Sledujte nás

   logo facebook logo instagram logo twitter logo youtube

Aplikace pro komunikaci

mobilní rozhlas

Transparentní účty

Sbírkové účty jsou vedeny jako transparentní účty. V  případě přispění finančních prostředků na tento účel je zobrazeno jméno přispěvatele, číslo jeho účtu a zaslaná finanční částka.

Zasláním prostředků na sbírkový účet vyjadřujete svůj souhlas se zveřejněním Vašeho jména a dalších údajů, včetně výše zaslané finanční částky:

Město Jirkov - sbírka pro Milana Tótha

informace ke sbírce

 


Městský ústav sociálních služeb Jirkov, příspěvková organizace

informace ke sbírce

 


Kalendář akcí

kalendář akcí

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

Přehled výběrových a zadávacích řízení vyhlášených městem Jirkov:

www.tenderarena.cz/jirkov


Výsledky veřejných zakázek malého rozsahu:

Město/praktické informace/výsledky

Dotace poskytované městem Jirkov

Dotační programy jsou vyhlašovány vždy aktuálně na každý rok:

DOTAČNÍ PROGRAMY 2020

Ochrana osobních údajů

Fond malých projektů

15 LET PARTNERSTVÍ MĚSTA JIRKOVA A BRAND-ERBISDORFU

ADVENTNÍ ČAS S NAŠIMI SOUSEDY 2016

logo

Univerzální překladač

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 7
DNES: 579
TÝDEN: 7654
CELKEM: 1962988

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

18.09.2020

plakát

Protidrogový vlak

Speciálně vybavená stříbrná vlaková souprava, interaktivní projekt zacílený na lidské smysly a též funkční protidrogová prevence. To vše je Revolution Train, který přijede do Jirkova‼️ Objeví se v našem městě 7. října. V dopoledním programu nahlédnou do útrob šesti vagónů žáci všech základních škol a od 15:30 hodin bude protidrogový vlak přístupný zdarma i veřejnosti. Poslední prohlídka začne v 18:00.

Detail

17.09.2020

lavičky

Nové lavice a stoly u informačního centra

U informačního centra, které je spojené s multimediálním muzeem hasičství, přibyly lavice a stoly v barvách hasičské techniky. Tento designový „nábytek“ vyrobila na zakázku společnost Streetpark za částku lehce přesahující sto tisíc korun. Návštěvníkům a turistům tak přibyl další odpočinkový koutek ve středu města.

Detail

16.09.2020

plakát

Zveme Vás do kina!

Více informací a aktuální program naleznete na stránkách kina Jirkov.

Detail

16.09.2020

plakát

Ukončení cyklistické sezóny

Koronavirová epidemie nám letos neumožnila zahájit cyklistickou sezónu, ale její ukončení se nám zorganizovat podařilo! Kdo máte zájem se této závěrečné jízdy zúčastnit, přihlaste se Martinu Vršanovi na tel. 605 879 658.

Detail

15.09.2020

výkresová část od původce projektové dokumentace

Obnova zeleně na horních sídlištích

Na revitalizaci zeleně na horních sídlištích (probíhající souběžně s rekonstrukcí komunikací a parkovišť), která je spojená i s kácením dřevin, dohlížejí odborníci. Stromy jsou kácené v souladu se zákonem o ochraně přírody a krajiny a také na základě rozhodnutí orgánu ochrany přírody a krajiny. Práce kontroluje technický dozor - Český certifikovaný arborista, takže obyvatelé nemusejí mít obavy, že byl padl byť jediný zdravý strom. Kácejí se jen dřeviny, které arborista posoudil jako poškozené, napadané či výrazně zdravotně závadné, tedy neperspektivní.

Detail

15.09.2020

plakát

DNY EVROPSKÉHO DĚDICTVÍ 2020

I letos se město Jirkov zařadilo do projektu "DNY EVROPSKÉHO DĚDICTVÍ". A co to znamená pro vás? 20.09.2020 se vám otevřou brány Červeného Hrádku, Jirkovské věže, městských sklepů, kostela Sv. Jiljí, Informačního centra a Galerie. Všechna tato místa můžete navštívit zdarma!!!! A možná, že se dokonce dostanete na místa, která jsou běžně zcela nepřístupná.

