Sledujte nás

   logo facebook logo instagram  logo youtube


mobilní rozhlas

Zveme vás

prezentace ZUŠ

Kalendář akcí

kalendář akcí

Fotografická soutěž

plakát - fotografická soutěž

INFORMACE K SOUČASNÉ SITUACI

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

Přehled výběrových a zadávacích řízení vyhlášených městem Jirkov:

www.tenderarena.cz/jirkov


Výsledky veřejných zakázek malého rozsahu:

Město/praktické informace/výsledky

Dotace poskytované městem Jirkov

Dotační programy jsou vyhlašovány vždy aktuálně na každý rok:

DOTAČNÍ PROGRAMY

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Ochrana osobních údajů

Ochrana oznamovatele

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 12
DNES: 437
TÝDEN: 437
CELKEM: 2610859

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

27.06.2022

plakát

Jirkovský flerjarmark

V Jirkově bude opět flerjarmark. Bude se konat v sobotu 16. července od 10 do 16 hodin v synagoze. V příjemném prostředí se sejde několik rukodělných umělců.

Detail

24.06.2022

Houslista v jirkovské mateřince.

Školku nadchl mladičký houslista

Mateřskou školu Mašinka navštívil Stanislav Bielík, dvanáctiletý žák chomutovské ZUŠ, který se už 7 let věnuje hře na housle. Standa přišel dětem nejenom zahrát, ale připravil si pro ně i zajímavý program.

Detail

24.06.2022

Iva Šimková s portréty Ottonů.

Trubače ve věži si poslechli i kolemjdoucí

Dosud nevídaný koncert přilákal ve čtvrtek mnohé posluchače z Jirkova i Chomutova. Z nejvyšších oken městské věže kostela sv. Jiljí po páté hodině zazněly jasné tóny žesťové hudby.

Detail

24.06.2022

kříženec kavkaze

Aktuální nabídka pejsků jirkovského psího útulku

Na úvodní fotografii je v květnu nalezený dlouhosrstý, vlkošedý kříženec kavkaze, starý asi 9 let - nechybí Vám? Další nalezence uvádíme v přiloženém seznamu. V případě, že máte zájem o některého z pejsků, můžete si ho vyzvednout v Psím útulku v Jirkově, Novém Březenci, kde jsou psi umístěni:

Detail

22.06.2022

Ze zasedání zastupitelstva.

Z dnešního jednání městských zastupitelů...

Zastupitelstvo města, které dnes zasedá, schválilo řadu důležitých bodů. Některé z nich níže zmiňujeme podrobněji.

Detail

22.06.2022

Nápaditá svatební výzdoba.

V bývalé synagoze se konala první svatba

Synagoga, resp. její zahrada, prošla novodobým ´svatebním křtem´. V sobotu tu byl uzavřen první sňatek. Šlo o menší slavnost v nejužším rodinném kruhu. Nevěsta a ženich si zde řekli společné ano v pravé poledne.

Detail

20.06.2022

Z předání nového auta pro potřeby seniorů.

Seniorům bude pomáhat nové auto

Organizátor projektu ´Auto pomáhá seniorům´ Jaromír Pour dnes předal městskému ústavu sociálních služeb vůz Renault Express. Klíčky od nového aut převzala ředitelka Eva Šulcová. Jde už o 4. sociální automobil, který jirkovský ústav podobným způsobem získal pro potřeby seniorů v posledních letech.

Detail

17.06.2022

ilustrační foto

Nabídka pracovního místa na úřadě

Nepřehlédněte výběrové řízení na městském úřadě. "Referent/referentka majetkové správy - úředník" na dobu určitou po dobu nemoci, následně za mateřskou a rodičovskou je pozice, na níž v současné době hledáme budoucího kolegu či kolegyni. Pracovní náplň, požadavky i nabízené benefity:

Detail

16.06.2022

Vítězná družstva.

Děti soupeřily v oranžovém minivolejbale

Volejbalový klub Jirkov - Ervěnice uspořádal srovnávací turnaj v oranžovém minivolejbale pro děti z 2. a 3. tříd základních škol. Konal se v areálu volejbalových antukových kurtů v Jirkově. Turnaje se zúčastnilo celkem 22 družstev.

Detail

16.06.2022

Osvědčení.

