Mobilní rozhlas

DOTAČNÍ PROGRAMY 2021

Frézování komunikací - 2. etapa

ilulstrační fotoV minulých dnech proběhly plošné opravy v ulici Zaječická, Jezerská, Osvobození, U Sauny a na obchvatu. Práce budou nadále pokračovat. V ulici Vinařická u Horníka dojde k posunu termínu na středu 3.6.2020.

Předběžný harmonogram oprav dalších úseků:

Krušnohorská ulice od mostu k parkovišti u MÚSS v Mládežnické ul. - frézování čtvrtek 4.6.2020, balení pátek 5.6.2020.

Ulice Fr. Křižíka od garáží k ulici Obr. Míru (Skalka) - frézování pátek 5.6.2020, balení 11. a 12.6.2020

Uvedené termíny jsou orientační, může dojít k posunu termínu frézování a zejména pokládky nového asfaltu. Věnujte proto náležitou pozornost dopravnímu značení.

S ofrézovanými komunikacemi se v příštích dnech setkáte ještě na zastávkách MHD ve Starých Vinařicích, U Vodárny a na sjezdu od Koliby do ulice K. Marxe. Děkujeme za ohleduplnost a přejeme šťastnou cestu.

Vytvořeno: 29. 5. 2020
Poslední aktualizace: 29. 5. 2020 10:17