Kalendář akcí

kalendář akcí

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

Přehled výběrových a zadávacích řízení vyhlášených městem Jirkov:

www.tenderarena.cz/jirkov


Výsledky veřejných zakázek malého rozsahu:

Město/praktické informace/výsledky

Dotace poskytované městem Jirkov

Dotační programy jsou vyhlašovány vždy aktuálně na každý rok:

DOTAČNÍ PROGRAMY 2020

Ochrana osobních údajů

Fond malých projektů

15 LET PARTNERSTVÍ MĚSTA JIRKOVA A BRAND-ERBISDORFU

ADVENTNÍ ČAS S NAŠIMI SOUSEDY 2016

logo

Univerzální překladač

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 10
DNES: 982
TÝDEN: 982
CELKEM: 1772474

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

06.04.2020

poděkování

Poděkování chomutovské knihovně a 3D tisk pro Kadaň !!! - DOPLNĚNÍ

Děkujeme tímto chomutovské knihovně, Ing. Vlastě Galuszkové ze Střední průmyslové školy v Chomutově a 3D tisk pro Kadaň, resp. Gymnáziu, Sluníčkové ZŠ a ZŠ Rudolfa Koblice za výrobu a rychlé dodání ochranných štítů. Po naší žádosti ihned reagovali a včera již měl personál městského ústavu sociálních služeb, strážníci MěP a lékaři na poliklinice tyto štíty z 3D tiskárny k dispozici. DĚKUJEME !!!

Detail

03.04.2020

ilustrační foto

Poplatky za parkování - sklopky ve městě

Usnesením vlády byly po dobu trvání nouzového stavu zrušeny všechny rezidentní a abonentské parkovací zóny ve všech městech České republiky. V těchto zónách tak v tuto chvíli může parkovat každý bez ohledu na to, zda má platnou parkovací kartu. ŽÁDÁME PROTO UŽIVATELE SKLOPEK, ABY PO DOBU TRVÁNÍ NOUZOVÉHO STAVU SVÁ PARKOVACÍ MÍSTA SKLOPKAMI NEZAJIŠTOVALI. Dle vládního nařízení se rovněž nesmí po dobu trvání nouzového stavu vybírat poplatky za parkování ve městech. PLATNOST ROČNÍCH A POLOLETNÍCH PARKOVACÍCH KARET BUDE AUTOMATICKY PRODLOUŽENA O POČET MĚSÍCŮ, PO KTERÉ BUDE TRVAT NOUZOVÝ STAV.Není tedy potřeba o nic žádat. Vzhledem k aktuální situaci nebude společnost ONZA a. s. Jirkov obnovovat parkovací karty, ani přijímat nové žádosti. Po dobu trvání nouzového stavu nebude Městskou policií řešeno používání zpoplatněných vyhrazených parkovacích míst bez platné parkovací karty nebo bez zaplacení poplatku.

Detail

03.04.2020

logo Kino Jirkov

Jirkovské kino se připojilo k projektu #vašekino

Co je projekt #vašekino? Kina v České republice se spojila v jedno velké virtuální kino se stejným programem v pravidelných hracích profilech. Prodej lístků probíhá on-line na webových stránkách kina a film si poté můžete přehrát na:

Detail

03.04.2020

poděkování

Dáme song - projekt hodný obdivu rozdával radost i v městském ústavu

Projekt DÁME SONG včera potěšil seniory v jirkovských zařízeních Městského ústavu sociálních služeb. Moderátor Lukáš Budai a zpěvačka Adéla Radimcová rozdávali radost hudbou všem v okolí a především babičkám a dědečkům, za kterými v této nelehké době nemůžou přijít jejich blízcí. S tímto nápadem se na vedení ústavu obrátila dobrovolnička slečna Hai Yen Tran, která s ním aktivně spolupracuje. V našich domovech se koncert setkal s velikým úspěchem. Zpříjemnil dopoledne seniorům, někteří si s nimi na balkónech i za okny zazpívali. Děkujeme za krásný počin.

Detail

01.04.2020

výzva

Ošetřovné pro OSVČ - pozor změna od 1. 4. 2020

Vláda České republiky usnesením č. 109/2020 Sb., o přijetí krizového opatření ze dne 19.3.2020 schválila finanční příspěvek (ošetřovné) pro osoby samostatně výdělečně činné (dále jen „OSVČ“). Uvedené opatření se netýká jen „živnostníků“, ale i lékařů, advokátů, zemědělců a výkonných umělců apod. Dne 31. 3. byly vydány upřesňující informace a pokyny k poskytnutí uvedeného příspěvku. O ošetřovné za březen 2020 (12.3. – 31.3.2020) bude možné požádat od 1. 4. 2020 přímo na Ministerstvu průmyslu a obchodu ČR, které bude finanční příspěvek poskytovat. Žádosti včetně příloh naleznete na stránkách MPO:

Detail

31.03.2020

logo dpchj

Výluka na lince 313 - změna trasy

Z důvodu částečné uzavírky v ul. Palackého v Jirkově v úseku mezi zastávkami „Jirkov, Palackého“ a „Jirkov, Nový Březenec“ bude od 1. 4. do 31. 7. 2020 trasa linky 313 ve směru od Kauflandu na autobusové nádraží v Jirkově vedena z ul. Palackého do ul. Horova, pak do ul. Nerudova a následně zpět do ul. Palackého. Změna vedení trasy linky může být příčinou menšího zpoždění. Jízdní řády se nemění, obslužnost zastávek se nemění.

