Kalendář akcí

kalendář akcí

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

Přehled výběrových a zadávacích řízení vyhlášených městem Jirkov:

www.tenderarena.cz/jirkov


Výsledky veřejných zakázek malého rozsahu:

Město/praktické informace/výsledky

Dotace z rozpočtu města

Fond malých projektů

15 LET PARTNERSTVÍ MĚSTA JIRKOVA A BRAND-ERBISDORFU

ADVENTNÍ ČAS S NAŠIMI SOUSEDY 2016

logo

Univerzální překladač

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 13
DNES: 352
TÝDEN: 3935
CELKEM: 1578888

Ochrana osobních údajů

JIRKOVANÉ SOBĚ

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

 

Podněty od občanů + řešení

Formulář je určen pro konstruktivní podněty k řešení, popř. náměty do budoucna, které mohou řešit a vyřešit pracovníci Městského úřadu, popř. organizace města (překážející kontejner, černá skládka, chybějící zábradlí, rozbité koše … další věci kolem sebe, na které chcete upozornit radnici).

Pro ostatní žádosti, stížnosti a jiné připomínky apod. použijte, prosím, oficiální cestu pro splnění zákonných náležitostí.

Vysvětlivky:

anoPodnět je v kompetenci MěÚ, je konstruktivní, mohl být řešen.

 

 

pracuje se na řešení  Podnět je v řešení, pracuje se na něm.

 

 

Ne Tento formulář není určen pro podněty tohoto typu.

 

 




 

Zprávy

první předchozí
ze 9
poslední

Dopravní obslužnost

DObry den,celkem dost se zajimam a Jirkov jelikoz zde bydlim 46 let porad ctu jak mesto dela kkulturni akce galerie info centra obnovu zidovske budovy atd ,ale to nic neni pro nas co zde zijeme nepotrebujema plno galerii ,muzea a priblbly vinobrani atd my potrebujeme hlavne dopravni obsluznost sluzby ktere zde nejsou zadne trhy ktere jste zrusili,tak abychom tady mohli zit ale bez dopravy,apod veci to zde opravdu nejde lidi zde starnou a kdyz mame jet do chom k lekarum apod neni jak celý text

ostatní | 12. 9. 2019 | Autor: Ilona Doksanská
#

Otevření ulice Dvořákova

Dobrý den,kdy bude otevřená silnice okolo Teska do Erveněnic?Dekuji celý text

ostatní | 12. 9. 2019 | Autor: Ilona Doksanská
#

Názor

Chci napsat pani starostce, ze je krasny ,ze ji zajima historie,ale lidi v Jirkove potrebuji sluzzby ,DOPRAVU, trhy, a ne nejake galerie,apod .chceme tady zit ale z historie se v soicasnosti moc v jirkove zit neda,je tady potreba resit problemy lidi dnes a ,ze jich je, celý text

ostatní | 12. 9. 2019 | Autor: Ilona Doksanská

Odstávky pitné vody

Bydlím v Nerudově ulici a připojují se k připomínce obyvatele z Palackého ulice ohledně dodávky pitné vody. Také my bychom byli vděční za informaci, kdy dojde k odstávce, protože při běžném chodu domácnosti tímto přístupem dochází také k poškození domácích spotřebičů . Podle zveřejnění informací s tím pak člověk může počítat ,chápu, že mohou komplikace nastat, ale ať to nestřílí nêkdo jen tak od boku. celý text

ostatní | 12. 9. 2019 | Autor: Ilona Doksanská
#

Parkování

Parkování-vůz škoda hnědé barvy každý den parkuje na zákazu vjezdu na Borku na chodníku k podchodu,kamerový systém to nevidí?! celý text

ostatní | 12. 9. 2019 | Autor: Ilona Doksanská

Stožár Na Borku

Dobrý den u hřiště na sídlišti Na Borku, jak je vchod do bunkru. Jsou 2 stožáry, z nichž 1 je nakrivo a hýbe se. Můžete se na to mrknout, aby to na nikoho nepadlo. Děkuji, viz foto celý text

ostatní | 12. 9. 2019 | Autor: Ilona Doksanská
#

Parkování dodávek

Dobrý den nedalo by se dělat něco s parkováním firemních dodávek na Krusnohorske? Večer přijedu z práce, parkoviště zasekane dodávkami napočítal jsem jich kolem dvaceti. Je to samé ppl, gls, stavební společnosti atd. Ať si parkujou na firmách. celý text

