-ERBISDORFU

ADVENTNÍ ČAS S NAŠIMI SOUSEDY 2016

logo

Univerzální překladač

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 3
DNES: 88
TÝDEN: 88
CELKEM: 1653115

Ochrana osobních údajů

JIRKOVANÉ SOBĚ

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

 

Podněty od občanů + řešení

Formulář je určen pro konstruktivní podněty k řešení, popř. náměty do budoucna, které mohou řešit a vyřešit pracovníci Městského úřadu, popř. organizace města (překážející kontejner, černá skládka, chybějící zábradlí, rozbité koše … další věci kolem sebe, na které chcete upozornit radnici).

Pro ostatní žádosti, stížnosti a jiné připomínky apod. použijte, prosím, oficiální cestu pro splnění zákonných náležitostí.

Vysvětlivky:

anoPodnět je v kompetenci MěÚ, je konstruktivní, mohl být řešen.

 

 

pracuje se na řešení  Podnět je v řešení, pracuje se na něm.

 

 

Ne Tento formulář není určen pro podněty tohoto typu.

 

 




 

Zprávy

první předchozí
ze 11
poslední

Vznikající problém

Dobrý den, rád bych upozornil na vznikající problém v oblasti Nového Březence. Jak asi už víte, v bývalé budově Telecomu (naproti bytům sociálně slabých) vznikl prostor, který využívá nějaká nadace na rozdávání jídla pro sociálně slabé občany. V tomto zásadní problém nevidím. Problém je v tom, že po návratu těchto lidí cca 16-17 hodina zvoní na zvonky přilehlýh rodinných domků a přebíhají silnici, kde auta musí zastavovat a troubit, aby je neporazily. Jedná se především o "malé" děti, bohužel bližší popis nemohu uvádět, abych nebyl považován za člověka, který má něco oproti menšinám. Domnívám se, že toto má na starost město Chomutov. Jelikož nejsem jeho obyvatel a dotýká se to obyvatel města Jirkova, tak proto oslovuji Vás, aby jste daný problém začali řešit než se stane neštěstí. celý text

ostatní | 5. 12. 2019 | Autor: Ilona Doksanská

Parkování v ul. Palacká

Dobrý den, byl jsem na sezení se zastupitelstvem, jež jste dělali začátkem školního roku, vznesl jsem poznámku ohledně parkování v ulici Palacká, kde je povoleno stání pouze na jedné straně,z důvodu, že zde projíždí MHD,a jejich řidiči musí kličkovat mezi zaparkovanými automobily na této ulici, proto byl udělán tento záměr, že budou stát auta pouze na jedné straně, bohužel jsem podotkl, že toto řešení, nebylo zrovna dost dobré, protože zde ústí více ulic jako je ulice Bezručova, Horova, Vančurova,Wolkerova a Nerudova, navíc , zde byly na této straně namalovány žluté čáry, na nichž se podle vyhlášky o silničním provoze nesmí stát, takže kapacita, této strany je o další metry kratší, navíc pokud když se vyjíždí z výše jmenovaných ulic , tak přesto není v dostatečné míře vidět zda jede auto, či nikoliv a řidič musí jak se říká vystrč čumák pomalu do poloviny vozovky. Na druhé straně, kde ústí pouze ulice Bezručova(slepá ulice) se nesmí stát. Bylo mi řečeno na tomto jednání řečeno, že se s tím budete zabývat, že dáte znova vývěsku ohledně této ulice, tj.ulice Palacká. a bohužel zatím nic,čas plyne a je jen otázkou kdy tam dojde k dopravní nehodě. Děkuji celý text

ostatní | 5. 12. 2019 | Autor: Ilona Doksanská
odpovězeno

Připomínky k úpravám ul. U Dubu

Dobrý den. Moje připomínky se týkají plánovaných úprav v ul. Budovatelů a U Dubu. V této ulici bydlím déle jak 25 let. Její současný vzhled a stav sice není dokonalý, ale raději se budu dívat na zeleň než na parkovací místa plná skvrn od oleje a jiných tekutin. Stromy a ostrůvky oddělují naše domy od silnice, čímž tlumí hluk a snižují prašnost. Problém s parkováním nová parkovací místa nevyřeší. Je pravda, že ve všední den je tu před 08.00 hodinou hodně rušno. Ale proč? Protože rodiče dětí jsou líní zastavit o kus dál, zaparkují, kde se jim zlíbí a často i oba rodiče jdou s dítětem až před školu. A nemluvím o prvňáčcích a o prvních dnech školy. Je to neohleduplnost ze strany těchto lidí, co způsobuje zmatek v naší ulici. Nevím, proč by to za jejich jednání měly odnést stromy, zeleň a v neposlední řadě i my, co tu bydlíme. Stačilo by přeci vyřešit chodníky, přechody, osvětlení a hlavně pořádné dopravní značení. celý text

ostatní | 5. 12. 2019 | Autor: Ilona Doksanská

Stanoviště kontejnerů v Ervěnické ulici

Dobrý den, mám jeden podnět vedoucí k zvýšení bezpečnosti chodců v Ervěnické ulici naproti poště 2. Jsou zde těsně před zastávkou trolejbusů a autobusů umístěny kontejnery na tříděný odpad a bohužel (krom jednoho na oděvy) jsou při vyprazdňování všechny pravidelně otáčeny směrem do ulice namísto k chodníku, všichni co je chceme použít musíme proto kontejnery z chodníku obejít a vstoupit do vozovky v místě, kde autobusy a trolejbusy uhýbají z ulice těsně vedle nich na zastávku, Mohli byste prosím zkusit zařídit nápravu než se stane neštěstí ? Děkuji za pomoc ... celý text

ostatní | 5. 12. 2019 | Autor: Ilona Doksanská

Oprava chodníku + další

Dobrý den, prosila bych o opravu chodníku před vchodem do domu 1268 Studentská, Jirkov, dále vlastníci v SVJ 1268,1269,1270 žádají o prořezávku stromů u parkoviště za domem a zda by šlo navýšit počet popelnic za domy. Za výbor SVJ děkuji celý text

ostatní | 5. 12. 2019 | Autor: Ilona Doksanská

Zastřešení zastávky MHD

Dobrý Den, Chtěl bych se zeptat,bylo možné udělat zastřešení zastávky MHD Vinařická I,v případě nepřízně počasí se cestující nemají kam "schovat" ..Nejbližší zastřešená zastávka je v téže ulici na druhé straně přes ulici..A lidé čekající např.na autobus 301 riskují,při přebíhání své zdraví..Prostor pro zastřešenou zastávku tam je.. Předem Děkuji za vaši odpověď..!! celý text

ostatní | 2. 12. 2019 | Autor: Ilona Doksanská

Chodník pod ulicí Vinařická

Dobrý Den,chtěl bych upozornit na naprosto již nevyhovující chodník pod ulicí Vinařická,směr k zastávce MHD Vinařická I..Prosím tímto o brzkou nápravu a rekonstrukci co v nejbližším možném termínu..A bylo by ještě možné přidat tam jednu lavičku..? Předem Děkuji za vaši odpověď..!! celý text

ostatní | 2. 12. 2019 | Autor: Ilona Doksanská
odpovězeno

Rachejtle a dělobuchy

Dobrý večer,bydlím v Ulici Pod Přivaděčem 7let. Každý víkend tu někdo střílí rachejtle,dělobuchy atd.Někde jsem četla ,tuším,že je to snad ze zákona povolené jen 31.12 a 1.1. Chtěla bych se tímto optat,jak je možné,že se toto tady dějě týden co týden o víkendu.Děkuji vám předem za odpověď. celý text

