Dnes je pátek, 9. 12. 2016, 8:43:38

Našli jste na stránkách chybu nebo Vám tu něco chybí?
Napište nám to, prosím.

Fakta a fámy

Fámy a fakta

Jirkov - dobrý zadavatel 2014

Překladač

Opravy chodníků v ul. Mlýnská a K. Marxe

V současné době probíhají dvě opravy chodníků, které by měly být hotovy do konce listopadu. Jedna v rámci celkové opravy komunikace, chodníků a úpravy parčíku v ul. Mlýnská směrem do ulice Dvořákova a druhá jako pokračování opravy a současně reklamace již některých provedených prací při opravě chodníku v ul. K. Marxe:

24. 10. 2016 Zobrazit více

Jirkov vybuduje novou horkovodní přípojku do ZUŠ

Jirkov vybuduje novou horkovodní přípojku do ZUŠDvě nové akce zařadili do městského investičního plánu zastupitelé v Jirkově. Je potřeba vybudovat novou horkovodní přípojku k Základní umělecké škole a zrekonstruovat prostory pro budoucí call centrum v Ervěnické ulici.

10. 10. 2016 Zobrazit více

Akademici z Univerzity Karlovy ocenili Jirkov za zakázky

Akademici z Univerzity Karlovy ocenili Jirkov za zakázkyMěsto Jirkov je dobrým zadavatelem veřejných zakázek. Tak zní verdikt výzkumníků z Univerzity Karlovy, kteří hodnotili tendry ve všech městech České republiky za poslední tři roky.

V případě Jirkova prozkoumali na čtyřicet veřejných zakázek, které město vypsalo v letech 2013 až 2015. A v porovnání s dalšími menšími městy v republice dopadlo více než dobře. Svými výsledky se zařadilo mezi 25% nejlepších a vysloužilo si tak od organizátorů projektu ocenění Dobrý zadavatel 2014.

6. 10. 2016 Zobrazit více

Rekonstrukce ulice Studentská

Rekonstrukce ulice Studentská16.9.2016 začíná rekonstrukce dalšího úseku ulice Studentská v Jirkově. Rekonstrukce naváže na již opravený úsek komunikace, který byl ukončen za ostrůvkem s přechodem pro chodce pod 2. ZŠ Jirkov. V termínu od 16.9.2016 do cca 14.11.2016 bude realizována I. etapa rekonstrukce, tj. úsek od ostrůvku pod 2.ZŠ (cca v úrovni domu č. p. 1295) až po křižovatku s ul. Hornická. Stavba bude prováděna za částečné uzavírky cca poloviny komunikace - vždy bude uzavřen pouze jeden jízdní pruh, v druhém jízdním pruhu bude veden střídavý provoz řízený světelnou signalizací. Práce se dotknou trolejbusové dopravy, kdy bude výluka na tratích 1, 10, 40 a 41.

16. 9. 2016 Zobrazit více

POZOR!!! Výluka MHD v Jirkově - linka 1, 10, 40 a 41

POZOR!!! Výluka MHD v Jirkově - linka 1, 10, 40 a 41Z důvodu provádění stavebních prací v ulici Studentská bude v době od 16. září do 14. listopadu výluka v Jirkově na linkách 1, 10, 40 a 41:

15. 9. 2016 Zobrazit více

Investiční akce ve městě

Investiční akce ve městěO letních prázdninách byla opravena sociální zařízení v 5. MŠ v ul. Studentská za smluvní cenu 465.662,16 Kč vč. DPH firmou IPSEN, s.r.o. a ve 4. ZŠ v ul. Krušnohorská (viz foto) za 1.548.504,30 Kč vč. DPH firmou Jirkovská izolační s.r.o.

15. 9. 2016 Zobrazit více

Fakta a fámy

Co bude místo zahrádek v lokalitě Na Skalce (z ulice Obránců míru směrem ke koupališti)?

12. 9. 2016 Zobrazit více

Aktuální dopravní uzavírka

Aktuální dopravní uzavírkaVe dnech 26.8. - 27. 8. 2016 proběhne oprava povrchu dalších dvou úseků komunikace v ul. Palackého. Jedná se o úsek mezi křižovatkami ul. Mostecká a Mičurinova a úsek od vjezdu do areálu ČOV Jirkov až za 150 m vzdálený přechod pro chodce na kraji areálu Střední odborné školy. Dne 26.8.2016 proběhne vyfrézování povrchu (provoz po komunikaci bude umožněn) a dne 27.8.2016 budou úseky komunikace za úplné uzavírky zabaleny novým asfaltovým povrchem. Krátkodobá objízdná trasa - zejména pro úsek od ČOV po přechod pro chodce - bude po dobu cca 5 hodin vedena přes Drmaly a Červený Hrádek. Do ul. Mičurinova bude zajištěn vjezd z ul. Mostecká i od ul. Jezerská. Objízdná trasa bude řádně označena.

26. 8. 2016 Zobrazit více

Investiční akce ve městě pokračují

Investiční akce ve městě pokračujíDokončena byla většina akcí, o kterých jsme psali na jaře. Finišují práce na parkovišti před Jirkovským divadlem, pokračuje rekonstrukce ul. Budovatelů a ul. Vinařická, začala rekonstrukce komunikace Palackého a Studentská.

13. 7. 2016 Zobrazit více

Dopravní omezení v Jirkově

Dopravní omezení v JirkověV současné době probíhají 3 velké akce, při kterých dochází k dopravnímu omezení. Sledujte označení v dané lokalitě:

11. 7. 2016 Zobrazit více