ostatní | 12. 9. 2019 | Autor: Ilona Doksanská

Vinobraní

Vinobraní. Nejprve bych chtěl pochválit vedení města Jirkova, za pořádání takovýchto akcí, protože za bývalého pana ředitele Fryče, se ve městě pořádalo velice málo akcí, pro občany a ty co pořádal, nestály za nic. Za to díky nové paní ředitelce Ing. Brožové. Jen malý podnět, pro případné organizování dalšího vinobraní. Když vinobraní - tak s vínem! Na hlavním náměstí by měly být tudíž stánky s vínem a ne kolotoče a velikánské stany s pivem. Muzika s kolotočů přehlušila muziku s pódia a vinaři nespokojení, protože byli v postranních uličkách. Odvoláváte se na organizátora akce, ale hlavním organizátorem akce by mělo být město Jirkov. Organizátor akce to významně nezvládl a hlavně kolik si za organizování účtoval??? Jestli chcete, aby byli občané spokojení s vedením města, kterým dali svůj hlas ve volbách, musíte se o spokojenost občanů více starat a neschovávat se za jména organizátorů a začít třeba i organizovat sami. Jinak ještě jednou děkuji za podobné akce pro občany města Jirkova. Děkuji celý text

ostatní | 12. 9. 2019 | Autor: Ilona Doksanská
#

Lokalita Na Borku

Dobrý den, již delší dobu zaznamenávám v okolí Borku místní, jak popíjejí alkohol nedaleko malých obchodů, které vlastní vietnamští soukromníci. Na tuto skutečnost jsem již upozorňovala městskou policii v Jirkově, písemnou formou, bez úspěchu. Považuji to za nevhodné a porušující vyhlášku, protože se jedná o místa poblíž dětských hřišť. Myslím, že je v okolí mnoho hospod, kam mohou místní chodit. Je mi jasné, že tam je pivo dražší ale jejich každodenní rituály znečišťují okolí. Ale větší problém vidím v tom, že podobný jev v poslední době zaznamenávám u nezletilých adolescentů. Nevidím je tedy popíjet alkohol, ale sdružují se již v nemalých skupinkách, dělají hluk, nepořádek a jsou velice vulgární. Dětských hřišť je tu pomálu, často v nepěkném stavu. Ale nyní mi jde o děti, které jsou v pubertálním věku. Celkem je chápu, že mají potřebu se scházet a je mi jasné, že nemají kde. Nedalo by se zřídit nějaké místo, kde by tito mladí našli útočiště a nikoho by nerušili? Zároveň by měli možnost si popovídat a poslouchat oblíbenou muziku? Jedná se především o děti ze sociálně slabších rodin. Těch se to dle mého názoru týká nejvíce, často jsou odkázáni chodit po ulicích a vidí jako vzor místní opilce. Slušný člověk z nich dobrý pocit nemá, děti raději odvede do lesoparku či jinam, protože v okolí si hrát nelze. Adolescenti vidí takto špatný vzor. Přeji pěkný den. celý text

ostatní | 6. 9. 2019 | Autor: Ilona Doksanská

Problémy s dodávkou vody v ul. Palackého

Bydlím v Palackého ulici, posledních cca 14 dnech je problém s vodou, v dopoledních hodinách bývá nízký tlak vody už asi 3x voda netekla vůbec, ale vždy to trvalo jenom několik minut.Po tom teče voda hnědě zabarvená a dost dlouhou dobu a máme obavy jestli není zdravotně závadná. Dnes voda neteče už asi 2 hodiny. Jsem systému Veolie , který informuje zákazníky o přerušení dodávky z důvodu havárie. Tentokrát ani jednou nepřišlo vyrozumění. Dnes jsem volala na info linku Veolie a tam o žádném přerušení dodávky vody nevědí. Domnívám se, že se to děje v souvislosti s pracemi prováděnými v silnici nad novým kruhovým objezdem. Mám dotaz jestli Měú má přehled o tom co tam stavební firmy provádějí, jak se dotýká občanů a jestli a to hlavně dodávku vodu budete nějakým způsobem řešit. celý text

