Sledujte nás

   logo facebook logo instagram  logo youtube

Mobilní rozhlas

mobilní rozhlas

Kalendář akcí

kalendář akcí

Transparentní účty

Sbírkové účty jsou vedeny jako transparentní účty. V  případě přispění finančních prostředků na tento účel je zobrazeno jméno přispěvatele, číslo jeho účtu a zaslaná finanční částka.

Zasláním prostředků na sbírkový účet vyjadřujete svůj souhlas se zveřejněním Vašeho jména a dalších údajů, včetně výše zaslané finanční částky:


Srdcem pro Jirkov

informace ke sbírce

Transparentní účet

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

Přehled výběrových a zadávacích řízení vyhlášených městem Jirkov:

www.tenderarena.cz/jirkov


Výsledky veřejných zakázek malého rozsahu:

Město/praktické informace/výsledky

Dotace poskytované městem Jirkov

Dotační programy jsou vyhlašovány vždy aktuálně na každý rok:

DOTAČNÍ PROGRAMY

Ochrana osobních údajů

Ochrana oznamovatele

Fond malých projektů

15 LET PARTNERSTVÍ MĚSTA JIRKOVA A BRAND-ERBISDORFU

ADVENTNÍ ČAS S NAŠIMI SOUSEDY 2016

logo

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 5
DNES: 25
TÝDEN: 4901
CELKEM: 2459290

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

27.01.2022

Z předání voucheru na radnici.

Srdce pro Jirkov opět pomáhá

Městské organizace i jednotlivci, kteří přispěli na účet Srdcem pro Jirkov, vnesli do života tří nemocných dětí aspoň trochu radosti. První z nich je pětiletá Claudie Berkyová, která se dostavila s maminkou na radnici, kde jí místostarostka Dana Havlátková Jurštaková předala poukaz na ergoterapie.

Detail

26.01.2022

ulice Karla Popelky

Nová parkovací místa v ulici Karla Popelky

Obyvatelé ulice Karla Popelky v Nových Ervěnicích budou mít konečně více prostoru pro zaparkování svých aut. Od dubna do června se tu budou stavět nová parkovací místa. Celkem jich přibude 24.

Detail

26.01.2022

fotografie Václava Kopty, když hraje na klavír

Bus Salon byl natáčen v Chomutově a Jirkově

Na začátku října roku 2021 natáčel populární propagátor dopravy herec Václav Kopta v Dopravním podniku měst Chomutova a Jirkova pořad BUS SALON.

Detail

25.01.2022

Rodiče s malým Jakubem u kolébky.

Dnešní Vítání občánků

Město stále vítá svá miminka, i v této nelehké době. Vítání občánků se zastavilo jen v období, kdy to bylo kvůli koronaviru zakázané.

Detail

24.01.2022

Kresby dětí z družiny.

Žáci malovali svého anděla

Školní družina ZŠ Studentská se tento rok zapojila do výtvarné soutěže „Namaluj svého anděla“. Tato soutěž není škole cizí, proto se s radostí znovu do andílků pustila. Její veškeré výtvory pomohou při stavbě multifunkčního střediska v Teplicích.

Detail

24.01.2022

program

Program kina Jirkova na únor

Kino Jirkov i v únoru nabízí velmi bohatý program, a také si můžete přijít poslechnout písně a historky zpěváka Martina Maxy v doprovodu baviče Milana Pitkina.

Detail

21.01.2022

Pařez jednoho z poražených stromů.

Lesy ČR kácí stromy kvůli bezpečnosti návštěvníků

Návštěvníky Červeného Hrádku a jeho okolí znepokojilo rozsáhlé kácení stromů na Zámecké cestě. Informujeme občany, že kácení těchto dřevin proběhlo na pozemcích, které nepatří městu Jirkov, ale jsou ve vlastnictví státního podniku Lesy ČR.

Detail

21.01.2022

Bruslení předškoláčků.

Děti ze školky měly olympiádu na ledě

V pondělí proběhla v Chomutově „Malá zimní olympiáda na ledě“, kterou si zorganizovala jirkovská MŠ Pohádka. Děti z této mateřinky trénují bruslení na zimním stadionu už od loňského října, a aby ukázaly své dovednosti a pokroky, soutěžily v několika disciplínách.

