Mobilní rozhlas

DOTAČNÍ PROGRAMY 2021

Cvičicí stroje pro seniory nově na Mládežnické

cvičicí stroje na MládežnickéPrvní projekt z programu Jirkované sobě je hotov. Je jím venkovní rehabilitační koutek pro seniory. Tyto cvičicí stroje jsou instalované na veřejně přístupném prostranství před Domem s pečovatelskou službou na Mládežnické. Zacvičit si na nich může kdokoli, využívání strojů není nijak limitované. Celková částka za tuto akci nepřesáhla 200 tisíc korun (náklady činily 198 333 korun včetně DPH).

V Jirkově se jedná už o druhé místo, kde jsou cvičicí stroje zabudované - jsou i v uzavřené zahradě Klubu aktivních seniorů v Chomutovské ulici. I tyto stroje může využívat veřejnost, ale jen v hodinách, kdy se konají pravidelné aktivity klubu, případně po dohodě s jeho předsedkyní Milenou Karbusovou na telefonním čísle 725 456 347.

Vytvořeno: 7. 11. 2019
Poslední aktualizace: 7. 11. 2019 11:28