ostatní | 6. 9. 2019 | Autor: Ilona Doksanská
#

Vinobraní

Vinobraní II. Připojuji se k předešlé nespokojenosti. Zajímalo by mě z jakého důvodu bylo vyprázdněno parkoviště v blizkosti kina, když komedianti zabrali celé náměstí. To si zas někdo musel přijít na zajímavé všimné. Další problém byl se záchody. Byl pátek cca 15:30 a teprve se mobilní záchody přiváželi, kam se tedy mělo chodit na záchod do této doby? Chápu byznys je byznys. Mě osobně se stala nepříjemná věc kdy můj syn který má průkaz ZTP potřeboval na záchod, který nebyl k dispozici a tak jsme zašli do nové kavárny xxx přístup personálu byl zarážející. Malé dítě s manželkou poslali pryč jelikož nejsou hosté kavárny. Pod pojmem pryč znamenalo na TOI TOI ale ty tu nebyly a i kdyby byly tak podotýkám jednalo se o dítě. Budu rád když se tento zásadníproblem se záchody bude vždy včas řešit. Zároveň je žádoucí veřejnost informovat jakým způsobem se tento problém bude řešit. Předem děkuji za odpověď Jiří. celý text

ostatní | 4. 9. 2019 | Autor: Ilona Doksanská
#

Hlasitá hudba pod okny

Dobrý den, bylo by možné aby hlídky městské policie chodili mezi sídlišti obzvlášť v okolí krusnohorske ulice naproti škole. Opravdu není možné se vyspat, natož otevřít v létě okna, z důvodu hodně ale hodně hlasité muziky pod okny už od ranních hodin,děkuji za odpověď. celý text

ostatní | 3. 9. 2019 | Autor: Ilona Doksanská
#

Parkování

Jirkov Na Borku. U vchodu č. 1612, vedle stání pro invalidy parkuje vůz Škoda hnědé barvy na chodníku částí auta. Je to od 19:45. celý text

ostatní | 3. 9. 2019 | Autor: Ilona Doksanská
#

Vinobraní

Dobrý den, nápad s Vinobraní se mi moc líbil, jen nechápu proč je také spojeny s kolotocema, když ty jsou spojeny s Hornickou pouti, a s akcemi typu vinobraní to zrovna vhodné není a to ještě díky kolotocumbomezite parkování ve středu města, pro hluk a bordelnod kolotočů se tu skoro tři týdny bude fakt suprově bydlet, díky moc za tento praštěný napad. celý text

ostatní | 3. 9. 2019 | Autor: Ilona Doksanská
#

Bus zastávka v Ervěnické ulici

Proč autobusová linka 313 stále neobsluhuje zastávku Palackého, když je kruhový objezd směrem do Ervěnické průjezdný? Také používání původních stanic v Nových Ervěnicích už nic nebrání v použití, ale přesto jsou v provozu jen ty posunuté ve zúžené části ulice Ervěnické. celý text

ostatní | 3. 9. 2019 | Autor: Ilona Doksanská
#

Obchvatová komunikace

Dobrý den, dalo by se něco dělat s řidiči kteří si pletou závodní dráhu s běžnou komunikací kde je maximální povolená rychlost 50 km/hod. Jde o obchvatovou komunikaci vedle ulice Na borku a Mládežnická. Jezdí se tu dolů i nahoru odhadem tak stovkou a při výjezdu z parkoviště na obchvat hrozí srážka, protože to prostě kolikrát nestihnete. Dále jsou těmito závodníky také ohrožováni chodci jdoucí po chodníku, protože v případě nehody hrozí to, že se takto rychle jedoucí vozidlo může ocitnout právě na chodníku, kde může někoho srazit. celý text

ostatní | 3. 9. 2019 | Autor: Ilona Doksanská
#

Hluk od garáží v ul. Osvobození

Dobry den, 10.7.tu byl vznesen dotaz na neustaly hluk z garaze v ulici Osvobozeni. Jak se stav zmenil? Nijak! Je nedele 1.8 19.30 a neda se ten rev poslouchat a policii muzu volat az v 22h. Garaz je plna kocarku, malych deti a ozralych rodicu. To fakt nikomu nevadi, ze vsichni berou davky a chlastaj za tyto penize a jeste delaji vsude okolo bordel. Dekuji celý text

ostatní | 3. 9. 2019 | Autor: Ilona Doksanská
#

Odkládání nepořádku ke kontejnerům

Dobrý den, docela mne uráží bezohlednost některých spoluobčanů, kteří si dovolují opakovaně a tedy i zřejmě bez postihu, dělat skládku nábytku a matrací mezi domy v Ervěnické ulici (1044).Technické služby ji určitě uklidí, je jasné na čí náklady. Když mají tito občané prostředky na dovoz nábytku, tak proč si nezajistí i odvoz vyměněného nábytku - odpadu.Ve sběrném dvoře to mají grátis, za jejich podnikatelské aktivity doplácîme my. Je to nefér, když se jim to toleruje! Máme dvojí metr? Stačí chvíli monitorovat a nebude se dlouho čekat na neukàzněného občana. celý text