Detail

31.03.2020

motýli

Žáci ze Studentské ZŠ nezahálí

´Normální´ výuka skončila ve školách 10. března. Školy fungují dál, i když jinak, podle možností. Školáci plní zadané úkoly z domova. Příkladem za všechny může být ZŠ Studentská:

Detail

31.03.2020

pozor

Městský úřad Jirkov - aktuální úpravy pro veřejnost

Městský úřad Jirkov je otevřen pro veřejnost v omezeném provozu, a to vždy v pondělí od 9 do 11 hodin a ve středu od 14 do 16 hodin. Z technických důvodů budou ale kanceláře EVIDENCE OBYVATEL A VÝDEJE RYBÁŘSKÝCH LÍSTKŮ OTEVŘENY AŽ VE STŘEDU 8. 4. Prosíme, abyste úřad navštívili pouze v nutných případech. Stále platí, že pro podání žádostí můžete místo podatelny MěÚ využít dopisní schránku, která je umístěna v uličce mezi lékárnou a úřadem (plot na parkovišti). Vaše podání bude zaevidováno nejpozději následující pracovní den. Platba aktuálního poplatku za všechny psy je prodloužena do 30. 11. 2020. Nutné záležitosti řešte telefonicky, e-mailem, datovou schránkou. Kontakty níže:

Detail

31.03.2020

ilustrační foto

ZÁPISY DO 1. TŘÍD ZŠ V JIRKOVĚ - Změna u 2. ZŠ

Zpráva pro rodiče (zákonné zástupce) dětí - budoucích žáků 1. tříd. Na základě opatření Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ze dne 18. 3. 2020 dochází ke změnám podmínek i termínů zápisů dětí do 1. tříd základních škol v Jirkově pro školní rok 2020/2021. Zápisy proběhnou v dubnu, ale bez osobní přítomnosti dětí ve škole. Zákonný zástupce je povinen přihlásit k zápisu k povinné školní docházce dítě narozené od 1. září 2013 do 31. srpna 2014. Podmínky zápisu a termíny již jednotlivé školy upřesnily:

Detail

30.03.2020

ilustrační foto

Poděkování zaměstnancům Městského ústavu sociálních služeb Jirkov

Nezměrné úsilí, píle, odvaha a statečnost, s jakou se sami vystavují riziku. Takoví jsou v těchto náročných dnech zaměstnanci Městského ústavu sociálních služeb Jirkov (MěÚSS). „Děkuji jim za zodpovědné plnění povinností v nestandardních podmínkách,“ vzkazuje všem těmto obětavým lidem starostka Darina Kováčová. A přidává se i ředitelka MěÚSS Eva Šulcová: „Svým kolegyním a kolegům děkuji za jejich energii a pracovitost. Za to, že nepočítají hodiny strávené v práci,“ zdůrazňuje. Poděkování patří i zaměstnankyním pečovatelské služby, které navštěvují seniory v rodinách, obstarávají jim nákupy a péči, bez níž by se neobešli. „Rodinám a blízkým zaměstnanců děkuji za trpělivost, pochopení a podporu, bez které se naše práce dělat nedá. Velký dík si zaslouží také klienti a jejich rodiny, kteří v této době dodržují všechna nastavená opatření, i když to není snadné,“ poznamenává šéfka MěÚSS. A my si společně přejme, abychom všichni toto těžké období zvládli...

Detail

30.03.2020

logo české pošty

Informace České pošty k aktuálnímu způsobu dodání doporučených zásilek

Česká pošta činí maximum pro to, aby vyhověla požadavkům svých klientů na způsob doručení a zároveň maximálně chránila zdraví svých zaměstnanců i adresátů. Nastavený způsob i přes jistá omezení bude splňovat vše potřebné:

Detail

26.03.2020

upozornění

Nová mimořádná opatření v ČR

Nové mimořádné opatření platné od 27. 3. 2020 od 6:00 hodin do 1. 4. 2020 do 6:00 hodin vydalo dnes Ministerstvo zdravotnictví na základě dnešního jednání vlády. Prodlužuje se zákaz maloobchodního prodeje a prodeje služeb v provozovnách, s výjimkou vybraných prodejen. Nově se do výjimek zařadilo zámečnictví, servis výrobků a strojů pro domácnost, myčky automobilů a také činnosti týkající se pohřbívání.

Detail

26.03.2020

ilustrační foto - výkaz péče

Aktuální informace k čerpání ošetřovného

Pravidla pro ošetřovné se od března po celou dobu platnosti mimořádných opatření přijatých v souvislosti s COVID-19 mění. Nově mají rodiče nárok na ošetřovné po celou dobu uzavření školských a dalších dětských zařízení, ale i některých sociálních služeb pro hendikepované.

