Dotace z rozpočtu města

CELKEM: 1511990

JIRKOVANÉ SOBĚ

Informace pro pejskaře - nová psí louka na sídlišti

Informace pro pejskaře - nová psí louka na sídlištiV současné době je dokončena stavba již druhé louky pro psy ve městě Jirkov. Nová louka pro psy je umístěna v ul. Školní (pod sportovištěm u 4 ZŠ), je opatřena jednoduchým poplastovaným pletivem a dvěma brankami. Součástí louky je několik prvků pro výcvik psů, betonové lavičky se stoly a u každé branky jsou umístěny koše na psí exkrementy, včetně sáčků. Pravidla pro vstup na psí louku jsou upravena v návštěvním řádu. První louka pro psy je umístěna v Olejomlýnském parku a vzhledem k její vysoké návštěvnosti se město rozhodlo vybudovat další.

10. 7. 2019 Zobrazit více

Nádoby na likvidaci jedlých tuků a olejů ve městě

Nádoby na likvidaci jedlých tuků a olejů ve městěDne 9. 7. 2019 byly po městě rozmístěny slíbené nádoby na jedlé oleje a tuky, jejichž přistavení a vývozy zajišťuje společnost Černohlávekoil. Prosíme občany, aby při vhazování odpadu dodržovali pokyny uvedené na zelené etiketě.
10. 7. 2019 Zobrazit méně

Zálivka výsadby ve městě

Zálivka výsadby ve městěPro nové výsadby dřevin v obci a také pro rostliny v okrasných květinových mísách v centru města, je voda hlavním limitujícím faktorem pro jejich přežití. Aby byla zeleň schopná přežít, musí transpirovat mnohdy až stovky litrů vody denně. Z tohoto důvodu zajišťuje společnost ONZA a.s. zálivku nejohroženějších jedinců. Zálivka je v těchto extrémně horkých dnech intenzivnější. Probíhá vždy v brzkých hodinách, aby byl výpar vody co nejnižší a kořenový systém rostlin dokázal přijmout co největší množství vody.

1. 7. 2019

Rekonstrukce ul. Dvořákova

Rekonstrukce ul. DvořákovaTermín dokončení výstavby části okružní křižovatky ulic Ervěnická, Palackého a Dvořákova je prodloužen o dobu, po kterou stavbu zdrželi plynaři, kteří provádějí rekonstrukci plynovodu a přeložky plynu. Rekonstrukci plynovodu měli dle jejich sdělení zahájit 1.4.2019, ale nástup se prodloužil o jeden měsíc. Tímto se musely posunout zemní práce a výstavba části nové okružní křižovatky.
Z tohoto důvodu bude nová okružní křižovatka zprůjezdněna do 30.7.2019 místo původního plánovaného termínu do konce června.

Zbývající část stavby - úsek mezi čerpací stanicí v ul. Dvořákova a novou okružní křižovatkou v Nových Ervěnicích bude dokončen do 30.8.2019, a to z důvodu probíhající opravy mostu, kde vzniklo podezření, že některé mostní části nejsou v odpovídajícím stavu a musela být provedena hloubková diagnostika, která stanovila další rozsah oprav.

V tomto úseku probíhají 4 stavby najednou, které na sebe logicky navazují, a to rekonstrukce ul. Dvořákova, oprava mostu, vybudování cyklostezky pod komunikací a přeložka horkovodu.

19. 6. 2019

Kompostéry pro občany Jirkova

Kompostéry pro občany JirkovaKompostéry v počtu 183 kusů, které měly dorazit v září, nakonec přijdou už tuto středu. Občané, kteří si o ně včas zažádali, si je mohou přijít vyzvednout v níže uvedených termínech. Odbor majetku města a útvaru investic je před tím ještě všechny obešle poštou (není potřeba se lekat obálky s červeným pruhem).

3. 6. 2019 Zobrazit více

Hry na chodník

Hry na chodníkJen co počasí dovolilo, započali jsme s malováním her na chodník tak, jak jsme slibovali již loni na podzim. O co jde? Tzv. „Hry na chodník“ dokáží během pár hodin proměnit nevyužitý betonový povrch na dětské hřiště a to bez potřeby projektu nebo stavebního povolení.

27. 5. 2019 Zobrazit více

Informace k vývozu bioodpadu

Informace k vývozu bioodpaduZ technických důvodů nebyly v pátek, dne 10. 5. 2019, vyvezeny nádoby na bioodpad v lokalitě Osada. Tyto nádoby budou vyvezeny dodatečně po odstranění závady na vozidle, nejpozději však v úterý, dne 14. 5. 2019.

Děkujeme za pochopení.

13. 5. 2019

OPĚTOVNÉ UPOZORNĚNÍ PRO OBČANY

OPĚTOVNÉ UPOZORNĚNÍ PRO OBČANYUpozorňujeme, že místo u mostu pod čerpací stanicí v ul. Dvořákova NENÍ PRŮJEZDNÉ ANI PRŮCHOZÍ, prosím, dodržujte značení a nesnažte se projít. Průchod touto stavbou je nebezpečný a hrozí pád do výkopu!

Jedná se časově omezené opatření od 1.4. do 30.6.2019 a pokud to bude jen trochu možné, pokusí se zhotovitel stavby zprůchodnit předmětný úsek dříve než 30.6.2019.

24. 4. 2019 Zobrazit více

Nabídka betonové dlažby

Nabídka betonové dlažbyNabízíme za odvoz betonové dlaždice 30x30cm, uskladněné ve sběrném dvoře Krušnohorských služeb Jirkov. Betonová dlažba je k dispozici v omezeném množství a bude poskytnuta do vyčerpání zásob. Na odběr dlažby nebude stanovováno žádné pořadí.

9. 4. 2019 Zobrazit více

Zveřejnění výběrových řízení

Zveřejnění výběrových řízeníNa profilu zadavatele byla zahájena zadávací řízení na níže uvedené zakázky:

25. 3. 2019 Zobrazit více