Detail

19.01.2022

Původní barokní oltář zdobí obrazy Romana Křeliny.

Pracné čištění oltáře v kapli

V kapli sv. Jana Křtitele na zámku Červený Hrádek se čerstvě rozzářil její zlacený barokní oltář. Restaurátorské práce, které byly po mnoha letech nezbytné, se ujal sochař a restaurátor Štěpán Bílek.

Detail

18.01.2022

Certifikát.

Certifikát za sběr baterií

Město Jirkov obdrželo certifikát za sběr baterií. Děkujeme občanům, že tím pomáhají šetřit přírodu a její zdroje. Sběr baterií přispívá i k čistšímu ovzduší a vyšší kvalitě vodních zdrojů.

Detail

17.01.2022

Velkoobjemový kontejner.

Rozmístění velkoobjemových kontejnerů 2022

Zveřejňujeme rozpis rozmístění velkoobjemových kontejnerů v letošním roce:

Detail

17.01.2022

informace

Konkursní řízení na ředitele ZŠ

Přihlásit se do konkurzního řízení na obsazení vedoucího pracovního místa ředitele/ředitelky příspěvkové organizace Základní škola Jirkov, Nerudova 1151, okres Chomutov můžete do konce ledna. Předpoklady a co je třeba doložit k přihlášce:

Detail

17.01.2022

ilustrační foto

Nabídka pracovního místa na úřadě

Nepřehlédněte výběrové řízení na městském úřadě. Referent/referentka evidence obyvatel, občanské průkazy - úředník" na dobu neurčitou je pozice, na níž v současné době hledáme budoucího kolegu či kolegyni. Pracovní náplň, požadavky i nabízené benefity:

Detail

14.01.2022

Kontejnery k třídění.

Svoz komunálního odpadu a skla 2022

Zveřejňujeme harmonogram svozu směsného komunálního odpadu pro rok 2022 a také letošní harmonogram svozu skla (viz tabulky níže).

Detail

12.01.2022

Rub pivní známky.

Numismatici získali vzácnou pivní známku

Numismatický kabinet na zámku Červený Hrádek získal do zámeckých sbírek zajímavou a vzácnou pivní známku vydanou v Květnově (Quinau). Na její čelní straně je uvedeno Franz Loos Quinau, vzadu je vyražena hodnota půl litru. Známka je z mosazi o průměru 22,2 milimetru a váze 3,1 gramu.

Detail

11.01.2022

informace

Katastrální úřad - oznámení o konání revize údajů katastru nemovitostí

Od 7. 3. 2022 do přibližně 31.12.2023 potrvá revize souladu údajů katastru nemovitostí se skutečným stavem v terénu v katastrálním území Červený Hrádek u Jirkova. Předmětem revize jsou hranice pozemků, obvody budov a vodních děl, druh pozemku a způsob využití pozemku, typ stavby ...

Detail

10.01.2022

upozornění

Poliklinika Jirkov - UPOZORNĚNÍ

Ke dni 30. 4. 2022 končí svou činnost ordinace MUDr. Šmejkalové. Stávající pacienti by se měli přeregistrovat k novému lékaři.

Detail

10.01.2022

Vozy městské policie.

Víkendová spolupráce městské a státní policie

Ani o víkendu strážníci nezaháleli. Kromě své pravidelné činnosti přispěli k dořešení některých případů, jimiž se zabývá Policie ČR. Příkladem je neděle 9. ledna (popis událostí toho dne níže).

Detail

10.01.2022

Obsluha kamerového systému v Jirkově.

Opodstatnění pouličních kamer

Kamerový dohlížecí systém má svůj smysl i při dohledu nad dodržováním veřejného pořádku, když jsou odhalováni pachatelé drobných přestupků (viz popis níže).

Detail

10.01.2022

Městská policie Jirkov.

Efektivní spolupráce obou policií

Na strážníky se obrátili státní policisté s žádostí o spolupráci při pátrání po konkrétní osobě. K žádosti přiložili i snímek hledaného člověka. Městské policii se díky kamerám podařilo dotyčného zadržet.

Detail

 

Kompletní obsah: Městský úřad/úřední deska

 

Ze zveřejněných dokumentů vyjímáme: