Dnes je sobota, 16. 12. 2017, 23:24:53

volba prezidenta republiky

Adventní čas s našimi sousedy 2016

Termíny svateb na Červeném Hrádku pro rok 2018

Termíny svateb na Červeném Hrádku pro rok 2018Pro rok 2018 byly stanoveny termíny obřadů na Červeném hrádku - Rytířský sál:

28. 4., 19. 5., 2. 6., 23. 6., 30. 6., 21. 7., 28. 7., 25. 8., 1. 9., 15. 9.

Obřady v zámeckém parku:

16. 6., 14. 7., 18. 8.

25. 8. 2017

Poptávkové řízení na obsazení pracovního místa

Vedoucí úřadu MěÚ Jirkov vyhlásila poptávkové řízení na obsazení pracovního místa "technický pracovník - doprava" na odboru majetku města a útvaru investic při  Městském úřadu Jirkov:

14. 8. 2017 Zobrazit více

Výběrové řízení na obsazení pracovního místa

Vedoucí úřadu MěÚ Jirkov vyhlásila výběrové řízení na obsazení pracovního místa "referent - agenda přestupků - úředník" na právním odboru při  Městském úřadu Jirkov:

11. 8. 2017 Zobrazit více

Upozornění - rekonstrukce na poliklinice

Upozornění - rekonstrukce na polikliniceNa Jirkovské poliklinice započala velká rekonstrukce sociálních zařízení v celé budově. Nyní probíhají bourací práce ve všech halách a všech patrech, začalo se od 4. patra a pokračuje se do přízemí. Dělníci vyměňují odpady a vodovodní potrubí. Tyto stavební hrubé práce jsou plánovány na víkendy a odpolední hodiny. Proto je možné, že někteří lékaři budou ordinovat třeba jen do 12 hodin nebo aktuálně vždy podle možností, protože i přes veškerá opatření je rekonstrukce spojená se spoustou hluku a prachu. Pro návštěvu svého lékaře v odpoledních hodinách si vždy radši telefonicky ověřte, zda ordinuje. V dalších měsících budou probíhat finální práce po jednotlivých patrech – obklady, dlažby, stropy, elektro, sanita. Hotovo by mělo být do podzimu letošního roku.

9. 8. 2017

Jirkov pomáhá - sdělení o vyúčtování veřejné sbírky

Dne 31. 7. 2017 schválil Krajský úřad Ústeckého kraje vyúčtování veřejné sbírky Jirkov pomáhá, která byla určena na pomoc obyvatelům čp. 1605 v ulici Na Borku v Jirkově, postiženým při požáru dne 18.2.2017. V předloženém vyúčtování nebyly shledány závady.

Město Jirkov peníze rozdělilo po dohodě s nájemníky. 45 291 korun poslali lidé do sbírky pro rodiny postižené únorovým požárem. Sbírku pořádalo město a místostarostka Dana Jurštaková se byla s nájemníky dohodnout na rozdělení peněz přímo u nich v domě.
Nájemníci z domu dostali od jednoho do tří tisíc korun. Odsouhlasili si to sami na schůzi, rozdělení peněz ze sbírky pak posvětili i zastupitelé.
Přestože bylo možné peníze se sbírky čerpat i v jejím průběhu, město se nakonec po dohodě s nájemníky rozhodlo počkat až na celkovou částku, která se vybere. Většina peněz přišla přímo na transparentní účet. Do kasičky, která byla v podatelně úřadu, lidé vhodili přes devět tisíc korun. Příspěvek schválený radními poslalo také samotné město.

1. 8. 2017 Zobrazit méně

Navrhujte kandidáty na "Cenu Jirky"

Navrhujte kandidáty na "Cenu Jirky"Zajímáte se o dění v Jirkově? Znáte člověka výjimečných kvalit? Člověka, který pro naše město vykonal již mnoho záslužného? Člověka, který vykonal mimořádný čin? Pokud ano, navrhněte ho na Cenu Jirky. Cena Jirky je symbolickým oceněním osobnosti, která se zasloužila o město Jirkov. Oceněný obyvatel města obdrží dřevěnou sošku od výtvarníka Šporgyho. Tato čestná cena je předávána každoročně na Jirkovské hornické pouti. Posledním držitelem je Josef Hána (na snímku).

27. 7. 2017 Zobrazit více

Info z kronikárny

Ve dnech 13. a 20. července bude kronikárna z provozních důvodů uzavřena. Děkujeme za pochopení.

11. 7. 2017 Zobrazit více

Výběrové řízení na obsazení pracovního místa

Vedoucí úřadu MěÚ vyhlásila výběrové řízení na obsazení pracovního místa: finanční referent - DPH - úředník:

10. 7. 2017 Zobrazit více

Vítání prázdnin

Vítání prázdninSbor dobrovolných hasičů v Jirkově pořádá dne 24 . 6. 2017 na hřišti v ul. U Sauny soutěž mladých hasičů spojenou s vítáním prázdnin.

23. 6. 2017 Zobrazit více

UPOZORNĚNÍ - uzavření zámku Červený Hrádek

UPOZORNĚNÍ - uzavření zámku Červený HrádekKulturní, vzdělávací a informační zařízení Jirkov, p. o. informuje, že dne 10. 6. 2017 bude uzavřen celý areál zámku včetně zámeckého parku po celý den.
A dále bude samotný areál zámku Červený Hrádek uzvařen ve dnech 15. 7., 22. 7., 12. 8. a 19. 8. 2017.

9. 6. 2017 Zobrazit více