ostatní | 2. 12. 2019 | Autor: Ilona Doksanská
odpovězeno

Vydávání euroklíčů

Dobry den prosim kdy se budou vydavat euroklice. celý text

ostatní | 2. 12. 2019 | Autor: Ilona Doksanská

Platba za komunální odpad

Dobrý den, zajímalo by mě, zda musím platit za komunální odpad, když mám trvalý pobyt na MěÚ Jirkov a přechodné bydliště v Hradci Králové, kde jej platím v rámci kolejného. Děkuji za odpověď. celý text

ostatní | 2. 12. 2019 | Autor: Ilona Doksanská
odpovězeno

Zrcadlo na křižovatce

Dobrý den, bylo by ta možnost, instalovat zrcadlo na křižovatku ulic Jiráskova, Červenohrádecká,( je to ta křižovatka, pod bývalými jeslemi), velmi nepřehledná křižovatka když se díváte doleva a pokud nezastavíte v určitém místě křižovatky, dostáváte se do tzv.mrtvého bodu, děkuji celý text

ostatní | 29. 11. 2019 | Autor: Ilona Doksanská
odpovězeno

LED osvětlení v ul. K. Marxe

Dobrý den, chci se optat,osadili jste pouliční lampy ledkovými světly v ulici Karla Marxe, proč tak málo to ledkové osvětlení na parkovišti směrem ke škole svítí? Když by nesvítili ty menší starší světla u domů byla by tu téměř tma, nestálo by za uváženou, ty původní stožáry světel zkrátit, nebo je vyměnit jako tomu je podél školy směrem dolů k přivaděči. Děkuji celý text

ostatní | 29. 11. 2019 | Autor: Ilona Doksanská
odpovězeno

Kruhové objezdy

Dobrý den , musím pochválit kruhové objezdy v Jirkově ,opravdu jsou umělecky velmi zdařilé . Pokud se jedná o kruhový objezd u Tesca v Dvořákově ulici , ten se vymyká . Když se začal budovat , myslela jsem si ,že to bude podstavec pro sochu . Docela by se tam vyjímala socha P. Kludského. Tímto by byla uctěna památka a spojení s naším krásným městem . celý text

ostatní | 20. 11. 2019 | Autor: Ilona Doksanská
odpovězeno

Přechod na Dvořákově ulici

Dobrý den, chtěla bych se zeptat proč na nově zrekonstruované Dvořákově ulici, v místě, kde býval přechod pro chodce u tenisových kurtů směrem do Mlýnské ulice, je pouze místo pro přecházení. Myslím, že místo je velmi využívané hlavně dětmi, které jdou ze sídlišť směrem k ZUŠ a přechod pro chodce by pro ně byl bezpečnější. Děkuji celý text

ostatní | 20. 11. 2019 | Autor: Ilona Doksanská
odpovězeno

Herní prvky do Olejomlýnského parku

Dobrý den, reaguji na výzvu z Jirkovských novin, které herní prvky nám v Olejomlýnském parku chybí. Já osobně bych uvítala mezi psí loučkou a pumptrackovou drahou outdoorové posilovací stroje, myslím, že prostor je tam na ně vhodný. celý text

ostatní | 20. 11. 2019 | Autor: Ilona Doksanská
odpovězeno

Distribuce JN

Bydlíme v ulici Žižkova a nyní můžeme v klidu říci, že distribuce Jirkovských novin v této lokalitě je velmi tristní. Doručení se pohybuje cca 1x za 3 a více měsíců. Tímto vás chceme pozadat o sjednání nápravy a zároveň o zajištění doručení posledního výtisku. celý text

ostatní | 18. 11. 2019 | Autor: Ilona Doksanská
na podnětu se pracuje

Označení autobusů DÚK

Dobrý den, u železniční stanice Jirkov-zastávka postrádám označení zastávky autobusů Dopravy Ústeckého Kraje a také jízdní řády těchto autobusů. Počítáte s jejich doplněním? Děkuji celý text

ostatní | 18. 11. 2019 | Autor: Ilona Doksanská
odpovězeno

Špatný odkaz na webu

Dobrý den, proč odkaz na této stránce https://www.jirkov.cz/mestsky-urad/napiste-nam/, kde se dá sledovat řešení podnětů odkazuje na podněty z roku 2017 a ne na aktuální podněty? Odkaz na řádku "Řešení podnětu sledujte dále na webu: mestsky-urad/podnety-od-obcanu-reseni/" je https://www.jirkov.cz/mestsky-urad/podnety-od-obcanu-reseni-1/podnety-od-obcanu-2017/ celý text

ostatní | 18. 11. 2019 | Autor: Ilona Doksanská
odpovězeno

Maringotka

Dobrý den, nic nepotřebuji. Blahopřeji k získání maringotky pana Kladského. Knížka o cirkusu (resp.životopis, sepsaný podle jeho vzpomínek) byla mou oblíbenou četbou v dětství. Doufám, že se někdy přijedu do Jirkova podívat, abych viděla maringotku, jeho vilu i hrob. celý text

ostatní | 15. 11. 2019 | Autor: Ilona Doksanská
odpovězeno

Přístupová cesta do Olejomlýnského parku

Dobrý den, chtěl bych vás upozornit na špatně provedenou opravu přístupové cesty do Olejomlýnského parku u projeny žaluzií LENA. Nedávno tam páni plynaři rozkopali ulici a následná oprava komunikace se nějak nepovedla. V těchno téměř nulových deštích je tam vody a bláta z kotníky a nedá se dostat jak do Olejomlýnského parku, tak k zahradám a domům. Zajímalo by mě, jak může firma, co toto provedla vyhrát takovou zakázku, když ani její pracovníci ani neví, že nechat kanál na "kopečku" není zas až tak efektivní, jako udělat cestu kolem tak, aby byl v ďolíku. Ona vodě většinou do kopce špatně teče... a myslím, že Jirkov není výjimkou. Kdo to schválí a převezme. Ono, pokud by se někdy někdo zašel na nějakou stavbu nenápadně podívat, tak by zjistil že dost často prcovníci neví, co dělají, protože to prostě a jednosuše dělají prvně v životě - tak to dopadá když se musí vše vysoutěžit na co nejnižší cenu a nebo se to šijě někomu na míru. Hlavně, že budeme mít tulipány... celý text

ostatní | 14. 11. 2019 | Autor: Ilona Doksanská

Vyvážení komunálního odpadu

Dobrý den, mám dotaz ohledně vyvážení komunálního odpadu. Jak je možné, že opakovaně nejsou vyvezeny popelnice a odpadky se válí kolem? Pokud by to byla ojedinělá situace tak s tím nebudu nikoho zatěžovat, ale poslední dobou se tento jev opakuje. Poplatky nečiní málo, nájmy také ne a myslím, že každý řádně platící občan si zaslouží důstojné podmínky k bydlení. Bydlím v ulici Pionýrů v minulém týdnu přetékaly kontejnery s papírem, poté s plasty. Cestou do zaměstnání přetékají v ul. Krušnohorská popelnice se směsným odpadem (12.11.2019). Prosím o odpověď jak je to možné a kdy dojde k nápravě. Děkuji celý text

ostatní | 14. 11. 2019 | Autor: Ilona Doksanská
odpovězeno

Sklopky

Dobrý den, zajímalo by mě jak se řeší lidé, kteří mají placené místo (sklopka) a někdo jim na jejich místě zastaví, jelikož nemají sklopku zvedlou! Mají přece smlouvu a tu oni porušují! Já když budu mít garáž a nezavřu si vrata a někdo mi do ní zajede je to taky moje hloupost. Zajímá mě jak to městská policie řeší. celý text

