Kalendář akcí

kalendář akcí

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

Přehled výběrových a zadávacích řízení vyhlášených městem Jirkov:

www.tenderarena.cz/jirkov


Výsledky veřejných zakázek malého rozsahu:

Město/praktické informace/výsledky

Dotace z rozpočtu města

Fond malých projektů

15 LET PARTNERSTVÍ MĚSTA JIRKOVA A BRAND-ERBISDORFU

ADVENTNÍ ČAS S NAŠIMI SOUSEDY 2016

logo

Univerzální překladač

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 12
DNES: 123
TÝDEN: 3216
CELKEM: 1511991

Ochrana osobních údajů

JIRKOVANÉ SOBĚ

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Stránka

Rekonstrukce chodníku v ul. Koněvova

Rekonstrukce chodníku v ul. KoněvovaDobrý den, obracíme se na Vás s dotazem, kdy proběhne rekonstrukce chodníku v Koněvově ulici. V této ulici je chodník pouze na jedné straně a ještě je ve velmi špatném stavu (viz fotografie). Navíc je to ulice velice frekventovaná, zajišťující hlavní přístup na OSADU (děti do školy, lidé s vozíčky na polikliniku, ...) Děkujeme za kladné vyřízení, obyvatelé Koněvovy ulice

27. 11. 2017 Zobrazit více

Podněty bez reakce

Podněty bez reakce15.11.jsem psala dva podněty.do dnešního dne bez reakce.dúvod????

27. 11. 2017

Problémy v městském bytě

Problémy v městském bytěDobrý den! Bydlím v městském bytě,Karla Popelky xxx.Ve vchodě xxx úplně nahoře v bytě se mnou sousedícím stále bydlí nepřizpůsobivý pár,feťáci,alkoholici...Ženě,co zde bydlí s přítelem,který má byt psaný na sebe,sociálka sebrala 2 děti.Všichni z toho vchodu si na ně stěžují.Denně slyším od nich rachot!Opravdu si město ve svých bytech chce držet takovou svoloč? :( Měli by být už dávno vystěhovaní!

24. 11. 2017 Zobrazit více

Dodržování rychlosti ve městě

Dodržování rychlosti ve městěJak je to s dodržováním rychlosti ve městě, prosím? Jsou zde úseky, kde je o život přecházet i přes přechod! Situace se horší a řešení se nenachází.

22. 11. 2017 Zobrazit více

Odpadové hospodářství

Odpadové hospodářstvíPřed několika lety se na těchto stránkách v diskuzi, než ji tehdejší vedení města zrušilo-pozastavilo, v jednom z vláken této diskuze hovořilo o prodeji odpadového hospodářství města dánské firmě Marius Pedersen. Obavu o nevýhodnosti této transakce do budoucna sdílela většina diskutujících, naopak zastáncem této výhodné transakce a oponenty jim bylo tehdejší /část současného/ vedení města a, zejména, pan Sadílek. Dnes, po několika letech, je možné se ohlédnout. Na celém okrese nejdražší poplatky, oproti Chomutovu a nově i Kadani, dokonce dvojnásobné... Kdy už se začne projevovat výhodnost této transakce a sníží se nám poplatky za odpad? Nemůžeme na snížení poplatků využít část peněz obdržených z některého dalšího výhodného prodeje, třeba městského tepelného hospodářství?

20. 11. 2017 Zobrazit více

Parkování na chodníku

Parkování na chodníkuDobrý den-jak je možné,že si obsluha kamerového systému nevšimne,že tento týden již po druhé parkuje stříbrné auto-xxx na chodníku mezi vchod 1642-1643,pán si nese 2 igelitky s nákupem a maminky s kočárky jezdí po trávníku,kde je více psích výkalů,než trávy-děkuji

20. 11. 2017 Zobrazit více

Sebrání sociálních dávek

Sebrání sociálních dávekDobrý den prosím o se raní sociálních dávek pro M. G. furt ten kluk dává něco do zastavárny a prodává furt mobily atd. Přitom je hlášenej na městě a bydlí u rodičů. Jo a ještě říká že on dělat nemusí že bere pěkný prachy i z pracáku a že sociální plus Chodi furt do zastavaren a má pěkný výdělek prosím o kontrolu děkuji

16. 11. 2017 Zobrazit více

Spadané listí na chodníku

Spadané listí na chodníkuPřed 14 dny jsem upozornila na spadané listí na chodníku v kopečku z Borku (viz foto). To bude při první námraze sešup, to bude klouzačka! Ještě že se lze kopečku vyhnout po vyšlapané, nezpevněné pěšině mezi oploceným hřištěm a trafostanicí.

15. 11. 2017 Zobrazit více

Situace v ulici Červenohradecká

Situace v ulici ČervenohradeckáDobrý den, mohlo by se něco udělat s opilými občany kteří stojí každý den před obchodem potravin na ulici červenohrádecká pod poliklinikou , vzhledem k tomu že je to naproti mateřské školce kam každý den vodíme své děti a oni se denně musí koukat na opilé občany kteří,se válejí na zemi opilý a špinavý. Nehledě na to že to poškozuje i majitele obchodu do kterého se lidé bojí chodit jen kvůli tomu že tam jsou před obchodem stále opilci. Po řešení s městskou policií kteří sice přijedou a řeknou jim ať jdou popíjet za roh vypíšou jim směšnou pokutu a rozloučí se stylem "ahoj" to už mi přijde hodně drzé nikdo je nevyhodí ani to tam nikdo neřeší. Prosím ne jen za sebe ale i za své spoluobčany za řešení této situace dekuji. Doufám že tato má žádost neskončí někde ve spamové schránce a konečně se začne něco řešit.

15. 11. 2017 Zobrazit více

Parkování při akcích na zámku

Parkování při akcích na zámkuProč město neřeší zoufalé situace ohledně nedostatku parkovacích prostor v dnech akci na zámku.letos zatím -pohádkový den.výlov rybníku a blížící se betlém.je hezké vidět pana fryče vysmátého a spokojeného.ale co lidi ve vsi?neprojela by ani sanitka.proč ohromný desítky let nevyužitý pozemek 216/1- vedle firmy rocknet,město nepronajme?proč svými akcemi každoročně stěžuje život lidem ve vsi?

15. 11. 2017 Zobrazit více

Stránka