Mobilní rozhlas

DOTAČNÍ PROGRAMY 2021

Rekonstrukce kanalizace a vodovodu v Křižíkově ulici

uzavírka ul. KřižíkovaV těchto dnech byla zahájena akce SVS s názvem "CV 012087 Jirkov, Křižíkova - rekonstrukce vodovodu a kanalizace", která by měla trvat do 9.10.2020. V ulici Křižíkova v úseku od ZŠ k č. p. 1578, v ulici U Dubu v prostoru před vjezdem do areálu ZŠ a v části ulice M. Majerové kolem domu č.p. 1439 bude provedena kompletní rekonstrukce kanalizace a vodovodu. S tím jsou spojena dopravní omezení:

• Od 7. 7. do 2. 8.2020 bude zcela  uzavřena komunikace v ulici U Dubu v prostoru před vjezdem do areálu ZŠ, v areálu ZŠ  a před garážemi v Křižíkově ulici.  Přístup k MÚSS a garážím u Jezerské ulice z ulice Jezerská bude možný bez omezení.

• Od 7. 7. do 2. 8. 2020 bude uzavřena část ulice Marie Majerové u č. p. 1439.

• Od 1. 8. do 9. 10. 2020 bude uzavřena ulice Křižíkova od garáží u ZŠ k č.p. 1578, přístup po chodních bude bez omezení. V omezeném rozsahu bude umožněn příjezd ke garážím přes areál školy, pro pěší bude ulice průchozí.

V prostoru stavby je třeba dbát zvýšené opatrnosti,  věnovat pozornost dopravnímu značení a pokynům dodavatele stavby. Po dokončení stavby budou na dotčených komunikacích položeny nové asfaltové povrchy.

Praktické informace/Uzavírky a přechodné úpravy provozu

(včetně situace dopravního značení)

uzavírka ul. Křižíkova

Vytvořeno: 7. 7. 2020