CELKEM: 2002984

Pro nezbytnou péči pro děti je určenou školou ZŠ Školní v Chomutově

část usnesení vlády 1033-20Pro nezbytnou péči pro děti jejichž rodiče jsou zaměstnanci bezpečnostních sborů, obecní policie, poskytovatelů zdravotních služeb, orgánů ochrany veřejného zdraví, zaměstnanci uvedení v § 115 odst. 1 a další zaměstnanci v sociálních službách podle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách ve znění pozdějších předpisů, sociální pracovníci zařazení k výkonu sociální práce na krajských a obecních úřadech podle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů, sociální pracovníci a další odborní pracovníci vykonávající činnost podle zákona č. 359/1999 sb., o sociálně-právní ochraně dětí, ve znění pozdějších předpisů, příslušníky ozbrojených sil nebo pedagogickými nebo nepedagogickými pracovníky určené školy nebo školského zařízení pro Chomutov a přilehlé obce (v rámci obce s rozšířenou působností) byla v souladu s usnesením vlády ČR ze dne 12. října 2020 č. 1033, jako „škola určená“ vybrána ZŠ Školní 1480 (část školy v ul. Beethovenova), Chomutov. Péče o děti bude zajištěna v časovém rozmezí od 6.00 -18.30 hod.

Vytvořeno: 14. 10. 2020
Poslední aktualizace: 14. 10. 2020 10:27