Frézování komunikací

ilustrační foto - oprava komunikacíOd příštího týdne budou v některých ulicích zahájeny plošné opravy komunikací. Ve čtvrtek 21.5.2020 bude zahájena oprava v ulici Zaječická u autobusového nádraží a na křižovatce ulic Jezerská a Palackého. V pátek 22.5.2020 pak bude ofrézována ulice Osvobození a část komunikace Obchvat u Koliby. V dalším týdnu pak budou od 26.5.2020 zahájeny opravy v ulici U Sauny ke křižovatce U Dubu a od 27.5.2020 v ulici Vinařická u Horníka. Budou prováděny pouze opravy jízdních pruhů bez parkovacích míst. TERMÍNY JSOU ZATÍM ORIENTAČNÍ, MŮŽE DOJÍT K DROBNÝM ZMĚNÁM. Úseky, kterých se opravy týkají, budou v předstihu označeny dopravními značkami. Žádáme obyvatele, aby na těchto komunikacích neparkovali a umožnili tak hladký průběh oprav. Bohužel, u některých úseků se nevyhneme situacím, kdy položení asfaltového povrchu nebude bezprostředně navazovat na ofrézování komunikace. Prosíme tak řidiče o pochopení, vzájemnou toleranci a trpělivost.

Vytvořeno: 14. 5. 2020
Poslední aktualizace: 14. 5. 2020 13:23