Překladač

Dnes je úterý, 27. 9. 2016, 0:28:08

volby

Fámy a fakta

Našli jste na stránkách chybu nebo Vám tu něco chybí?
Napište nám to, prosím.

Poskytnutní daru pro držitele zlaté Janského plakety

Poskytnutní daru pro držitele zlaté Janského plaketyJeště do 14. 10. 2016 včetně se poskytuje dar z rozpočtu města Jirkova pro držitele zlaté Janského plakety. Příjemcem daru musí být držitel zlaté Janského plakety s trvalým pobytem v Jirkově. Finanční dar bude vyplácen ve výši 1 000 Kč na základě předložení občanského průkazu. Nezbytnou součástí pro poskytnutí daru je kopie dárcovské legitimace a kopie kartičky zlatá plaketa nebo potvrzení od hematologicko - transfúzního oddělení. Doklady se budou přijímat v kanceláři č. 41, 4. patro, budova č. 1. Příspěvek poté bude vyplácen jednorázově v hotovosti v pokladně MěÚ v Jirkově.

20. 9. 2016

Jablečné slavnosti v sobotu na náměstí Dr. E. Beneše

Jablečné slavnosti v sobotu na náměstí Dr. E. BenešeV sobotu 17. září dopoledne od 8 do 12 hodin se koná Farmářský trh a Jablečné slavnosti na náměstí Dr. E. Beneše v Jirkově. Součástí bude i 3. ročník jablečné soutěže - upečte, uvařte či vyrobte pokrm nebo nápoj, jehož důležitou ingrediencí budou jablka a přineste svůj výrobek mezi 8 až 10 hodinou na trh. Můžete vyhrát koš farmářských dobrot.

16. 9. 2016

Cena Via Bona

Cena Via BonaNadace Via Bona již pátým rokem vyhlašuje filantropickou Cenu Via Bona, kterou uděluje ve 4 kategoriích. Letos byl v kategorii Mladý srdcař nominován Milan Dzuriak, který je iniciátorem Cesty proti bolesti a dostal se mezi 3 finalisty své kategorie!!! Moc blahopřejeme!!!

6. 9. 2016 Zobrazit více

STÁLE TRVÁ - Přísedící soudci z města Jirkova pro Okresní soud v Chomutově

Vzhledem k tomu, že došlo k úbytku přísedících soudců Okresního soudu v Chomutově, požádala předsedkyně soudu o doplňující zvolení přísedících dle § 64 odst. 1 zákona č. 6/2002 Sb. pro další čtyřleté období. Přísedícím může být zvolen občan, který je přihlášen k trvalému pobytu v obvodu zastupitelstva, jímž je do funkce volen, tj. ve městě Jirkově.

2. 9. 2016 Zobrazit více

Město Jirkov - poptávková řízení na pracovní místa na MěÚ v Jirkově

Vedoucí úřadu MěÚ vyhlásila dne 18. 8. 2016 a 24. 8. 2016 poptávková řízení na obsazení pracovních míst: "referent majetkové správy - úředník" a "hasič - strojník".

24. 8. 2016 Zobrazit více

Poslední 2 dny - navrhujte kandidáty na cenu Jirky

Poslední 2 dny - navrhujte kandidáty na cenu JirkyZajímáte se o dění v Jirkově? Znáte člověka výjimečných kvalit? Člověka, který pro naše město vykonal již mnoho záslužného? Člověka, který vykonal mimořádný čin? Pokud ano, navrhněte ho na Cenu Jirky. Cena Jirky je symbolickým oceněním osobnosti, která se zasloužila o město Jirkov. Oceněný obyvatel města obdrží dřevěnou sošku od výtvarníka Šporgyho. Tato čestná cena je předávána každoročně na Jirkovské hornické pouti. Posledním držitelem je Milan Dzuriak (viz foto)

24. 8. 2016 Zobrazit více

Dočasná změna na úřadě !!!

Z důvodu rekonstrukce místnosti je dočasně přestěhována kancelář daně a poplatky z přízemí budovy MěÚ čp. 1 do přízemí budovy MěÚ čp. 2, vlevo - kancelář č. 5.

23. 8. 2016

Poptávkové řízení na obsazení pracovního místa

Vedoucí úřadu MěÚ Jirkov vyhlásila dne 28. 7. 2016 poptávkové řízení na obsazení pracovního místa: "referent samosprávy - ŽP - úředník".

29. 7. 2016 Zobrazit více

Výběrové řízení na obsazení funkce vedoucího úředníka

Vedoucí úřadu MěÚ Jirkov vyhlásila dne 11. 7. 2016 výběrové řízení
na obsazení funkce vedoucího úředníka: "vedoucí odboru vnitřní správy a vztahů k veřejnosti".

22. 7. 2016 Zobrazit více

Premiér Sobotka v Jirkově

Premiér Sobotka v JirkověV úterý 12. července přivítal Jirkov vládní návštěvu. Do města v rámci svého výjezdu do Ústeckého kraje zavítal předseda vlády České republiky Bohumil Sobotka, doprovázený ministryní práce a sociálních věcí Michaelou Marksovou.
Vzhledem k nabitému programu premiérova výjezdu dorazili hosté z vlády už v osm hodin. Na programu jirkovské zastávky měl B. Sobotka několik bodů, převážně se vztahujících se k problematice našeho regionu.

12. 7. 2016 Zobrazit více