Detail

15.09.2020

plakát

Ukliďme Jirkov s Tomíky

Akce Ukliďme Česko, kterou v Jirkově každoročně pořádá Turistický oddíl mládeže Stopaři, se opět bude konat třetí zářijovou sobotu. V 9.00 hodin 19. 9. se všichni sejdou u klubovny jirkovských tomíků v ulici Školní 1727, Jirkov.

Detail

14.09.2020

Dům dětí a mládeže Paraplíčko

Dům dětí a mládeže Paraplíčko

Dům dětí a mládeže Paraplíčko se může pochlubit zbrusu novým Technickým klubem, který se dnes dočkal slavnostního otevření. Zástupci radnice, zastupitelé i další hosté si zde prohlédli moderně vybavené učebny robotiky, logického myšlení a řemeslnou dílnu. Paraplíčko je partnerem projektu, který připravil a realizuje Ústecký kraj. Na vznik a činnost Technického klubu tak přispívá prostřednictvím Ústeckého kraje Evropská unie více než 5,2 milióny korunami. Vznik klubu podpořilo i město Jirkov jako zřizovatel, a to částkou zhruba 300 tisíc korun jako podíl na spolufinancování a částkou 650 tisíc korun na opravu elektroinstalace v prostoru domu dětí. V rámci Technického klubu začala ode dneška činnost řady nových zájmových kroužků, které jsou díky dotaci poskytované zdarma. Podpoří se tak rozvoj logického a technického myšlení dětí - od mateřinek až po žáky středních škol. Pro veřejnost se tu budou pořádat otevřené dílny zaměřené na robotiku a programování i na řemeslo.

Detail

10.09.2020

znak města

Zasedání Zastupitelstva města Jirkova

Ve středu 16. září od 15 hodin zasedá Zastupitelstvo města Jirkova. Pro zajištění platných náležitostí vyplývajících z mimořádných opatření Ministerstva zdravotnictví se 15. jednání uskuteční opět v Jirkovském divadle. Zasedání je dle zákona veřejné. Navržený program a podkladové materiály:

Detail

09.09.2020

ČSÚ - šetření v zemědělství - plakát

Integrované šetření v zemědělství 2020

V letošním roce organizuje Český statistický úřad "Integrované šetření v zemědělství". Navazuje na systém strukturálních šetření konaných v České republice od roku 1995. Šetření prostřednictvím tazatelů se týká výhradně fyzických osob s malým rozsahem zemědělské výroby. Podnikům právnických osob a fyzickým osobám s větším rozsahem výroby zašle ČSÚ výkaz do datové schránky nebo poštou. Vlastní zjišťovaní probíhá od 1. září do 30. listopadu 2020.

Detail

09.09.2020

ilustrační foto - nošení roušek

Roušky opět povinné ve vnitřních prostorách

Ministerstvo zdravotnictví reaguje na zhoršující se epidemiologickou situaci a od čtvrtka 10. září zavádí povinné nošení roušek až na některé výjimky ve všech vnitřních prostorách staveb mimo bydliště a ve společných prostorách škol. Nadále také platí celostátní povinnost nosit ochranné prostředky v prostředcích veřejné dopravy. Roušky jsou základní preventivní opatření nejen v souvislosti s COVID-19, ale také v souvislosti s blížícím se obdobím respiračních onemocnění. Vyzýváme tímto občany, aby nařízení dodržovali. O změnách, případně dalších opatřeních budeme informovat.

Detail

08.09.2020

plakát

HASIČSKÁ HRA JE ZPĚT

S velkou radostí Vám oznamujeme, že hasičská hra v Muzeu hasičské techniky u nás v IC Jirkov je opět v plném provozu. Přijďte si vyzkoušet zásah u dopravní nehody či simulaci hašení rodinného domu nebo továrního skladiště. Těšíme se na vás každý všední den od 8:30 do 17:00 a o víkendech od 10:00 do 17:00.

Detail

08.09.2020

Starostka - zahájení

Malířské symposium

Desítky lidí v pátek přišly na vernisáž, která uzavřela šestidenní malířské sympozium na Červeném Hrádku. Umělci soustředili v Rytířském sále zámku všechna díla, která na letošním ročníku jirkovského sympozia vytvořili. Pětice obrazů - od každého autora jeden - se stane majetkem města. Malíři krátce pohovořili o tom, s jakými záměry na akci přijeli a co jim přinesla. Jedním z nich byl i známý umělec a pedagog Vladimír Franz. Starostka Darina Kováčová všem účastníkům sympozia poděkovala a vyjádřila naději, že i příští ročník bude tak úspěšný. Vernisáž zpestřili svým vystoupením trubači souboru Halali.

