Kalendář akcí

kalendář akcí

Datum a čas

Dnes je neděle, 20. 1. 2019, 16:20:01

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Fond malých projektů

15 LET PARTNERSTVÍ MĚSTA JIRKOVA A BRAND-ERBISDORFU

ADVENTNÍ ČAS S NAŠIMI SOUSEDY 2016

logo

Univerzální překladač

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 14
DNES: 680
TÝDEN: 7394
CELKEM: 1346196

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

 

Podněty od občanů + řešení

Formulář je určen pro konstruktivní podněty k řešení, popř. náměty do budoucna, které mohou řešit a vyřešit pracovníci Městského úřadu, popř. organizace města (překážející kontejner, černá skládka, chybějící zábradlí, rozbité koše … další věci kolem sebe, na které chcete upozornit radnici).

Pro ostatní žádosti, stížnosti a jiné připomínky apod. použijte, prosím, oficiální cestu pro splnění zákonných náležitostí.

Vysvětlivky:

anoPodnět je v kompetenci MěÚ, je konstruktivní, mohl být řešen.

 

 

pracuje se na řešení  Podnět je v řešení, pracuje se na něm.

 

 

Ne Tento formulář není určen pro podněty tohoto typu.

 

 




 

Stránka

Poničený trávník po odklízení sněhu

Poničený trávník po odklízení sněhuDobrý den, nevím, jestli by mělo smysl kontaktovat Technické služby, tak informaci předávám formou podnětu sem. Četl jsem tu příspěvek o poničeném trávníku na Borku od pracovníků TS po odklízení sněhu. Bohužel musím přidat další podnět, protože se nejedná pouze o zmíněný Borek, ale v podstatě celý Jirkov - Krušnohorská (viz foto), Borek (viz foto), Dvořákova + Červenohrádecká - i místa po loňské rekonstrukci (viz foto), údajně Studentská i okolí náměstí (za lékárnou). Místy jsou již rozdrolené i betonové obrubníky. Bohužel se nejedná o pozůstatky odklízení sněhu, kde byly chodníky zasněžené a nebylo tak možné vidět kde se nachází konec chodníku, což by bylo zcela pochopitelné, ale k poničení došlo až 16.1., kdy již nebyl žádný sníh (suché chodníky) a byly preventivně soleny chodníky. Jedná se o téměř všechny části trávníků, které jsou "rohové". Je prosím taková práce Technických služeb normální? Děkuji.

18. 1. 2019 Zobrazit více

Ervěnická ulice

Ervěnická uliceDobrý den, loňském roce 2018 proběhla rekonstrukce kanalizace a protože se letos chystá i rekonstrukce i plynu nebyla silnice vyasfaltována, pouze zasypána štěrkem. V silnici jsou díry. Bylo by možné tyto díry zasypat? Již jednou se tak dělo. Děkuji.

18. 1. 2019 Zobrazit více

Pejskaři

PejskařiZnečištění od psů na sídlištích. Dobrý den. Chci touto cestou požádat majitele psů, aby po svých "členech rodiny" uklízeli. To, že se někteří chováte netečně mohu nazvat jako sobectví ke svým spoluobčanů. Na chodnících mezi paneláky je tolik výkalů, že už není kam šlápnout. I když bude policie provádět kontroly, nemá to smysl, když pejskaři budou strkat hlavu do písku a dělat, že se nic neděje. Hlavně, když si myslí, že je nikdo nevidí, že neuklidili.

17. 1. 2019 Zobrazit více

Louže na přechodu v Ervěnické ulici

V loňském roce, okolo 12.března jsem upozorňovala na obrovské louže přímo na přechodu v ul. Ervěnická. Nedá se při dešti ani vstoupit na přechod, aby vás auto neohodilo a nepromáčel si člověk boty. Tehdy přímo na této stránce mi bylo přislíbeno, že se konkrétně tento problém bude v nejbližší době řešit. Louže jsou z obou stran přechodu. Uplynul téměř rok a louže jsou čím dál větší a hlubší.Opětovně zasílám fotodokumentaci z loňského roku. Budu se těšit na nápravu,lidé přechod obcházejí, jinak to téměř nejde.

16. 1. 2019 Zobrazit více

Odklízení sněhu Na Borku

Odklízení sněhu Na BorkuDobrý den,rád bych věděl proč si technické služby zkracují cestu při sypani či odstr.sněhu přes trávník....na Borku 1612.Vse zničí a bláto se dostane na chodník...a od lidí do baráku.Osobně jsem je včera upozornil, no a odpověď ??? Já ne...

16. 1. 2019 Zobrazit více

Poděkování

PoděkováníChtěla jsem ještě poděkovat za za paní Zagorovou, Olympik, pana Margitu , a další, i Klanění 3 králů, prostě bylo to úžasné, a tolik posluchačů a diváků, že je v Jirkově jsem netušila.Děkujeme

16. 1. 2019 Zobrazit více

Opravy komunikací, chodníků, parkování - Nové Ervěnice

Opravy komunikací, chodníků, parkování - Nové ErvěniceDobrý den, bydlím v ulici Karla Popelky a měla bych pár dotazů. Ptám se, zda-li v blízké době plánujete opravit silnici v ulici Dr. Vrbenského, ta je jediná příjezdová do naší ulice a je v hrozném stavu. A taktéž chodník z ulice Karla Popelky do ulice Karla Čapka(podél garáží, směrem k zadnímu vchodu kulturního domu).Ráno tam chodím a je to samý výmol a žádné světlo. A poslední dotaz se týká parkovacích míst, taktéž v ulici Karla Popelky, bohužel se nedá kde parkovat, aut přibývá a dokonce tu pár měsíců stojí odstavené,nabourané, neznámé auto a blokuje tak místo nám, pojízdným. Tak se ptám, zda-li plánujete vybudovat více parkovacích míst? Vím, že parkování je zde veřejné, ale pokud tu stojí nepojízdné auto tak dlouho, mělo by se to nejpíš řešit. Děkuji za odpověď. Pěkný den přeji.

16. 1. 2019 Zobrazit více

Jirkovské noviny

Dobrý den. Chci se zeptat jak hodláte řešit roznos Jirkovských novin. Loni jsem to řešila vícekrát a letos to vypadá, že Osada se stala asi vyloučenou lokalitou, kam se bojí někdo vkročit. Noviny si schovávám od začátku . Jsem rozezlena.

16. 1. 2019

Porucha veřejného osvětlení

Porucha veřejného osvětleníDobrý den, obracím se na Vás s prosbou, jelikož nevím kam jinam bych se měla obrátit. Je to asi týden, co přestaly svítit lampy v ulici Na Skalce, od od domu č. 1374, až po domy č. 1367. V ulici je pak strašná tma a jelikož lidé z této ulice chodí brzy ráno do práce a pozdě večer z práce, tak je to velice nepříjemné, když si člověk nevidí na špičku nosu. Prosím, zda by bylo možné lampy zase zprovoznit. Děkuji za vyřízení.

16. 1. 2019 Zobrazit více

Zrušené hřiště

Zrušené hřištěDobrý den, chtěl bych se zeptat, proč bylo zrušeno hřiště mezi panelovými domy ulic SNP a Na Borku? Co s tím prostranstvím hodláte dělat? Děkuji.

10. 1. 2019 Zobrazit více

Stránka