Dobrý výsledek ohledně životního prostředí

Autorizovaná obalová společnost EKO-KOM zaslala městu Osvědčení o úspoře emisí, kde jsou uvedeny výsledky za rok 2021, kterých Jirkov dosáhl. Občané tím přispěli ke zlepšení životního prostředí a snížení uhlíkové stopy.

Detail

16.06.2022

informace

Informace Českého telekomunikačního úřadu pro občany, kteří příjímají televizi přes anténu

Český telekomunikační úřad oznamuje, že bude zahájeno uvádění do provozu základnových stanic nových mobilních sítí, což bude sice znamenat zlepšení kvality a dostupnosti mobilních datových služeb, ale může způsobit zhoršení kvality příjmu televizního signálu přes anténu. Pokud k rušení dojde ...

Detail

15.06.2022

Ocenění od města.

Město ocenilo nejúspěšnější žáky

Ocenění od města dnes v synagoze získali nejúspěšnější žáci jirkovských základních škol, gymnázia a základní umělecké školy. Jedná se o 15 školáků (jejich seznam a zásluhy najdete níže).

Detail

14.06.2022

plakát

Táborák

Máte rádi posezení u ohně a dobré hudby? Pak jsou tyto řádky určeny právě vám! Připravili jsme pro vás táborák. Doražte v neděli 24. července v 16 hodin do Olejomlýnského parku k ohništi. Můžete si tam dát pivo nebo limonádu a poslechnout si kapelu 4. Cenová. A nezapomeňte, špekáčky s sebou!

Detail

13.06.2022

V Protidrogovém vlaku.

Protidrogový vlak v Jirkově opět navštívily stovky lidí

Odstrašující příběh varující před zhoubnou závislostí vidělo v Protidrogovém vlaku, který 2. června zastavil v Jirkově, 277 žáků vyšších ročníků základních škol, městského gymnázia a SŠ TGA. Odpoledne byly vagony otevřeny veřejnosti.

Detail

11.06.2022

cyklisti

Jirkovský crossmarathon a půlmarathon

Dnes odstartoval poslední ročník Jirkovského crossmarathonu a půlmarathonu. Velké poděkování patří rodině Raisrových, kteří tuto akci už 20 let pořádají. Na startu popřála starostka Darina Kováčová všem cyklistům, běžcům a koloběžkářům hodně sil na trati.

Detail

08.06.2022

Domácí kompostér.

Poslední volné kompostéry, je možné si je vyzvednout

Jak jsme již uvedli, zastupitelé schválili uzavření smlouvy o výpůjčce a následném darování domácích kompostérů mezi Dobrovolným svazkem obcí Chomutovsko a Jirkovem. Pro Jirkov se pořídilo 78 kompostérů a jeden štěpkovač. Zbývá ještě asi 30 kompostérů, o které si lze na radnici požádat.

Detail

07.06.2022

Logo.

Letní odstávky tepla a teplé vody

Kvůli zajištění spolehlivosti a komfortu dodávek tepelné energie připravuje společnost ČEZ Teplárenská pravidelnou letní odstávku centrálního zásobování teplem. Činí tak proto, aby mohla provést plánované opravy, které se nedají dělat za provozu. Harmonogram je v odkazu níže.

Detail

07.06.2022

Hřiště s běžeckým oválem.

Atletická dráha má nový nástřik

Moderní sportoviště vystavěné pro základní školy Krušnohorská a Studentská slouží Jirkovanům už bezmála 12 let. To se přirozeně podepsalo na povrchu atletického oválu. Proto na něm byl nyní proveden nový polyuretanový nástřik včetně obnovení čar na dráze.

Detail

06.06.2022

Lezecká aréna

Příměstské letní tábory

Nevíte, co s dětmi o prázdninách? Dopřejte jim příměstský tábor, nebo soustředění pořádané sportovní organizací! Třeba si vyberete z přehledu, který uvádíme níže.

Detail

06.06.2022

fotografie u zámku

Stancegebirge

Vůbec poprvé se bude na zámku Červený Hrádek konat sraz upravených vozů. Na akci "Stancegebirge" se můžete těšit 17. září 2022.

Detail

 

Kompletní obsah: Městský úřad/úřední deska

 

Ze zveřejněných dokumentů vyjímáme: