Upozornění pro řidiče - frézování komunikací - AKTUALIZACE

ilustrační foto - oprava komunikacíDnes 21.5.2020 v době od 7:00 do 17:00 se provádí vyfrézování propadlé části jízdního pruhu v Zaječické ulici u autobusového nádraží a dále křižovatky v Jezerské ulici s ulicí Palackého. Po ofrézování budou všechny komunikace s opatrností sjízdné. Pokládka nového asfaltu bude v obou lokalitách provedena v pátek 22.5.2020 v době od 7:00 do 17:00 hodin. Opravené úseky není možné bezprostředně po pokládce zatěžovat provozem, žádáme proto řidiče, aby respektovali dopravní značení a na opravené úseky nevjížděli, dokud nebude odstraněno dopravní značení zamezující vjezdu vozidel.

V pátek 22.5. 2020 bude také v době od 7:00 do 17:00 provedeno ofrézování komunikace v ulici Osvobození směrem do ulice B. Němcové, pokládka nového asfaltu proběhne v pondělí 25.5.2020.

Předběžný harmonogram oprav dalších úseků:

• Obchvatová komunikace U Chaty - frézování sobota 23.5.2020, balení úterý 26.5.2020
  • Ulice U Sauny - frézování 26.5.2020, balení čtvrtek 28.5.2020
  • Vinařická ulice u Horníka - frézování středa 27.5.2020, balení pátek 29.5.2020.

Je možné, že v některých případech dojde ke změně termínu pokládky nového asfaltu například z důvodu nepříznivého počasí. Věnujte proto náležitou  pozornost dopravnímu značení. Děkujeme všem za toleranci a trpělivost.

Vytvořeno: 21. 5. 2020
Poslední aktualizace: 21. 5. 2020 10:42