Dnes je pondělí, 24. 6. 2019, 10:52:09

Dotace z rozpočtu města

Rekonstrukce ul. Dvořákova

Rekonstrukce ul. DvořákovaTermín dokončení výstavby části okružní křižovatky ulic Ervěnická, Palackého a Dvořákova je prodloužen o dobu, po kterou stavbu zdrželi plynaři, kteří provádějí rekonstrukci plynovodu a přeložky plynu. Rekonstrukci plynovodu měli dle jejich sdělení zahájit 1.4.2019, ale nástup se prodloužil o jeden měsíc. Tímto se musely posunout zemní práce a výstavba části nové okružní křižovatky.
Z tohoto důvodu bude nová okružní křižovatka zprůjezdněna do 30.7.2019 místo původního plánovaného termínu do konce června.

Zbývající část stavby - úsek mezi čerpací stanicí v ul. Dvořákova a novou okružní křižovatkou v Nových Ervěnicích bude dokončen do 30.8.2019, a to z důvodu probíhající opravy mostu, kde vzniklo podezření, že některé mostní části nejsou v odpovídajícím stavu a musela být provedena hloubková diagnostika, která stanovila další rozsah oprav.

V tomto úseku probíhají 4 stavby najednou, které na sebe logicky navazují, a to rekonstrukce ul. Dvořákova, oprava mostu, vybudování cyklostezky pod komunikací a přeložka horkovodu.

19. 6. 2019

Kompostéry pro občany Jirkova

Kompostéry pro občany JirkovaKompostéry v počtu 183 kusů, které měly dorazit v září, nakonec přijdou už tuto středu. Občané, kteří si o ně včas zažádali, si je mohou přijít vyzvednout v níže uvedených termínech. Odbor majetku města a útvaru investic je před tím ještě všechny obešle poštou (není potřeba se lekat obálky s červeným pruhem).

3. 6. 2019 Zobrazit více

Hry na chodník

Hry na chodníkJen co počasí dovolilo, započali jsme s malováním her na chodník tak, jak jsme slibovali již loni na podzim. O co jde? Tzv. „Hry na chodník“ dokáží během pár hodin proměnit nevyužitý betonový povrch na dětské hřiště a to bez potřeby projektu nebo stavebního povolení.

27. 5. 2019 Zobrazit více

Informace k vývozu bioodpadu

Informace k vývozu bioodpaduZ technických důvodů nebyly v pátek, dne 10. 5. 2019, vyvezeny nádoby na bioodpad v lokalitě Osada. Tyto nádoby budou vyvezeny dodatečně po odstranění závady na vozidle, nejpozději však v úterý, dne 14. 5. 2019.

Děkujeme za pochopení.

13. 5. 2019

OPĚTOVNÉ UPOZORNĚNÍ PRO OBČANY

OPĚTOVNÉ UPOZORNĚNÍ PRO OBČANYUpozorňujeme, že místo u mostu pod čerpací stanicí v ul. Dvořákova NENÍ PRŮJEZDNÉ ANI PRŮCHOZÍ, prosím, dodržujte značení a nesnažte se projít. Průchod touto stavbou je nebezpečný a hrozí pád do výkopu!

Jedná se časově omezené opatření od 1.4. do 30.6.2019 a pokud to bude jen trochu možné, pokusí se zhotovitel stavby zprůchodnit předmětný úsek dříve než 30.6.2019.

24. 4. 2019 Zobrazit více

Nabídka betonové dlažby

Nabídka betonové dlažbyNabízíme za odvoz betonové dlaždice 30x30cm, uskladněné ve sběrném dvoře Krušnohorských služeb Jirkov. Betonová dlažba je k dispozici v omezeném množství a bude poskytnuta do vyčerpání zásob. Na odběr dlažby nebude stanovováno žádné pořadí.

Převzetí dlaždic  bude občanům umožněno ve sběrném dvoře Krušnohorských služeb, Nový Březenec 704 ve dnech  30.4.2019, 7.5.2019 a 14.5.2019 v době od 13:00 do 15:00 hodin.

Naložení a odvoz dlažby si musí zajistit občané svépomocí, ze strany Krušnohorských služeb nebude poskytována žádná součinnost.

Případné dotazy zodpoví referent dopravy OMMaÚI, tel: 601 130 930.

9. 4. 2019 Zobrazit méně

Zveřejnění výběrových řízení

Zveřejnění výběrových řízeníNa profilu zadavatele byla zahájena zadávací řízení na níže uvedené zakázky:

25. 3. 2019 Zobrazit více

Krátce z města - kontrola dětských hřišť

Krátce z města - kontrola dětských hřišťV těchto dnech probíhá pravidelná roční odborná kontrola dětských hřiště ve městě dle normy ČSN EN 1176.

22. 11. 2018 Zobrazit více

Krátce z města - blokové čištění

Krátce z města - blokové čištěníLetos proběhne podzimní blokové čištění trochu jinak, než v minulých letech. Komunikace budou čištěny strojově i ručně průběžně, bez odtahů vozidel. Letos tedy není nutné rozmisťovat po městě odpovídající dopravní značení, ani nebude zveřejněn harmonogram čištění pro jednotlivé úseky.

16. 10. 2018

Krátce z města - upozornění

Krátce z města - upozorněníV ul. Školní, K.Marxe, Krušnohorská, Krátká a Vinařická (v bezprostředním okolí 4. ZŠ) ve dnech 8.10.2018 až 12.10.2018 bude prováděna pokládka nových asfaltových povrchů.

5. 10. 2018 Zobrazit více