Detail

07.09.2020

plakát

Sbírka kol pro Afriku

A je tu další jirkovská sbírka Kol pro Afriku. Ta loňská se mimořádně vydařila - lidé darovali 66 bicyklů a mnoho náhradních dílů, přileb a podobně️‼️. Celkově se tak během čtyř sbírek pořádaných v letech 2013, 2016, 2018 a 2019 podařilo nashromáždit už 196 jízdních kol.

Detail

04.09.2020

Knihobudka

Knihobudky

Knihobudky v Olejomlýnském parku a Svojsíkových sadech je potřeba udělat stabilnější, aby odolaly silnému větru a především vandalům, kteří je záměrně rozkývali. Proto město nechalo knihovničky demontovat a zpevnit. Obě knihobudky se na svá stanoviště vrátí v nejbližších dnech. Zároveň děkujeme všímavým občanům, kteří nás v obavě z krádeže ihned informovali, že budky nejsou na svém místě.

Detail

02.09.2020

plakát

Jirkovské divadlo

PŘEDPRODEJ ZAHÁJEN Srdečně Vás zveme na divadelní představení DETEKTOR LŽI spolku Kašpar pražského Divadla v Celetné, které se bude konat v Jirkovském divadle dne 10. 10. 2020.

Detail

02.09.2020

logo České pošty, s.p.

Nová otevírací doba na pobočkách České pošty v Jirkově

Česká pošta s.p. upravila od 1. září 2020 otevírací dobu v 265 pobočkách. Do nového systému je zařazena i Pošta 1 na náměstí Dr. E. Beneše a Pošta 3 ve Studentské ulici. Nové hodiny pro veřejnost platné od 1. 9. 2020:

Detail

01.09.2020

Žáci

Přivítání prvňáčků ve školách

Do prvních tříd jirkovských základních škol nastoupilo přibližně 230 žáků. Do všech čtyř školních budov dnes zavítali zástupci města, aby přivítali prvňáčky. Vedení radnice věnovalo všem novým školákům přívěsky s plyšáky a pěkné knížky. Na snímcích starostka Darina Kováčová v ZŠ Studentská a místostarostka Dana Jurštaková v ZŠ Budovatelů.

Detail

31.08.2020

Starostka s knihobudkou

Knihobudky

Půjč si, vrať, nebo vyměň knížku - to je účel knihobudek, které vznikají v Jirkově. První dvě (ty menší) už město nechalo umístit do Olejomlýnského parku a do Svojsíkových sadů. Knihobudky poslouží všem, kteří mají vztah ke knížkám, rádi je čtou a s oblibou si je půjčují. Knihu si odtud lidé mohou půjčit kdykoli, do knihobudky je možné i věnovat nějakou svou, nebo si jen knížku prostě vyměnit. „Když se bude některá z knih někomu hodně líbit a nevrátí ji, nic se neděje. Knihobudky totiž budeme průběžně doplňovat,“ vysvětluje kulturní referentka Eliška Broumská (na snímcích se starostkou Darinou Kováčovou). Budky pro město na zakázku vyrobila Integrovaná střední škola Chomutov. Po nutné úpravě začne fungovat i třetí knihovnička - v bývalé telefonní budce u fary v Kostelní ulici.

Detail

28.08.2020

Jirkovská synagoga

Jirkovská synagoga

Bývalou jirkovskou synagogu, která prochází kompletní rekonstrukcí, dnes navštívil - poprvé v jejích novodobých dějinách - odborník na judaismus. Je jím kurátor pražského Židovského muzea a autor řady historických publikací Arno Pařík. Památná budova, kterou město v roce 2016 koupilo ve zchátralém stavu od soukromého majitele, už nebude po opravě sloužit jako modlitebna, ale ke kulturním účelům. „Přesto chceme její ráz i symboliku alespoň zčásti zachovat,“ říká starostka Darina Kováčová. Pařík si objekt důkladně prohlédl, ocenil rekonstrukční práce a doporučil některé vybavení interiéru. Například, jaký typ lustru se do synagogy hodí, jak by měl vypadat parapet zábradlí vnitřního balkónu a podobně. Rekonstrukce budovy a jejího okolí má skončit v říjnu.

Detail

 

Kompletní obsah: Městský úřad/úřední deska

 

Ze zveřejněných dokumentů vyjímáme: