Mobilní rozhlas

DOTAČNÍ PROGRAMY 2021

Parkovací zóny ve městě

ilustrační fotoS platností od 28. 4. 2020 zrušila vláda ČR krizové opatření, kterým rozhodla o zrušení zón placeného parkování, které mělo původně platit po dobu trvání nouzového stavu. Vyhrazené placené parkovací zóny se tak vrací do původního režimu a na vyhrazených placených parkovacích místech jsou opět oprávněni parkovat pouze držitelé platných parkovacích karet. Parkovací místa se zábranami si uživatelé mohou zajišťovat sklopkami. Vzhledem k tomu, že obnovení běžného režimu parkování vyžaduje některá technická a organizační opatření, prosíme uživatele vyhrazených placených parkovacích míst v přechodné době do 30. 4. 2020 o trpělivost a toleranci. Parkoviště s parkovacími automaty v Kostelní a Alešově ulici budou znovu zpoplatněna od 4. 5. 2020.
Vytvořeno: 29. 4. 2020
Poslední aktualizace: 29. 4. 2020 14:10