CELKEM: 1909720

Stavební práce v ul. Studentská

ilustrační fotoOd července zhruba do poloviny měsíce srpna, vždy v sobotu, neděli a v pondělí budou v ul. Studentská probíhat stavební práce - nové vyspárování žulové dlažby v místech autobusových zastávek a v části podélných parkovacích míst. Město u zhotovitele stavby rekonstrukce ul. Studentská (stavba probíhala před pár lety), uplatnilo reklamaci částečně uvolněných žulových povrchů. Zhotovitel stavby opravu zajistí v souladu se smlouvou o dílo a bude se snažit zkrátit dočasná omezení, která na autobusových zastávkách a parkovacím zálivu vzniknou. Zhotovitel však musí počítat i s nepřízní počasí, z tohoto důvodu je oprava plánována až do poloviny srpna. Občany žádáme o pochopení a dodržování přechodného dopravního značení (viz příloha opatření obecné povahy).

Magistrát města Chomutova - opatření obecné povahy včetně dopravního značení

Stanovení přechodné úpravy provozu na místní komunikaci v ul. Studentská v obci Jirkov ve dnech 4.-6. 7., 11.-13. 7., 18.-20. 7., 25.-27. 7., 1.-3. 8.2020 a 8.-10. 8. 2020.

Vytvořeno: 5. 6. 2020
Poslední aktualizace: 26. 6. 2020 06:59