Kalendář akcí

kalendář akcí

Datum a čas

Dnes je středa, 27. 3. 2019, 1:23:22

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

JIRKOVANÉ SOBĚ

Formulář k podávání návrhů

  • návrhy se podávají od 15. 3. 2019 do 30. 4. 2019

 

Fond malých projektů

15 LET PARTNERSTVÍ MĚSTA JIRKOVA A BRAND-ERBISDORFU

ADVENTNÍ ČAS S NAŠIMI SOUSEDY 2016

logo

Univerzální překladač

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 9
DNES: 86
TÝDEN: 2827
CELKEM: 1413391

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

 

Podněty od občanů + řešení

Formulář je určen pro konstruktivní podněty k řešení, popř. náměty do budoucna, které mohou řešit a vyřešit pracovníci Městského úřadu, popř. organizace města (překážející kontejner, černá skládka, chybějící zábradlí, rozbité koše … další věci kolem sebe, na které chcete upozornit radnici).

Pro ostatní žádosti, stížnosti a jiné připomínky apod. použijte, prosím, oficiální cestu pro splnění zákonných náležitostí.

Vysvětlivky:

anoPodnět je v kompetenci MěÚ, je konstruktivní, mohl být řešen.

 

 

pracuje se na řešení  Podnět je v řešení, pracuje se na něm.

 

 

Ne Tento formulář není určen pro podněty tohoto typu.

 

 




 

Stránka

Znečištěné podchody

Úpozornění na časté znečištění podchodu a schodů k oběma zastávkám autobusu na Mládežnické(Vysypané pytle plné nedopalků,lahví a odpadu ,zřejmě z restauračních zařízení).

26. 3. 2019

Nepořádek u Jezerské

Stálý nepořádek, odpadky, hadry aj o léta 2018 (každý rok) po bezdomovcích vedle ulice Jezerská.

26. 3. 2019 Zobrazit více

Jarní úklid

Jarní úklid města,kdy se začne s jarním úklidem města?Posypové kamínky jsou všude,mám propíchané dvoje zimní boty a nerada bych přišla i o jarní boty.

26. 3. 2019

Odpadkový koš

Dobrý den, bydlíme v ulici Jezerská. Chtěl bych požádat o umístění malého odpadkového koše někam do prostoru mezi školou umístěnou u bývalého TOSTAVU a mezi přechodem pro chodce k ,,hlavní škole,, na výjezdu z Jirkova. Nikde zde není umístěn odpadkový koš a nejen školáci,ale i ostatní občané nemají kam vyhodit např. kapesník. Ostatně to podle toho i tak někdy vypadá. Děkuji

26. 3. 2019 Zobrazit více

Úklid města

Dobrý den,zajimalo by mě ,jestli ještě v Jirkove existuje nějaká úklidová firma ,protože co se z naším městem stalo za poslední dva roky ,jeden velký bordel.Normalne nikam nepíšu ,ale po přečtení článku v posledním vydání jirkovskych novin,kde píše paní jak máme krásné město ,a o červeném hrádku atd.me to zvedlo ze židle.Na každém kroku vajgli,střepy a psi extrementy.Sama mám rocniho pejska,co venku všechno žere ,tak jsem furt ve střehu ,věčně bo beru na ruku aby si nerozriznul packu,všude střepy .S tím uklízením po pejskach je to také těžké ,není problém to sebrat ,ale problém je ,kam s tím .Bydlim ve studentské ,u pošty jsem po pejskovi sebrala,a ještě u křižovatky jsem nedohledala žádný koš na psí extrementy,tak nepůjdu až do Jirkova z hovinkem v ruce,tak jsem sáček zahodila.Platime za psy a dodnes nechápu za co.Pred dvěma lety jsme si sedli za barákem do trávy a mohli jsme s přáteli drbat,dneska to není možný ,a co teprve malý dečka,kde si budou hrát ???Je spoustu lidí na sociálních dávkách,tak ať si je aspoň trocha odpracují .Urcite se najde řešení ,aby bylo naše město zase krásné .Fotky neprikladam,je jich denně plný fb.

22. 3. 2019

Veřejné osvětelní v ul. Obr. míru

dobrý den, chci se zeptat, kdy bude spraveno veřejné osvětlení v ulici Obránců Míru u odbočky do Budovatelů. Světla již několik měsíců nesvítí. Děkuji za odpověď

22. 3. 2019

Chodník v ul. Křižíkova

Chodník v ul. KřižíkovaDrobná úprava chodníku Křižíkova. Chodník kolem trafostanice CV 1173 u zahrady 1. ZŠ je udělaný tak precizně, že po každém dešti zůstane velká louže a následně vrstva bláta (viz foto). Doporučuji udělat odtokovou drážku skrz hranu chodníku.

19. 3. 2019 Zobrazit více

Křoví mezi přivaděčem a garážemi v ul. Pod Přivaděčem

Křoví mezi přivaděčem a garážemi v ul. Pod PřivaděčemDobrý den ,chci se zeptat ,zda je možné prořezat stromy a křoví mezi přivaděčem a garážemi v ul.Pod přivaděčem. Nemuže se tam dostat pracovník ČEZu k odečtu energií jak je to zarostlé. Děkuji

19. 3. 2019 Zobrazit více

Plocha před garážení v ul. Křižikova

Plocha před garážení v ul. KřižikovaProsím o vyřešení plochy před garážemi v Křižíkově ulici za školní zahradou 1. ZŠ. Je to tam šíleně rozježděné a ničí se i garáže, nehledě na to, že se stále znečišťuje celá ulice. Fotografie na Fcb Jirkovští 16.3.19

18. 3. 2019 Zobrazit více

Rekonstrukce v ul. Bezručova

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak dlouho bude ještě probíhat rekonstrukce inženýrských sítí v ulici Bezručova? Nikdy jsem jako majitel garáže ev.č. xxx neobdržel písemné vyrozumění, že se nebudu moci dostat ke své garáži. V současné chvíli probíhá rekonstrukce vodovodních přípojek k jednotlivým domům, ale probíhá současně z obou přístupových stran do ulice. Proč nemůže rekonstrukce probíhat postupně? Co složky integrovaného záchranného systému, ty se do středu nedostanou vůbec. Přístup je možný jen k PČR. Jsem nucen parkovat venku na veřejném parkovišti. Zítra je pátek, tak doufám, že to stavební firma upraví natolik, abych se dostal do své garáže a nemusel tak stát přes víkend "venku". Děkuji za vyřízení.

15. 3. 2019

Stránka