ostatní | 3. 9. 2019 | Autor: Ilona Doksanská
#

Vinobraní

Dobrý den zajímalo by mě kdo organizoval tu predcasnou pouť v podobě vinobraní. Po Jirkově se proslýchá že za tím stojí člověk, který získal celý zisk z této akce a město z toho nemá ani korunu. Stankari při pátečním trhu musejí platit městu za zábor a tuto estradu umožnilo město zdarma? Pokud to tak skutečně bylo tak co na to řekne naše zastupitelstvo. Poslední dotaz zní, jak byl organizátorem vyřešen úklid náměstí po akci. Stankari prodávající rozlevane víno nechali na chodníku prázdné lahve od vína a v klidu odjeli, proč si to neodvezli sebou. celý text

ostatní | 3. 9. 2019 | Autor: Ilona Doksanská

Poničené dveře

Dobrý den v pátek se dělali nové dveře a soused už je pomalu zničil elektrickým vozíkem plus tam dává na dveře více na foto je to normální pan xxx plus chodník co udělal. celý text

ostatní | 2. 9. 2019 | Autor: Ilona Doksanská
#

Ervěnická 1044

Před více než dvěma měsíci jste mě informovala ohledně rekonstrukce plynovodu a sním spojené výkopové práce. Plynovod je již téměř dokončen co se týče Ervěnické ulice, probíhá i asfaltování chodníků. Chtěl bych Vás tedy požádat zda li by mohl být opraven i propadnutý chodník (asfaltová část) před naším vchodem Ervěnická 1044.
Dále bych Vás chtěl požádat o opětovný úklid prostoru před naším domem, kde se nachází dočasná autobusová zastávka. V okolí zastávky je opět na chodníku a v trávě mnoho nedopalků a skla, pro úklid bude nejspíš potřeba koště a hrábě. celý text

ostatní | 2. 9. 2019 | Autor: Ilona Doksanská
#

Kočky na ulici

Dobry den chtěla,bych informovat o tom ze na studentské v jirkove u hornice zastávky jsou ty panelaky tak kolem dokola az k ziskove ulici jsou kocky,ted zrovna nedávno tam porodila dalsi koťata chtelo by to odchytat kocky a vykastrovat.Rozmnožily se tady hrozne tahle situace nikdy neskončí odkud stim někdo nic neudělá takhle to nejde kocky pak umiraji zbytecne a rozmozuji..přesnou adresu napisu az ji zjistím ale je to studentska u zastavky jirkov u tech garáži zeleny panelaky a naproti nake oplocene hřiště ze zadu ktere uz je nefunkční a hned ulička k ziskove ulici,slysela jsem jeste od jednoho ze ty kotata některý kdyz se podaří topi!To je zakázané!!Dekuji za odpoved a za rychle jednani nashledanou celý text

ostatní | 2. 9. 2019 | Autor: Ilona Doksanská
#

Nájemní smlouvy u zahrádek

Dobrý den, v jakém stavu se nachází prodloužení či neprodloužení nájemních smluv u zahrádek ČZS Jirkov. Konkrétně se mi jedná o zahrádky v koloniích Pod hrází, Pod strání a Nad rybníkem. Jak dlouho zde ještě budou platit stávající nájemní smlouvy, co nové smlouvy do budoucna nebo již byly nějaké nové smlouvy u těchto kolonií uzavřeny? Děkuji pěkně. celý text

