Dnes je neděle, 16. 6. 2019, 1:37:53

Dotace z rozpočtu města

Zapojte se i vy do tvorby kalendáře města na 2020

Zapojte se i vy do tvorby kalendáře města na 2020Chceme zapojit i Vás, občany, do tvorby městského stolního kalendáře na rok 2020. Tímto vyzýváme všechny amatérské i profi fotografy, aby nám zasílali své snímky Jirkova. Komise poté vybere ty nejlepší a město je použije do kalendáře. U všech zveřejněných fotografií bude i jméno autora.

13. 6. 2019 Zobrazit více

Informace pro spolky a bývalá občanská sdružení

Informace pro spolky a bývalá občanská sdruženíJste spolek či bývalé občanské sdružené? Víte o povinnostech, které pro vás vyplývají z občanského zákoníku a ze zákona o veřejných rejstřících?

7. 6. 2019 Zobrazit více

Jirkované sobě - hlasování

Jirkované sobě - hlasováníPrvní ročník obdoby participativního rozpočtu nazvaný Jirkované sobě se dostává do fáze hlasování, kdy můžete vybrat ze šestice projektů ten, který se Vám nejvíce líbí. Veřejné projednávání projektů, které postoupily do této fáze, si nenechte ujít ve středu 12. června 2019 od 16 hodin v zasedací místnosti Městského úřadu v Jirkově.

3. 6. 2019 Zobrazit více

Pátek a sobota jsou volební dny

Pátek a sobota jsou volební dnyV pátek, 24. května, od 14 do 22 hodin a v sobotu, 25. května, od 8 do 14 hodin budou otevřeny volební místnosti pro volby do Evropského parlamentu. Kdo může volit, jak si říct o přenosnou schránku, do kterého volebního okrsku patřím?

24. 5. 2019 Zobrazit více

Zastupitelstvo města

Zastupitelstvo městaDnes, od 15 hodin, se v zasedací místnosti Městského úřadu sejde Zastupitelstvo města. Navržený program i s podkladovými materiály dnešního a zvukové záznamy z předchozích ZM naleznete:

22. 5. 2019 Zobrazit více

Info z kronikárny

Info z kronikárnyVe čtvrtek 23.5.2019 bude z technických důvodů uzavřena kronikárna. Děkujeme za pochopení.

20. 5. 2019 Zobrazit více

Farmářské trhy v Jirkově

Farmářské trhy v JirkověVyslyšeli jsme volání občanů o obnovení pátečních trhů. První vlaštovkou je konání Farmářských trhů, a to již zítra, 10. května 2019 od 8 do 15 hodin na náměstí Dr. E. Beneše.

9. 5. 2019 Zobrazit více

Volby do Evropského parlementu 2019 - voličské průkazy

Volby do Evropského parlementu 2019 - voličské průkazyDnešním dnem, tj čtvrtek 9. 5. 2019, začíná předávat Městský úřad v Jirkově voličské průkazy voličům, kteří nemohou nebo nehodlají volit ve svém volebním okrsku a mají trvalé bydliště v Jirkově. S voličským průkazem můžete hlasovat v jakémkoliv volebním okrsku na území České republiky.

9. 5. 2019 Zobrazit více

Volby do Evropského parlamentu 2019 - infomace pro cizince

Volby do Evropského parlamentu 2019 - infomace pro cizinceV neděli 14. dubna 2019 je poslední den na podání žádosti o zápis do seznamu voličů pro volby do Evropského parlamentu nebo o přenesení údajů z dodatku stálého seznamu voličů do seznamu voličů pro volby do Evropského parlamentu - TÝKÁ SE OBČANŮ JINÉHO ČLENSKÉHO STÁTU EU, KTEŘÍ CHTĚJÍ HLASOVAT NA ÚZEMÍ ČESKÉ REPUBLIKY.

V tento den bude na Městském úřadě v Jirkově zajištěna služba v době od 8:00 do 16:00 hodin v kanceláři evidence obyvatel.

10. 4. 2019

Infomace Městského úřadu

Infomace Městského úřaduZ technických důvodů bude dne 11. 3. 2019  v odpoledních hodinách (od 11 hodin) a dne 13. 3. 2019 po celý den uzavřena kancelář matriky. Děkujeme za pochopení.

8. 3. 2019 Zobrazit více