Kalendář akcí

kalendář akcí

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

Přehled výběrových a zadávacích řízení vyhlášených městem Jirkov:

www.tenderarena.cz/jirkov


Výsledky veřejných zakázek malého rozsahu:

Město/praktické informace/výsledky

Dotace z rozpočtu města

Fond malých projektů

15 LET PARTNERSTVÍ MĚSTA JIRKOVA A BRAND-ERBISDORFU

ADVENTNÍ ČAS S NAŠIMI SOUSEDY 2016

logo

Univerzální překladač

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 11
DNES: 933
TÝDEN: 2040
CELKEM: 1517231

Ochrana osobních údajů

JIRKOVANÉ SOBĚ

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

 

Podněty od občanů + řešení

Formulář je určen pro konstruktivní podněty k řešení, popř. náměty do budoucna, které mohou řešit a vyřešit pracovníci Městského úřadu, popř. organizace města (překážející kontejner, černá skládka, chybějící zábradlí, rozbité koše … další věci kolem sebe, na které chcete upozornit radnici).

Pro ostatní žádosti, stížnosti a jiné připomínky apod. použijte, prosím, oficiální cestu pro splnění zákonných náležitostí.

Vysvětlivky:

anoPodnět je v kompetenci MěÚ, je konstruktivní, mohl být řešen.

 

 

pracuje se na řešení  Podnět je v řešení, pracuje se na něm.

 

 

Ne Tento formulář není určen pro podněty tohoto typu.

 

 




 

Stránka

Radar na Písečné

Dobrý den,mám dotaz ohledně radaru na Písečné.Padají pokuty jak o závod.Pokud někdo překročí rychlost,v pořádku.Jen je zarážející že téměř všichni mají stejnou částku,tj.900 kč,ať překročí o 3km nebo o 7km.Zajímalo by mě kdo tyto částky inkasuje,policie ČR,město CV,nebo soukromá firma z Českých Budějovic?Jirkovská radnice s tím možná nemá co do činění,ale mnoho jirkováků tam jezdí téměř denně,a určitě by uvítali odpovědi,i když třeba jen zprostředkované.Děkuji.

19. 7. 2019

Auta v křižovatce

Dobrý den, šlo by něco udělat s auty co stojí v křižovatce Jezerská, U Dubu a U Sauny? auta zde pravidelně stojí v jízdním pruhu, na žlutých čarách, metr od přechodu pro chodce a cca 2 metry od křižovatky. Každý kdo jede směrem k RT sportu kouká směrem na ulici U Dubu a přes stojící auta není vidět jestli někdo nejde přes přechod. Do přílohy přidávám fotografii. Děkuji za odpověď

18. 7. 2019 Zobrazit více

Nová ulice

Nová uliceNovou ulici můžete pojmenovat po osobnostech města MUDR Záleský Vladimír Bečvář pan učitel Cynybuk pan učitel Cyrus.

16. 7. 2019 Zobrazit více

Zeleň v ul. Pionýrů

Zeleň v ul. PionýrůDobrý den. Jen se ptám, zda-li je v dohlednu řešení zeleně v ulici Pionýrů? Máme to tu hrozné. Od doby co okolo domů pan xxx navozil, před lety, odpadovou zeminu, je to horší a horší. Kdo nevěří, jede se k nám podívat. A nemohl by úřad vylepit po městě samolepky usměrňující vyprazdňování psů? U nás to dost funguje!

16. 7. 2019 Zobrazit více

Lavičky v parku

Dobrý den. Jsem znepokojena ze situace v parku Smetanovy sady. Jsou tam tak krásně stromy,ale lavičky v tak otřesném stavu,že usednout tam téměř nelze.Kolem laviček a pod nimi je plno odpadků.A laviček je velmi málo. Jsem již seniorka a můj zdravotní stav mi bohužel nedovolí jít do jiného parku. Prosím za nás letité,pomozte nám v této záležitosti. Děkuji vám předem S pozdravem

16. 7. 2019

Akce na zámku

Akce na zámkuAkce na zámku.Musí být slyšet hudba až do domáctnostní?ve vesnici bydlí lidé,kteří mají márok na svůj klid i v letním období,proč je akce ze zámku slyšet i přes televizi?poblíž zámku je obora.lesní zvěř.psi ve vsi.proč máme trpět randál a bordel?pet lahve, odpadkyv okolí uklidí kdo?

16. 7. 2019 Zobrazit více

Parčík v K. H. Máchy

Parčík v K. H. MáchyDobrý den . v ulici K.H.Máchy je malý parčík , kde jste nedávno ořezávali suché větve ze vzrostlého stromu / Děkujeme /. Vedle tohoto stromu , podél silnice , je vysázen "živý plot" , který je však v délce asi 25 metrů zcela zaschlý / zřejmě z důsledku močení občanů , kteří tu popíjejí alkohol a skrývají se zde před pohledy projíždějících strážníků /a též trvajícím suchem . Je možno tento "neživý plot" nějak odstranit ?

12. 7. 2019 Zobrazit více

Parkovací stání

Parkovací stáníNepočítá se v ulici na Borku se zrušením zábran na parkovací stání?Není kde zaparkovat,a mnoho těch kteří místo vlastní,parkují na neplaceném místě,protože to mají blíž ke svému vchodu a jsou líní ujít pár metrů navíc.takže tato místa jsou zbytečně prázdná.Nemluvě o parkování v zatáčce,kdy ráno není téměř možné odjet z parkoviště do práce.

12. 7. 2019 Zobrazit více

Výmoly v Mostecké ulici

Výmoly v Mostecké uliciDobrý den,v jakém časovém horizontu budou opravené výmoly v Mostecké ulici směr Farma jak zde bylo slíbeno?Sídlí zde několik firem,projede spoustu kamionů,ale i lidí kteří zde pracují a dojíždí svými auty.Zaplatí jim pak radnice např.tlumiče které si na této silnici zničí?Děkuji.

12. 7. 2019 Zobrazit více

Kanalizace v Horově ulici

Dobrý den, na podkladě informace,že se bude provádět rekonstrukce vodovodu a kanalizace v ul. Wolkerova a Vančurova, vznáším dotaz, kdy bude řešena kanalizace v Horově ulici, která je nedostatečná.Když zaprší a zaprší více, jediný levý kanál, do kterého stéká voda z celé Nerudovy ulice je právě na rohu těchto dvou ulic, ten vodu nepobírá, voda k druhému kanálu na křižovatce nedoteče, ale zatáčí po vozovce doleva do Horovy ulice, kde vytváří souvislou louži podél 2-3 domů.Z auta vystupujete doprostřed louže, k domu se po chodníku brodíte vodou. Když louže dosáhne středového horizontu silnice, teprve pak voda z louže odtéká do protilehlého kanálu na pravé straně ulice - jiný totiž v Horově ulici není !!! Až nám zaprší, zdokumentuji. Děkuji

12. 7. 2019

Stránka