ostatní | 2. 9. 2019 | Autor: Ilona Doksanská
#

Péče o zeleň

DOBRÝ DEN. V JIRKOVSKÝCH NOVINÁCH JSEM SE DOČETL, ŽE MĚSTO PLÁNUJE VYSÁZET NOVÉ KEŘE A DŘEVINY.JESTLI SE O NĚ HODLÁTE STARAT TAK JAKO V OLEJOMLÝNSKÉM PARKU PODÉL CESTY KOLEM RYBNÍKA AŽ K VYÚSTĚNÍ NA ASFALTOVOU CESTU, TAK JE LEPŠÍ NIC NESÁZET A POUŽÍT PENÍZE NA JINÉ ÚČELY. OKRASNÉ KEŘE JSOU ZA CELOU DOBU OD VÝSADBY NEUDRŽOVANÉ A PROROSTLÉ PLEVELEM,ŽE ANI NEJSOU VIDĚT. KDO TO MÁ NA STAROST A PROČ SE TO NEUDRŽUJE? JINDE TO JDE,TAK PROČ NE V JIRKOVĚ? TO NEMLUVÍM JEŠTĚ O STARÝCH SUCHÝCH VĚTVÍ,KTERÉ SAMOVOLNĚ PADAJÍ NA CESTU KDE CHODÍ LIDÉ S KOČÁRKY A MALÝMI DĚTMI.JIŽ JSEM NA JAŘE NA TO UPOZORŇOVAL ODBOR ŽP A NIC SE OD TÉ DOBY NEZMĚNILO.PROŘEZÁVKY STARÝCH STROMŮ A SUCHÝCH VĚTVÍ SE UŽ MIN. 2 ROKY VŮBEC NEDĚLALY. ZAJÍMALO BY MĚ CO MAJÍ NA STAROST PREVENTISTKY A KOLIK PODNĚTŮ JSTE OD NICH JIŽ DOSTALY, KDYŽ TRÁVÍ ČASTO CELÉ DNY NA LAVIČKÁCH RÁDOBY PARKU. DĚKUJI celý text

ostatní | 2. 9. 2019 | Autor: Ilona Doksanská
#

Kola pro Afriku

Kola pro Afriku. Vůbec by nebylo od věci, kdyby zároveň s bicykly byly od občanů charitativně vybírány i doslouživší brýle. Jedny takové mám, Afričanům by pomohly stejně jako kolo a brýle se leckde pro Afriku už vybírají... celý text

ostatní | 23. 8. 2019 | Autor: Ilona Doksanská
#

Jirkovské noviny

Jirkovské noviny. Ten, kdo v pondělí 19.8. roznášel Jirkovské noviny a strkal je z poloviny do schránky a z poloviny nechal trčet venku, aby zmokly, stránky se slepily a poté uschly jako jednolitý karton a noviny tak byly zcela nepoužitelné a určené do sběru, dělal zcela zbytečnou práci. Noviny v tom případě není potřeba ani tisknout, když se nedají přečíst. Poštovní schránka má přitom víko a je proti dešti zabezpečena. celý text

ostatní | 23. 8. 2019 | Autor: Ilona Doksanská
#

Senior taxi

Dobrý den. Přibývá stárnoucích občanů s pohybovými problémy. Bylo by velice potřebné, kdyby i město Jirkov, mělo taxislužbu pro seniory. Okolní města jsou nám v tom příkladem. Děkuji za pochopení. celý text

ostatní | 21. 8. 2019 | Autor: Ilona Doksanská
#

Průsak vody Pod Přivaděčem

Dobrý den, počátkem letošního roku jsem upozorňovala na průsak vody nad panelovými domy ulici Pod Přivaděčem čp. 1311 a 1312. Voda vytéká stále. Bude to město řešit? V zimních měsících máme za domem kluziště. celý text

ostatní | 16. 8. 2019 | Autor: Ilona Doksanská
#

Přemnožení hlodavců

Dobrý den , žádám tímto vyřešit přemnožení hlodavců okolo paneláku ,naproti Tescu Smetanovy sady ,jsou díry . Ve městě se letos daří zvířátkům od května do půli července tu zpívali slavíci ,v parku jsou veverky ,na louce jsou ježci a na panelácích si dělají hnízda jiřičky , v noci lítají netopýři v zimě tu byly sýkorky a další ptáčci. Takový malý lesopark Děkuji celý text

ostatní | 15. 8. 2019 | Autor: Ilona Doksanská
#

Stánky

Dobrý den paní Doksanská. Před pár dny si na ČT Pražané pochvalovali, jak si na trzích nakupují čerstvou zeleninu, která byla ještě ráno na poli. Proč město Jirkov neosvobodí stánkové prodejce ovoce a zeleniny od poplatků za zábor místa? Občané města jsou odkázáni na sortiment předražené, často nekvalitní zeleniny ve zdejších marketech. Věřím, že by se časem prodejci našli a zpestřili lidem jídelníček čerstvým ovocem a zeleninou. Děkuji Vám a přeji hezké dny. celý text

ostatní | 15. 8. 2019 | Autor: Ilona Doksanská
první předchozí
ze 9
poslední