Detail

26.03.2020

místostarostka města zavěšuje informace na plot před úřadem

Radnice už může rozdávat ústenky i pro občany

Díky nezištné pomoci řady občanů, kteří šijí látkové roušky pro své blízké i pro jiné lidi, a kvůli postupným dodávkám do té doby nedostatkových ústenek, jež město postupně dostává, se už dají roušky zdarma rozdávat obyvatelům. Jejich organizovaný výdej před budovou radnice připravujeme na příští týden v dopoledních hodinách - od 30. března do 2. dubna, denně od 9:00 do 10:00 a dále podle potřeby, budou sociální pracovníci radničního odboru vydávat lidem před městským úřadem ZDARMA roušky. Přidají k nim i návod, jak se o roušku starat. (viz níže). Zároveň bude probíhat sbírka látek, nití a gumiček k ušití roušek. Už dnes ale město roušky ze vznikajících přebytků dávalo kolemjdoucím. „Probíhalo to tak, že jsme roušky navěsili na plot před úřadem a kdo chtěl, ten si je bral,“ přibližuje akci (viz snímky) místostarostka Dana Jurštaková. Roušek bylo na plotě několik desítek a lidé si je rozebrali během půlhodinky. „Budeme v tom pokračovat i v dalších dnech - po odpolednech,“ dodává místostarostka.

Detail

26.03.2020

ilustrační foto lékárna

Výzva pro občany z lékárny na náměstí

Kvůli minimalizaci kontaktů lékárna doporučuje, aby si lidé stáhli do svého telefonu níže uvedenou mobilní aplikaci a rezervovali si léky a e-recepty dopředu z bezpečí domova. Jakmile bude rezervace v lékárně vyřízena a léky připraveny k vyzvednutí, dostanou dotyční SMS nebo e-mail. Potřebné informace zájemci najdou na https://www.moje-magistra.cz/ - Mobilní aplikace Moje Magistra.

Detail

26.03.2020

ilustrační foto

Jak s odpady ve městě v současné situaci

Harmonogram svozu komunálního odpad se nezměnil. Navíc jsou již na veřejném prostranství přistaveny nádoby na sběr bioodpadu. Do těchto nádob můžou občané odkládat biologicky rozložitelný odpad. Každý pátek na víkend jsou dle rozpisu rozmisťovány po městě velkokapacitní kontejnery. Od pátku 27. března bude obnoven provoz sběrného dvora v areálu Krušnohorských služeb.

Detail

25.03.2020

Dnešní provoz na městském úřadě

Dnešní provoz na městském úřadě

S omezeným provozem Městského úřadu v Jirkově souvisí procedura, kterou nyní musí projít každý návštěvník (viz aktuální fotogalerie). Po změření tělesné teploty lidé dostanou gumové rukavice a k dispozici jsou i roušky. SLEDUJTE AKTUÁLNÍ INFORMACE O POSKYTOVANÝCH SLUŽBÁCH MOŽNÝCH BEZ NÁVŠTĚVY ÚŘADŮ, ABYSTE OMEZILI SVŮJ PŘÍCHOD NA ÚŘADY I NA POBOČKY ČESKÉ POŠTY, DODRŽUJTE NAŘÍZENÝ DVOUMETROVÝ ROZESTUP, NA NÁKUPY CHOĎTE JEDEN Z RODINY, PŘEDCHÁZÍME TÍM ŠÍŘENÍ MOŽNÉ NÁKAZY.

Detail

25.03.2020

pozor

Informace pro přeshraniční pracovníky (tzv. pendlery) jezdící za prací do sousední země

Od půlnoci 26. března platí nové podmínky pro tzv. pendlery. Zcela nová pravidla jsou pro pendlery překračující hranice mezi ČR a Německem a Rakouskem. Komplexní informace platné od 26. března 2020 od 0:00 naleznete na stránkách Ministerstva vnitra:

Detail

25.03.2020

ilustrační foto - doklad

Prokazování totožnosti občanským průkazem, cestovním pasem a řidičským průkazem

Po dobu trvání nouzového stavu je možné se i nadále prokazovat doklady, kterým po 1. březnu skončila platnost. Upřednostňujte prokazování své totožnosti, pokud máte alespoň jeden platný doklad - občanský průkaz, cestovní pas nebo řidičský průkaz. Další opatření související s doklady dle stanoviska Ministerstva vnitra ČR:

Detail

25.03.2020

ilustrační foto

Lovit ryby můžete, přestože máte od 1. března neplatný rybářský lístek

Všichni, kterým skončila platnost rybářského lístku po 1. březnu 2020, mohou během nouzového stavu v České republice lovit ryby i nadále s tímto neplatným dokladem. Ministerstvo zemědělství několik takových případů řešilo s rybářskými organizacemi.

Detail

 

Kompletní obsah: Městský úřad/úřední deska

 

Ze zveřejněných dokumentů vyjímáme: