JIRKOVANÉ SOBĚ

Jak pokračují práce ve Dvořákově ulici

podchod - projektová dokumentaceV současné době se dokončují terénní úpravy a úklid po stavbě I. etapy úseku cyklostezky u mostu v ul. Dvořákova (pořád je to stavba). Tento úsek probíhá pod komunikací ul. Dvořákova a končí u mobilní stěny pod čerpací stanicí. Takto je úsek cyklostezky proveden podle projektové dokumentace a podle stavebního povolení. Na tento úsek v příštím roce naváže III. etapa, tj. dokončení cyklostezky, které spočívá v propojení cyklostezky s komunikací pod čerpací stanicí a na druhé straně naváže na již vybudovanou cyklostezku v Olejomlýnském parku. Toto rozdělení bylo provedeno z důvodu přeložky horkovou, která byla nyní dokončena a která kříží trasu III.etapy cyklostezky (r. 2020).
Z výše uvedeného vyplývá, že se cyklisté projedou po celistvé cyklostezce nejdříve v roce 2020.
Přílohou je situace s navrženým propojením, které bude provedeno v příštím roce.

Vytvořeno: 15. 11. 2019
Poslední aktualizace: 15. 11. 2019 12:37