ostatní | 14. 11. 2019 | Autor: Ilona Doksanská
odpovězeno

Osvobození

Dobrý den, bydlím v ulici Osvobození xxx, za domem máme oplocený pozemek a za tím pozemkem se denně upozorňuji denně schází opilci a pijí alkohol, všude je po nich nepořádek od flašek a cigaret. Chodí močit na plot a v jeho okolí. Když jsem párkrát zavolala strážníky, tak se tam s nimi spíše vybavovali a z těch všech dali pokutu jen třeba dvoum, když pili všichni! A po odchodu strážníků se přesunou na kopec za imumo,kde je teda neskutečný nepořádek! Toto nikoho nezajímá? Šlo by aby se tu prováděla častější kontrola? Mám malé dítě a vážně nechci aby se nějaký opilce koukal! celý text

ostatní | 14. 11. 2019 | Autor: Ilona Doksanská
odpovězeno

Rekonstrukce ul. Budovatelů

Dobrý den. Proboha, kdo přišel s návrhem "REVITALIZOVAT" ulici Budovatelů tím, že vykácí vzrostlé stromy,zplanýruje trávník, uvolněnou plochu vybetonuje a udělá místo pro auta. Tento "odborník" by zasloužil zavřít. Víte co? Vykácejte stromy ve Smetanových sadech pro jedno velké, nádherné parkoviště. Děkuji předem za odpověď na kterou jsem obzvláště zvědavý. celý text

ostatní | 11. 11. 2019 | Autor: Ilona Doksanská
odpovězeno

Mostecká ulice

Dobrý den, rada bych se zeptala zdali je v plánu v blízké budoucnosti vybudovat pořádné příjezdové cesty a chodníky v ulici Mostecká a blízkém okolí. Tankodrom po kterém musíme jezdit k domu je katastrofa. A bahnita cesta zároveň příjezdová k dalším domům je taktéž tragédie obzvlášť za nevlidneho počasí. Děkuji celý text

ostatní | 11. 11. 2019 | Autor: Ilona Doksanská
odpovězeno

Dohled nad finálním vzhledem stavby

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli v jirkov neexistuje nějaký dohled nad tím, jaké stavby, respektive jejich finální vzhled, vznikají v centru města? Mám na mysli ten úchvatný nový "obchodní dům" ve Dvořákově ulici. Jak mohl být takový projekt schválen? Vždyť to vypadá jakoby dotyčný vykradl obchod Barvy & Laky ale jen po 2kg plechovkách barvy. Jak může být schváleno něco takového vedle tak formálně vypadajícího objektu lékařského zařízení. Vždyť to vypadá jak... O technologickém postupu prací ani nemluvím - armování + betonování stropu/střechy po usazení plastových oken, jako bednění použité plesnivé palety a PET lahve. Jako soukromý dům budiž, ale obchod...tady to podle mě hraničí.. celý text

ostatní | 11. 11. 2019 | Autor: Ilona Doksanská

Schody u čp. 1066

Tak nám uplynul další dlouhý rok od té doby, kdy jste nám slíbili opravu, či spíše výměnu těchto dávno poničených a nebezpečných schodů u domu čp. 1066 v Nových Ervěnicích. Jak dlouho ještě? celý text

ostatní | 11. 11. 2019 | Autor: Ilona Doksanská

Prameny Jirkovského potoka

Také jsme našli prameny Jirkovského potoka , pod Boleboří na pastvinách, ale nevím. Snd se foto podařilo: celý text

ostatní | 11. 11. 2019 | Autor: Ilona Doksanská

Socha - památník v Žižkově ulici

Dobrý večer. Na začátku Žižkovi ulice ,křižovatka u bývalého řeznictví HOLKOC, je u domu oplocený pozemeček a na jeho kraji ,v plotě, je socha,asi, sv. Jana Nepomuckého a už hodně dlouho bez hlavy a v dezolátním stavu. Škoda i pro Jirkov. celý text

ostatní | 11. 11. 2019 | Autor: Ilona Doksanská
odpovězeno

Rampy v parku

Dobry den mohu se zeptat v olejomlynském parku jsou rampy dost malé a tolik lidí se tam nevejde mohu se zeptat o zvetšení prosím děkuji a naschledanou celý text

ostatní | 4. 11. 2019 | Autor: Ilona Doksanská
první předchozí
ze 11
poslední