Sledujte nás

   logo facebook logo instagram logo twitter logo youtube

Mobilní rozhlas

mobilní rozhlas

Transparentní účty

Sbírkové účty jsou vedeny jako transparentní účty. V  případě přispění finančních prostředků na tento účel je zobrazeno jméno přispěvatele, číslo jeho účtu a zaslaná finanční částka.

Zasláním prostředků na sbírkový účet vyjadřujete svůj souhlas se zveřejněním Vašeho jména a dalších údajů, včetně výše zaslané finanční částky:


Městský ústav sociálních služeb Jirkov, příspěvková organizace

informace ke sbírce


Kalendář akcí

kalendář akcí

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

Přehled výběrových a zadávacích řízení vyhlášených městem Jirkov:

www.tenderarena.cz/jirkov


Výsledky veřejných zakázek malého rozsahu:

Město/praktické informace/výsledky

Dotace poskytované městem Jirkov

Dotační programy jsou vyhlašovány vždy aktuálně na každý rok:

DOTAČNÍ PROGRAMY 2021

Ochrana osobních údajů

Fond malých projektů

15 LET PARTNERSTVÍ MĚSTA JIRKOVA A BRAND-ERBISDORFU

ADVENTNÍ ČAS S NAŠIMI SOUSEDY 2016

logo

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 9
DNES: 59
TÝDEN: 6449
CELKEM: 2212989

Obsah

Rekonstrukce ulic SNP a Mládežnická

Typ: ostatní
ilustrační fotoJedna z velmi důležitých akcí letošního roku je tu. V době nouzového stavu bylo řešeno její případné odložení, ale nakonec realizována bude. Práce jsou plánovány maximálně na rok s přestávkou v zimních měsících. Hotovo by tak mělo být v červenci příštího roku. Stavba se bude provádět ve dvou etapách tak, aby vždy bylo zachováno užívání půlky parkovacích ploch. Přesné termíny provádění jednotlivých etap ještě nejsou stanoveny, staveniště bylo teprve předáno dodavateli, který začne s rekonstrukcí ihned po vyřízení všech náležitostí. Předpoklad je v půlce srpna. Do zahájení stavby a osazení dopravního značení stavby bude možné všechny parkovací plochy používat jako kteroukoliv jinou veřejně přístupnou parkovací plochu. Je nutné sledovat a respektovat instalované dopravní značení, které sem umístí zhotovitel stavby. Placená parkovací místa budou zrušena, stejně jako byly zrušeny např. i při rekonstrukci parkoviště Na Borku. Stejně jako tehdy si budou muset v průběhu stavby všichni řidiči najít své parkovací místo dle momentálních možností, někdy i ve větší vzdálenosti od svého bydliště, město nemá povinnost zajistit náhradní parkovací plochy. Je nám líto, že se tato stavba nepříjemně dotkne mnoha obyvatel, ale bez těchto opatření celkovou rekonstrukci realizovat nelze.

Vytvořeno: 3. 8. 2020
Poslední aktualizace: 3. 8. 2020 18:58
Autor: Ilona Doksanská